Twee grote Brusselse glazen vazen, 19e eeuw. Met goud decors, figuren decors en handgeschilderd. (één vaas stukje gelijmd). Afm. 34-35 cm. Cond.: R/G
Handbeschilderde Japanse porseleinen dekselterrine met plated omranding. 19e eeuw. Afm. 29x24 cm. ø
Groot Chinees porselein familie roze schotel met figuren in tuin decor. 19e eeuw. Afm. ø 45.5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met Amsterdams bont decor, floraa-l en gouddecor, kom heeft haarlijn 7x14,5øcm Cond:G
Oude Chinees porseleinen Kang Xi , gemerkte vaas, met symbolen en bruine craquelé glazuur. Afm. 23.2 cm. In goede staat.
19e Eeuw. Yixing Chinese theepot met emaille decor en losse ringen op deksel (gemerkt) Afm. ø 9 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Chinese porseleinen presenteerschaal met geschulpte omranding en florale decors, 18e eeuw. Afm. 3x30x25 cm..
Aparte oude Chinees porseleinen dekseldoos. Turkoois en geel kleurig met fijn geschilderde florale decors. (Gemerkt). Afm. 5x10x13 cm. Cond.: G.
Zes antieke Aziatische porseleinen kommen. Vling Tan Cargo (Vietnam), 17e eeuw. (één chip, twee haarlijnen) Afm. ca. 7x14.5 cm.ø Cond.: G.
Twee delen Chinees porselein. Eén trekpot, met figuren en florale decors (goed). Eén vaas, met figuren en florale decors (haarlijn bovenrand). Afm. 16-21 cm. Cond.: R/G.
Twee mooie antieke Chinees porseleinen borden. 17e-18e Eeuw. Octagonaal en geschulpte omranding, met vaas decor. (Beide haarlijn). Afm. ø 23 cm. Cond.: R/G.