Twee delen Japans keramiek met cracele glazuur 1e helft 20e eeuw: 1x bolle vaas met decor van paradijsvogel in landschap (gesigneerd) en 1x vaas met krijgerdecor (gesigneerd) 11-27cm. Cond.: G
Twee antieke Societe ceramique Maastricht pijpvazen met Oosterse decors ca. 1900 in goede staat 29xø10cm.
Twee oude/antieke Zenith keramieken kastkommen uit 1936, polychroom. In zeer goede staat 10,5xø18,5cm.
Twee delen oud Duits porselein: 1x grote Fürstenberg vaas ca. 1960 en 1x Rosenthal pijpvaas ca. 1980 Cond.: G
Hollands Arnhem platelen lampenvoet ca. 1920, decor 806 Mona in goede staat (1 stukje bij-getoucheerd) 23x14cm. Cond.: G
Antieke Franse Jugendstil keramieken jardinere schaal met pauwendecor en bloesemtakken, gemerkt: Ket F Luneville France (bakfout en 2 chips) Cond:R 16x44x18
Hollands platelen Eskaf vaas ca. 1910 met floraal decor in goede staat 19,5xø10cm.
Twee oude/antieke figuren van gegoten gips met originele beschilderingen: 1x meisje met open bloempot ca. 1920 (lichte verfbeschadigingen) en 1x meisje met poes 43-52cm. Cond.: G
Twee keramieken schotels ca. 1900: 1x Belgique 1914 met kanon en 1x met blauw vaasdecor 18-23cm. Cond.: G
Japanse Satsuma keramieken fruitschaal ca. 1930 met decor van geisha en landschap binnenin, gemerkt. Minimale chip, 7xø25cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse imari porseleinen borden met geschulpte rand: 1x set met floraal gouddecor en bloemvaas decor (1x randschade) en 1x bord met floraal decor (lotusbloem) 15,5-21cm. Cond.: R-G
Drie delen oud/antiek Duits aardewerk: 1x grote 19e eeuwse voorraadkruik, 1x grote schaal 20e eeuw, gemerkt "R" en 1x theelicht 20e eeuw 15-46cm. Cond.: G
Porseleinen 18e-19e eeuws figuur, voorstellend een edele heer met dame (onduidelijk gemerkt). Beide hoofdje gelijmd. 13x10x9cm. Cond.: M
Kavel van 5 delen oud Duits Meissen porselein 18e-19e-20e eeuw: 1x kopje, gemerkt met zwaarden en letter R, waarschijnlijk 2e helft 18e eeuw (haarlijn en minimale chip), 1x met druivenrankdecor 2e hel...
Samson porseleinen 18e eeuwse kom met rondom diverse figuren in landschapsdecor (haarscheuren) 7xø15cm. Cond.: R
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met decor van flora, peterselie en gelukssymbool (1 chip) 5x8,5cm. Cond.: R-G
Drie delen Duits zilverporselein ca. 1980: 2x kandelaar 12xø10cm. en 1x vaasje 11xø6cm. Porselein met zilver overlay.
Drie-delig Zenith porseleinen kaststel 2e helft 20e eeuw met floraal decor 23-33cm. Cond.: G
Drie oude Italiaanse Fayence wandborden met floraal decor 2e helft 20e eeuw (1 schotel gelijmd) ø22cm. Cond.: R-G
Twee oude Satsuma vazen ca. 1930 met decor van flora en goud (2 oren gelijmd bij 1 vaas) 35xø17cm. Cond.: R-G
Drie-delig oud Delfts polychroom kaststel 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 25-33cm.