Diese Webseite verwendet Cookies

Suche

Mahonie secretaire (empire) 4000
Mahonie secretaire (empire)
Startpreis 500 EUR
Armleunstoel (mahonie) 4001
Armleunstoel (mahonie)
Startpreis 100 EUR
Orgelgebogen porseleinkast, 1880 4003
Orgelgebogen porseleinkast, 1880
Startpreis 1.000 EUR
Kersen vitrinekast 4004
Kersen vitrinekast
Startpreis 450 EUR
Marqueterie bureau 4005
Marqueterie bureau
Startpreis 3.500 EUR
Orgelgebogen kabinet, 1750 4007
Orgelgebogen kabinet, 1750
Startpreis 900 EUR
Bibliotheekkast, 1880 4009
Bibliotheekkast, 1880
Startpreis 250 EUR
Vitrinekast met kruisvoet 4011
Vitrinekast met kruisvoet
Startpreis 800 EUR
Vertico met opzet, 1880 4014
Vertico met opzet, 1880
Startpreis 350 EUR
Wortelnoten topbureau, 1880 4017
Wortelnoten topbureau, 1880
Startpreis 4.000 EUR
Kersen vitrinekast 4018
Kersen vitrinekast
Startpreis 600 EUR
Wandtafel met leeuwenkoppen 4020
Wandtafel met leeuwenkoppen
Startpreis 750 EUR
Willem III vitrinekast. 1860 4024
Willem III vitrinekast. 1860
Startpreis 900 EUR
Antieke penant kast 4029
Antieke penant kast
Startpreis 200 EUR
Gestoken vlinderbank 4031
Gestoken vlinderbank
Startpreis 150 EUR
Vitrinekast 4036
Vitrinekast
Startpreis 180 EUR
Salontafel/bronzen figuren 4039
Salontafel/bronzen figuren
Startpreis 180 EUR
Vergulde wandtafel 4040
Vergulde wandtafel
Startpreis 200 EUR
2-Delig wortelnoten topbureau 4043
2-Delig wortelnoten topbureau
Startpreis 950 EUR
Chinese hocker 4047
Chinese hocker
Startpreis 200 EUR
Eiken secretaire, 1860 4050
Eiken secretaire, 1860
Startpreis 180 EUR
Mahonie kuifkast, 1860 4051
Mahonie kuifkast, 1860
Startpreis 200 EUR
Halve maantafel 4052
Halve maantafel
Startpreis 100 EUR
Tafel met snijwerk 4054
Tafel met snijwerk
Startpreis 500 EUR