Twee delen oud Duits porselein: 1x grote Fürstenberg vaas ca. 1960 en 1x Rosenthal pijpvaas ca. 1980 Cond.: G
Antieke Japanse keramieken vaas met houten console ca. 1900 (gesigneerd) met decor van figuren in tuin (4-hoekig)32x13x13cm. Cond.: G
Japanse keramieken 19e eeuwse ballustervormige vaas met goudecor en figurendecor. Gesigneerd en van mooie kwaliteit 32x20x14cm. Cond.: G
Twee grote keramieken vazen ca. 1900 met Hollandse decors, gemerkt met nr. 150 en letters (Villeroy & Boch?), in goede staat 31xø12cm.
Twee oude/antieke Zenith keramieken kastkommen uit 1936, polychroom. In zeer goede staat 10,5xø18,5cm.
Twee antieke Societe ceramique Maastricht pijpvazen met Oosterse decors ca. 1900 in goede staat 29xø10cm.
Twee delen Japans keramiek met cracele glazuur 1e helft 20e eeuw: 1x bolle vaas met decor van paradijsvogel in landschap (gesigneerd) en 1x vaas met krijgerdecor (gesigneerd) 11-27cm. Cond.: G
Vijf delen glas/keramiek: 1x dekseldoos blauw-goud Heinrich Gemmo Porzellan, 1x schenkkan creme-goud Bavaria Roma, 1x wandbakje in schelpvorm, ongemerkt, 1x glazen schaal met goud-overlay en reigerdec...
Grote Japanse keramieken vaas ca. 1900 met decor van krijgers en groene glazuur 65xø29cm. Cond.: G
Oud Duits Hutschenreuther servies 20e eeuw bestaande uit: 6 grote borden, melkkan, suikerpot, 2x sauskom, 12 soepborden, botervloot, 3 ovale schalen, 4 dessertborden, 3 vierkante schalen, dekselschaal...
Antiek Wedgwood servies, gemerkt Goode 19 South Audley St. grosvener Sg. London, decor Pearl ca. 1900. Blauw met goud lijndecor en tekst "Diligentia Ditat" bestaande uit: 8 diepe borden, 26 platte bor...
Wedgwood serviesgoed ca. 1900, decor Camelia (Sauskom decor Indiana): 1x dekselschaal, 1x grote schaal (deksel haarscheur), 1x schaal op voet, 1x grote schaal, 9x cakebordjes, 24x grote borden, 9x on...
Oud Duits Rosenthal porseleinen servies, decor Sanssouci 20e eeuw met rozendecor (groen/goud) bestaande uit: 6 kop & schotels, 12 grote borden, 6 ontbijtborden, 6 gebaksschotels, 1 sauskom, 1 dekselvi...
Oud Duits porseleinen Fraureuth serviesgoed 20e eeuw met rozendecor bestaande uit: 8 ontbijtborden, 8 gebaksschotels, 5 schotels, 1 grote schaal, 3 grote borden, 2 schalen (minimale chip mogelijk) 14-...
Oud Hollands Makkums keramieken kaststel 20e eeuw met zwart en floraal decor 17-32cm. Cond.: G
Zes delen oud aardewerk: 1x Makkums kaststel, 1x schenkkan Mobach (chipje tuit), 1x Westraven tegel Utrecht "De 7 provincieën" (beschadigd) en 1x twee tegels in lijst Holland 15-30cm. Cond.: R-G
Drie grote 18e eeuwse Delftse polychrome keramieken borden met bonte florale decors (lichte randschades) ø30-ø32cm. Cond.: G
Vier 18e eeuwse Delfts blauwe schotels met gele omranding en Chinees floraal decor (polychrome) in goede staat (ongemerkt) ø22,5cm.
