Twee antieke Engelse porseleinen figuren, ca. 1880. Man en vrouw op boomstronk met goud decor. Afm. 23 cm. In goede staat.
Grote Duitse porseleinen goudfazant, gemerkt met kroon en kruis en A.R omstreeks 1930-1950 49cm. Cond;G
Twee porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Eén maal figurengroep met Bacchus, Duitsland. Karl Ens Volkstedt Rudolstadt. Eén maal figurengroep te openen als inktstel. Engeland of Frankrijk. (besc...
Vijf oude Engelse keramieken Toby Jugs, 20e eeuw, musketiers en robin hood, Royal Dalton. 1955, 10-19cm. Cond:G
Zeer groot Imari porseleinen sierschotel met gouddecor. Afm. ø ca. 46.5 cm . Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.
Grote aparte oude antieke Imari porseleinen dekselschaal met coullissen decors, gemerkt. Afm. 15x30 cm. ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met kakiemon-gouddecor. Afm. ø 10.5x14x18 cm. (minimale chip aan de tuit). Cond.: G.
Twee maal 18e/19e eeuwse acht-kantige Imari porseleinen sierschotels met florale en gouddecors. Afm. 20-25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kommen met landschap en/of florale decors. (grotere kom heeft randschade) Afm. ø 25 x 11 cm. en ø 21 x 8 cm. Cond.: R/G.
Twee grote porseleinen Imari siervazen. Kleurstelling: blauw-wit. Voorzien van florale decors. Afm. ø 45 cm. In goede staat.
Zeer grote Imari porseleinen sierschotel met opengewerkte omranding, voorzien van goud decor, kraanvogels met bamboe decor. Afm. ø 46 cm. In goede staat.
Grote Imari porseleinen siervaas met goud-, florale- en geisha's decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 62 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met florale decors. Eén dekseltop gelijmd. Afm. 17-23 cm. Cond.: R/G.
Drie Imari porseleinen schaaltjes, eerste helft 20e eeuw. Met landschappen decor. Afm. 16x12x2.5 cm. In goede staat.
Janpanse Banko-ware trekpot met theezeef (zeef gelijmd). Met opgewerkte geglazuurde ranken- en vogel decors. Afm. ø 11x12x16 cm. Cond.: R/G.
Antieke Japanse Satsuma houder (penselen)met goud decor en figuren. Ca. 1900. Afm. 13 cm. In goede staat.
Chinees Imari porseleinen bord met coulissen en gouddecor (1 chip, rand). 18e eeuw. Afm. 22 cm. Redelijk/goed.
Twee grote Imari porseleinen vazen met Geisha en florale decors. Afm. 37 cm. Eén vaas bovenrand gelijmd, één vaas haarlijn. Cond.: R.
Vijftig stuks diverse antieke wandtegels met bloempot decors. Afm. 13x13 cm. Cond.: R/G.
Duitse porseleinen figuur door A. Rempel. 'Ree met ree-kits'. 20e Eeuw. Afm. 15.5 cm, In goede staat.
Achttiende eeuws tegeltableau met leeuwen in wapen decor, 10 pas, lichte beschadigingen, 65x26cm. Cond;R/G
Twee antieke Franse keramieken plaquettes omstreeks 1900, 1 marchante de bebes, 2 aux fleches de cupidon, restauratie kroontje, gemerkt, 28x28x3cm. Cond:R/G
Antiek Delfts 6 pas tegeltableau in eiken lijst, omstreeks 1900 naar H.W Mesdag door PB Delft HLF, 1 chip, 45x30cm. Cond;R/G
Oud Delftsblauw 6 pas tegeltableau met boerderijvoorstelling in houten lijst, in goede staat 45x30cm.
Antiek Jugendstil tegeltableau omstreeks 1900 in lijst, floraal decor, minimale glazuurschade 75x16cm Cond:R/G
Twee delen antiek Petrus regout Maastricht omstreeks 1900, grote sierschotel, decor Persian, kastkom decor Japan 15-39øcm. Cond:G
Twee grote Imari porseleinen borden met geschulpte omranding. Borden zijn voorzien van florale en goud decors. Afm. ø 31-45.5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie roze bord met florale en goud decor (één chip). 18e Eeuw. Afm. ø 23 cm. Cond.: G.
Grote gesigneerde Chinese porseleinen familie roze bord met figuren, rijtuig en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afm. ø 31.5 cm. Cond.: G.
Drie Hollandse keramieken borden. Eerste helft 20e eeuw. Twee keer Villeroy en Boch, één keer Makkum met skutsje. In goede staat.
Drie Delfts blauwe borden met bloempot decors. 18e-19e eeuw. Gemerkt: drie klokken. Afm. 23-27.5 cm. ø. In zeer goede staat.
Drie Delfts blauwe keramieken borden met bloempot decors, 18e-19e eeuw. Gemerkt: drie klokken. Afm. ø 23 cm. In goede staat.
