Diese Webseite verwendet Cookies

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bijzettafel met kerfsnede
Startpreis 40 EUR

Antieke Jugendstil houtgestoken tafel met op etage en blad, volledig gesneden floraal decor, omstreeks 1900, 69x74x42cm Cond:G

Spiegel in gouden lijst
Startpreis 40 EUR

Grote facetgeslepen spiegel in lijst, 2e helft 20e eeuw 112x80cm Cond:G

Pianokrukje
Startpreis 40 EUR

Zwarte etagere tafel
Startpreis 40 EUR

Zwarte hoge bloemtafel met 2 etages ca. 1870 in goede staat 113cm.

2 Spiegels
Startpreis 40 EUR

Twee oude spiegels 20e eeuw in goede staat 44-58cm.

Halve maan tafel
Startpreis 35 EUR

Bestoken wandregaal
Startpreis 35 EUR

Duits Gründerzeit wandrek ca. 1880, notenkleur gebeitst 23x100x25cm. Cond.: G

Antieke tafel
Startpreis 30 EUR

Wijntafeltje
Startpreis 30 EUR

Notenhouten wijntafel, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, met geschulpt blad en bandintarsia, in goede staat 60x53ø cm

Groene kist
Startpreis 25 EUR

Grote grenenhouten kist ca. 1850, groen en rood gelakt in goede staat 142x56x63

Wortelnoten hangvitrine
Startpreis 25 EUR

Oude wortelnoten hangvitrine 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in Barokstijl, 56x56x18cm Cond:G