Twee keramieken Petrus Regout Maastricht kastkommen ca. 1900, decor Flora (1x stercraquelure) 10xø16,5cm. Cond.: R-G
Originele antieke platelen tafellamp, A.L.A. Gouda Holland 380 (ca. 1920). 1 Kleine voetrestauratie, (chip) 45xø24cm. Cond.: G
Porseleinen 18e eeuwse Amsterdams bont kom met decor van Chinese geisha in tuin 7xø14,8cm. (beschadigd) Cond.: M
Groot 19e eeuws Imari porseleinen bord met gouddecor, bloemvaasdecor, en geschulpte omranding. 30.5cm Cond: G
Drie diverse 19e eeuwse imari porseleinen borden,eenmaal goudimari bloemvaasdecor, fijngeschilderd.2 maal boeren imari.21,5x29 cm.Cond:G
Zeer grote 19e eeuwse imari porseleinen vaas met decor van goud en draken (geribt) in goede staat 47x25cm.
Twee Japanse 19e eeuwse imari porseleinen vazen met floraal decor in goede staat 21xø9,5cm.
Imari porseleinen 19e eeuwse scheerbekken met decor van goud en flora (gelijmd en beschadigd) 7xø27cm. Cond.: S
Twee 19e eeuwse Imarie porseleinen kraagvazen met florale decors, 33x12,5 Cond:G
Vier delen 19e eeuws imari porselein: 1x mooie vaas met floraal- en gouddecor (goed), 1x schaal, gesigneerd en decor van goud, symbolen en flora (goed), 2x geschulpte schotels (1x beschadigd) 15-25cm....
Grote porseleinen imari vaas met decor van goud, flora en figuren 2e helft 20e eeuw 46cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen vazen met florale decors in goede staat 31cm.
Twee grote Japanse imari porseleinen siervazen 19e eeuw met decor van goud en flora: 1x gelijmd, 1x goede staat 45xø20cm. Cond.: M-G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met vergulde bronzen armaturen,(beschadigd) 19cm Cond:R
Vier zeldzame 18e-19e eeuwse Japans/Chinees imari porseleinen kommen, gemerkt en gesigneerd. Decor van flora en goud met geschulpte rand. 1 Kom is gelijmd en heeft haarscheuren in glazuur 6xø17cm. Con...
Grote 19e eeuwse Satusuma schaal van mooie kwaliteit (gelijmd) 7xø39cm. Cond.: M
Zeer grote 19e eeuwse geschulpte Imari porseleinen schotel met goud en floraal decor, 47cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met Foo honden, goud, en florale decors. 31,5x13 Cond:G
Vier 19e eeuwse imari porseleinen vazen o.a: 1x kleinere kraagvaas (haarscheur), 1x kleine vaas(fijn decor, restauratie), 1x grotere vaas (goed) en 1x kleine vaas ca. 1800 16-18cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met florale decors. 24x10 Cond:G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met florale decors (1 vaas beschadigd) 18,5x7,5 cond:G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen schalen met geschulpte omranding, een ovaal, en een kom met florale decors. 7,5x15 en 5x18,5,14,5 Cond:G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen 6-hoekige dekselpotten met goud en floraaldecor (2chips van deksels) 18,5cm Cond: R\G
Twee grote oude Imari stijl vazen met geschulpte bovenrand en goud en floraal decor, met landschappen en vogels, 2e helft 20e eeuw. 39x14cm Cond:G
Zes 19e eeuwse Imari porseleinen borden met gou en\of floraal decor en geschulpte omranding. 14-20,5cm Cond:G
Zes 19e eeuwse Imari porseleinen borden met goud en\of florale decors en geschulpte omranding. 20-21cm Cond:G
Vijf 19e eeuwse Imari porseleinen borden met goud en\of florale decors en geschulpte rand. 22cm Cond:G
Vijf 19e eeuwse Japans porseleinen vazen: 3x imari en 2x kutani met florale decors in goede staat 11,5x20cm.
Chinees keramieken 19e eeuwse boedha met gouddecor in goede staat 18x20x15cm.
8 delen oud Herend porselein met vogel en vlinder decor, 3 asbakken,2 schaaltjes,dekseldoos, opengewerkte bonbon schaal, en een vaasje.Cond:G 75-19 cm
Twee Engelse of Duitse 18e-19e eeuwse porseleinen figuren (dubbel zwaardteken met S): 1x vrouw en 1x man met kranten (1 duim mist, verder in goede staat) 15-16cm.
