Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, met Chinese tuin decor, gesigneerd, 6-12cm Cond:G
Vier 18e-19e eeuwse Chinese familie Noir borden met florale decors(gemerkt) 18øcm Cond:G
Vijf 18e eeuwse capucijner chinese kop en schotel met binnenin floraal familie Rose decor(twee schotels beschadigd, 1 kopje randschade)
Drie 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden met floraal decor, twee grote diepe borden, een kleine (minimale beschadigingen) 2x ø33cm., 1x ø 22cm.
Monumentale 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met grote foohond op de deksel(deksel gerestaureerd) 75x36ø Cond:R/G
Oude Chinees porseleinen vaas met wit glazuur Chen Lung gemerkt, in goede staat 17x6øcm Cond:G
Antieke Majolica bloempot met zuil, 1e helft 20e eeuw gemerkt A , met groen glazuur, in goede staat 115cm.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas, gesigneerd, met teksten en Chinese voorwerpen(chip rand deksel) met houten console, vaas is 44x25øcm Cond:R/G
Grote antieke Delftse keramieken plaquette met handgeschilderde voorstellingen naar de bekende Haagse School schilder Anton Mauve, door Joost Thooft en Labouchere (Letter CK.J.K. Porseleyne Fles Delft...
Twaalf antieke kop en schotels, Chinees porselein o.a Chinees Imari, en Familie Roze 6-13cm (twee beschadigd rest goed) Cond:R/G
Achtiende eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal en vogeldecor, 28cm Cond:G
Antieke terracotta Urn vaas, gevonden bij opgravingen te Deventer omstreeks 1300 of ouder(vervorming) in goede staat met boekje waar de Urn in afgebeeld staat en beschreven wordt 29x28ø cm Cond:G
Oude Duitse Rosenthal porseleinen figuur, voorstellend een zeehond, gesigneerd T.Kärwer, H220. omstreeks 1930 18x20x16cm Cond:G
Grote antieke Chinese Familie Verte dekselvaas 19e eeuw met florale decors in goede staat, 45x24cm
Zeldzame 15e 16e eeuws Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur(hals aangezet) floraal decor, waarschijnlijk Cargo vondst) 28x14ø cm Cond.:R
Kleine antieke Chinese Yixing theepot (ongesigneerd) met bloesemtak en vogeldecor (chip binnenrand deksel en chip tuit) 7x12xø8cm. Cond.: R
Twee beelden van Capodimonte, gesigneerd G. Cappe (Giuseppe Cappe): 1x liggende zwerver met paraplu en plunjezak (3 bolletjes van de paraplu zijn afgebroken, verder in goede staat) 22,5x17x16cm. en 1...
Mooi gedetailleerd capodimonte figuur, gesigneerd G. Cappe (Giuseppe Cappe), voorstellend jagersverhalen aan tafel 23,5x16x21cm. Cond.: G
Twee porseleinen figuren: 1x Capodimonte, gesigneerd G. Cappe (Giuseppe Cappe), voorstellend een man met rommelkar 15x8x18cm. en 1x porseleinen figuur van een man zittend op een bank (onduidelijk gesi...
Grote 19e eeuwse Blanc de Chine porseleinen Geisha op lotusbloem met houten console (duim weg, Chips) 53cm Cond:R
Grote 19e eeuwse porseleinen vaas met 4 medaillons met paradijsvogels en draken, 44x20,5cm Cond:G
Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met foohonden en Geisha, bloemen en vogel decor(kang Xy gemerkt)(glazuurschade deksel) Cond:G
Franse 19e eeuwse limogesschaal, met vergulde bronzen monturen, gemerkt limoges France, H. France, handbeschilderd met figuren en gouddecor, gesigneerd Gillet, Cond:G
Twee 19e eeuwse petroleumlampen, porselein met bronzen monturen, florale decors, klauwpoten, omstreeks 1880, met geetste glazen brandkappen 50cm Cond:G