Twee antieke engelse keramieken vazen omstreeks 1900 met handbeschilderde florale en gouden decors. 33cm. Cond:G
Oude antieke kerkelijke Spaanse Fayence plaquette 'Verso Monastero S' Antonio di Padova 1541' (gerestaureerd). Afm. 41x27x3 cm. Cond.: R/G.
Tien keer keramieken objecten, vazen etc. 20e eeuw. Van Elisabeth Pott-Bischoffberger (Duitsland). Afm. 8-23 cm.
Delfts keramieken dekselvaas met bloemvaas decor. 18e Eeuw. Gemerkt Porcelyne Bijl. Lichte randschades en glazuurschades. Afm. 32 cm. Cond.: R/G.
Drie antieke Fayence sierborden. Eén maal groot polychrome 18e eeuws Delft Floraal (lichte rand schades). Eén maal 18e eeuws Fayence polychrome (Duitsland) met floraal+vogel. Eén maal 'Wohl Bekomms', ...
Vier maal oud Delfts keramiek. Twee grote sierborden, polychrom-blauw/wit. Eén maal dekselvaas (stukje gelijmd, beschadigd) en één asbak (haarlijn). Afm. 16-40 cm. Cond.: R/G.
Twee antieke Delftsblauwe aardewerken plooiborden omstreeks 1900, naar 18e eeuws voorbeeld met landschap en pauwendecor, gemerkt 4,5x26ø Cond;G
Vier antieke keramieken po's omstreeks 1920, o.a. 2 x Petrus regout Maastricht 20-25cm. Cond:G
Vijf antieke Franse keramieken borden met diverse figuren voorstellingen. Ca. 1900. Gemerkt: B.F. La Louvrera (één haarlijn). Afm. ø 25 cm. Cond.: G.
Twee 18e eeuwse Samson porseleinen borden met goud en florale decors (haarscheuren). Afm. 22.2 x 22.5 cm. Cond.: R.
Amber imitatie dekselpot bezet met edelstenen in metaal. 20e eeuw. Afm. 18 cm. Cond.: G.
Amber (imitatie) vaas met edelstenen en filigrain. 20e eeuw. Afm. 33 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met familie verte decor landschap met boom. Afm. 17-22 cm. ø. In goede staat.
Achttiende eeuwse Chinees porseleinen trekpot met dansende figuren in tuindecor, 10x16,5x10,5øcm. Cond:G
Oude Chinees porseleinen tafellamp met figuren en tekst decor. 20e eeuw. Afm. 36 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese porseleinen plaquettes met landschappen decor. Eerste helft 20e eeuw. (Gemerkt). Afm. 13x20 cm. In goede staat.
Lot van vijf antieke Chinese terracotta figuren (geglazuurd), ca. 1900. Minimale beschadigingen. Afm. 9-20 cm. Cond.: R/G.
Lot van drie antieke Chinese terracotta figuren (geglazuurd), ca. 1900. Minimale beschadigingen. Afm. 13-23 cm. Cond.: R/G.
Oude Yixing Chinese trekpot met ranken en bloesem decor. 20e eeuw. Gemerkt. Afm. ø 9.5 x 11 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Wanli-kom, voorzien van florale beschildering met een vogel op 835/000 zilveren voet en gecontourneerde 835/000 zilveren hengsel met florale graveringen. (Voorzien van reparatie, kom g...
Jade trekpotje, bekleed met een zilverhoudende legering, versierd met Djokja bewerking en verschillende edelstenen. 20x12x10cm.
Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot, met ranken en Chinese tekens (chip bovenrand) Afm. ø 21 x 23 cm. Cond.: R/G.
Twee vooroorlogse platelen sierborden met schependecors. 'Olaria de Almansel Delfa' gemerkt. Afm. ø 28.3 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse keramieken siervazen met opgewerkte rozen en goud decor. 'M.depose 974'. Afm. 29 cm. In goede staat.
Drie delen Gouda polychrome plateel, omstreeks 1920, vaas royal Goedewaagen decor Laila, bloempot Gouda Ivora, bonbonschaal Royal Goedewaagen decor laila(chips en beschadigingen) 17-27cm. Cond:R/G
Zeven delen Jade, oud Chinees, 2 armbanden, 2 ringen en 3 bewerkte figuren, 1e helft 20e eeuw. In goede staat 3,5-8cm
Lot oud Chinees Jade, 3 medaillons en 4 figuren 2e helft 20e eeuw 3,5x8,5cm
Twee antieke Hollandse platelen vazen. Ca. 1920-1930. Eén maal klein Eskaf, één maal groter Ola Huizen. Afm. 13-16 cm. In goede staat.
Twee antieke Gouda platelen schenkkannen ca. 1910. Koningklijk Goedewaagen Anjer. Afm. 20 cm. Goede staat.
Zes delen Hollands antiek Gouda plateel. Twee rozenstekers, twee schenkkannen, één vaas, één fles. (schenkkan, handvat gelijmd). Rest goed. Afm. 9-27 cm. .
Twee delen Hollands oud plateel. Groot sierbord, 'Gouda Regina Rosario' door Hulshof (chip). tafellamp 'Gouda Roba'. (bodemrand beschadigd) Ca. 1930. Afm. 36-61 cm.