Grote oude porseleinen jachthond 20e eeuw, ongemerkt 78x18x40cm. Cond.: G
Twee antieke Engelse keramieken Staffordshire hondjes omstreeks 1900. 27cm Cond:G
Oude Deense Bing en Gröhndal porseleinen figuur, nr. 2037 OK, voorstellend een man en meisje met boek in goede staat 23cm.
Oude Deense Royal Copenhagen porseleinen figuur nr. 527 PEX, voorstellend een ganzehoedtser in goede staat 24cm.
Oud Deens Royal Copenhagen porseleinen figuur, gemerkt 1233/1107 201 K. Kyhn, voorstellend twee spelende beren 14x13x13cm. Cond.: G
Groot antiek 19e eeuws porseleinen figuur (bisquit en glanzend), voorstellend een halfnaakte dame. Gemerkt met een pijl en 1762 (Thüringen?), bevat bakfout 51cm. Cond.: G
Twee obsidiaan zwart gebeeldhouwde Chinese figuren ca. 1900 in goede staat 14-14,5cm.
Oude Duitse porseleinen Hutschenreuther ezel, gesigneerd Achtziger 20e eeuw in goede staat 9,5x8x7cm.
Oude Italiaanse messing met keramieken tafellamp in Capodimonte stijl met groenglazen kap 2e helft 20e eeuw in goede staat 60xø26cm.
Grote antieke keramieken Villeroy & Boch cachepot met florale decors ca. 1880 (randschade) 24xø27cm. Cond.: R-G
Kavel porseleinen wand-sierborden ca. 1980 met o.a: 8x Koninklijke Mosa, 1x Fürstenberg, 1x Tirschenreuth met decors van stillevens, vogels, Amsterdam etc. ø20-21cm. Cond.: G
Twee delen Duits Meissen porselein Zwiebelmuster: 1x grote presenteerschaal ca. 1920 (Knauf) 35x26x4cm. en 1x doorbroken bord ca. 1900 (Knauf) 4xø20cm. Cond.: G
4 antieke Duitse porseleinen kop en schotel omstreeks 1900,1 KPM floraal en gouddecor,1 Meissen met blauw en goud decor(minimale chip) 1 Weens met groen-blauw bloemendecor, en 1 Schlesie goud en bloem...
5 oude porseleinen reclame etalage schildjes, 20e eeuw, 9-20cm Cond:G
Drie delen Duits zilverporselein ca. 1980: 2x kandelaar 12xø10cm. en 1x vaasje 11xø6cm. Porselein met zilver overlay.
Duits bisquit porseleinen figuur, voorstellend een dame bij zuil (kaarskandelaar) ca. 1880, nr. 4705, H.:20cm. Cond.: G
Divers serviesgoed 20e eeuw met o.a: 9 kop & schotels Rosenthal Selb Bavaria en servies Hutschenreuther Selb (1x sauskom, 2x dekselschaal, 1x vleesschaal, 9x diepe borden) 16-33cm. (minimale chips en ...
Drie delen porselein 1e helft 20e eeuw: 2x handbeschilderde geschulpte bonbonschalen met rozendecor (goud en groen), genummerd vermoedelijk Frankrijk 8x15x21cm. en 1x handbeschilderde Amfora vaas met ...
Oude Duitse porseleinen figurengroep 20e eeuw, voorstellend een stel op wip-wap met gouddecor (1 bloem af) 16x18x8cm. Cond.: R-G
Grote oude Duitse Karlsruhe Majolica paard ca. 1930 met cracele glazuur in goede staat 19x44x14cm.
Twee delen oud porselein: 1x J.D. France schaaltje, handbeschilderd, op hoge voet met bronzen klauwpoten en omranding, 1x Fürstenberg porseleinen dekselvaas met gouddecor in Biedermeier stijl 13-23cm....
Vier delen oud Duits Dresden porselein 20e eeuw: 1x dekselcoupe met ramskoppen en decor van flora en goud, 1x bonboniere met opgewerkt floraal decor en opengewerkte omranding met gouddecor, 2x petit f...
Oud Duits porseleinen servies Heinrich Selb bavaria met decor van landschap en figuren: 10x ontbijtborden, 10x soepborden, 11x grote borden, 2x sauskom, 2x dekselschalen, 1x dekselschaal (zonder dekse...
Drie Chinees porseleinen gemberpotten met zilveren (835/000) monturen 19e eeuw met floraal decor 13xø10cm. Cond.: G
Twee antieke terracotta (Jacoba) kannen: 1x kleine kan (stuk uit bovenrand) en 1x grote kan (chips bovenrand, gaatje en voet gelijmd) 17-21cm. Cond.: M
Twee oude Chinese jade tempelleeuwen 2e helft 20e eeuw op houten consoles 19x8x10,5cm. Cond.: G
Terracotta ampfora ca. 1880 met engelenvoorstelling, gemerkt J.M. en nr. 83, in goede originele staat 39cm.
Drie oude Italiaanse Fayence wandborden met floraal decor 2e helft 20e eeuw (1 schotel gelijmd) ø22cm. Cond.: R-G
Antiek Petrus ragout eetservies Maastricht, 34-delig omstreeks 1890, Tournay decor. o.a. drie dekselterrines, sauskom, 4 ovale schalen, grote schaal(randschade) groot bord, 9 soepborden, 8 eetborden, ...
Oud Wedgewood keramieken servies met Etruria en Windsor decor. 74 delen waaronder kopjes,schotels, melkkan, grote schaal, borden, soepkommen, schalen en schaaltjes (minimale chips mogelijk. Cond:G 8-3...
Driedelig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel Kang Xi met floraal- en vogeldecor (gesigneerd) 1 vaas is beschadigd 21-22cm. Cond.: R
Vier Chinees porseleinen borden 18e eeuw: 2x borden met geschulpte rand en decors van figuren in landschap (randschade en haarscheuren), 1x 17e-18e eeuw met decor van tuin en vlinder (goed) en 1x klei...
Grote oude antieke Chinees porseleinen penselen vaas met landschap en figuren decor, teksten rondom, en gesigneerd.Cond:G 16x19x4cm
Grote Japanse satsuma (keramieken) vaas ca. 1900 op gelakte houten sokkel in goede staat 61cm.
Chinees porseleinen 19e eeuws celadon bord (gesigneerd), groen glazuur met blauw decor ø22cm. Cond.: G
Twee zeldzame 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvazen met rondom landschap met figurendecor en Foohonden op het deksel (gesigneerd). Bovenranden vazen beschadigd en naderhand gelijmd 23...
5 delen chinees imari 18e en 19e eeuw, een gesigneerde grote kom met haarlijn, 18e eeuw.een kop en schotel 18e eeuw, een losse schotel, een kop en schotel en nog een losse schotel met chip.
6-23 cm.C...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze borden met tuindecors (1x randschade en 1x haarscheur) ø22,8cm. Cond.: R
Drie delen Chinees porselein 20e eeuw: 1x Foohond presse-papier, 1x 6-hoekig dekselpotje (wierookbrander) met figurendecor en 1x gesigneerd dekselpotje in Mag Xi stijl met landschapsdecor 7-9cm. Cond....
Zeer grote antieke Chinees porseleinen pot met rondom figuren decor en floraal decor.Cond:G 39x33 cm
Zes 18e-19e eeuwse Chinese schaaltjes met voorstellingen van figuren inb tuin (3x goed, 3x beschadigd) ø9cm. Cond.: R
Chinees porseleinen snuffbotlle met daarin een draaibare porseleinen voorstelling van figuren met florale decors 20e eeuw 8,5xø5cm. Cond.: G
Twee oude Chinese snuffbottles 20e eeuw: 1x Chinese oude man en 1x gesigneerd snuffbottle met rondom decor van hoogwaardigheidsbekleders in interieur 7,5-9,5cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen Familie Roze vaasjes met zilveren (835/000) montuur. gemerkt en met floraal decor 12xø5cm. Cond.: G
Drie oude Chinese figuren 20e eeuw: 1x cloissone geisha met kunststof hoofd en hand ( 1 hand mist) en 1x Italiaanse Fayence Chinese figuren 31-37cm. Cond.: R-G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met decor van flora, peterselie en gelukssymbool (1 chip) 5x8,5cm. Cond.: R-G