Oud lampetstel J.J Keramik 20e eeuw, 4 delig , met bloemendecor, in goede staat 14-37cm.
Twee grote antieke keramieken sierschotels (waarschijnlijk Petrus Regout Maastricht) met Imari-stijl decors met geisha's. Ca. 1900. Afm. ø 52 cm. In goede staat.
Vier keramieken Hollandse vazen Gubbels Helden, geglazuurd. Afm. 9-15 cm. In goede staat.
Vier stuks Hollandse keramieken Gubbels Helden pijpvazen met blauwe glazuur. Afm. 10-24 cm. In goede staat.
Twee stuks Hollandse keramieken Gubbels Helden vazen. Eén keer ivoor kleurige glazuur, één keer blauw-groene glazuur. Afm. 22-23 cm. In goede staat.
Twee Spaanse Lladro porseleinen hondengroepen, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 12-16cm.
Twee oude japanse satsuma beelden 1e helft 20e eeuw, 1x boedha 1x rookverdrijver in geisha vorm 26cm. Cond;G
Twee grote antieke Imari porseleinen siervazen met tekst, figuren en florale decors (gemerkt). Eén vaas bovenrand gelijmd + chip. Afm. 54 cm.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met pagode, huis in tuin decors, octagonaal. (dekselrand professioneel gerestaureerd) Afm. 45.5 cm. Cond.: R/G.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met pagode en florale decors (fijn uitgevoerd). Afm. 39 cm. In goede staat.
Drie delig groot Imari porseleinen kaststel met Foohonden en florale decors. Afm. 37 x 16 cm ø. In goede staat.
Japanse Imari porseleinen ghendi schenkkan met florale decors, 20e eeuw. Afm. 21 cm. In goede staat.
Set van twaalf Imari porseleinen kop en schotels met florale en goud decor, 19e eeuw. Afm. 4.5 x 11.5 cm. ø In goede staat.
Grote Imari porseleinen oorvaas, 19e eeuw. Met florale decors en paradijsvogels. Afm. 45 cm. In goede staat.
Grote Imari porseleinen bloempot met florale en patrijsvogel decors, 19e eeuw. Afm. 21x26 cm. ø. In goede staat.
Grote antieke Japanse Imari porseleinen sierschotel met coulissendecors (gemerkt), ca. 1900. Afm. ø 45 cm. In goede staat.
Drie oude herdenkingsborden. 1x VOC porseleinen fles (1619-1919), 1x Delfts Goedewaagen/Gouda Nieuwe Apeldoornse Courant 1903-1953. (1 chip) Ca. 23-42 cm. Redelijk/Goed. 1x keramieken geglazuurde scho...
Negentiende eeuwse gemerkte porseleinen Chinese schaal, landschapsdecor. In goede staat 7,5x19øcm.
Twee oude keramieken bloempotten, blauw-wit, met florale decors (gemerkt). O.a.: Old Staffordhire stijl bloempot met lekschaal, en één maal onbekend gemerkt. Afm. ca. 20-32 cm. In goede staat.
Zes stuks oude blauw-witte keramieken bloempotten met florale en landschappen decors. 20e eeuw. (gemerkt) Afm. 12x14 cm ø. In goede staat.
Vijf stuks oude keramieken bloempotten blauw-wit met florale en landschap decors. 20e eeuw. (gemerkt) Afm. 14x20 cm. ø. In goede staat.
Antieke porseleinen plaquette in goud kleurige lijst. Gemerkt: Dié 9.12. Afm. 17.5 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor, en teksten. gemerkt, 19e eeuw. 9,5x13øcm. Cond:G
Twee antieke Meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf, in goede staat 21cm ø.
Twee antieke Franse porseleinen kop en schotels met figuren decors (gemerkt), ca. 1900-1930. Afm. 7-17 cm.
Vijf oude mocca kop en schotels. O.a.: Hoecht en Pirkenhammer, 20e eeuw. Afm.5-12 cm. In goede staat.
Grote antieke Perzische keramieken presenteerschotel op hoge rand, met blauw-witte symbolen decors. (gemerkt) Afm. ø 39 x 8 cm.
Antiek Duits keramieken presenteerblad met bramen en insectendecor, en een antieke Engelse(gemerkte) keramieken melkkan, ca. 1880. 17-46 cm. Cond.: G
Twee oude Chinees porseleinen bloempotten, octogonaal, 1e helft 20e eeuw, chip pootje, 17x27x24cm. Cond;R/G
Drie oude Chinese Yixing theepotten. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal draken decor en één maal bamboe decor. Gemerkt. Afm. ca. 13-27 cm. Cond.: G.
Twee zeldzame Chinees of Japanse porseleinen kommen met paradijsvogels en draken decors. 18e - 19e eeuw. Afm. 5.5 x 11.5 cm. ø en 8 x 16 cm. ø. In goede staat.
Twee mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, 1 met haarlijn, andere goed. 23,7cm. Cond;R/G
Oude Chinese Celadon porseleinen waterbak met geschulpte omranding. Afm. 4x14.5 cm. ø. In goede staat.