Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

22. Oktoberveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 17. Oktober 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Henri Deux tafel
Ergebnis: 30 EUR

Eikenhouten Henry Deux uittrek-tafel (zonder tussenbladen) met ballustervormige zuilen en kelk ca. 1880. In goede staat 75x100x110cm.

Bijzettafel, inlegwerk
Ergebnis: 30 EUR

Bijzettafel Engels 18e-19e eeuw rondom en op het blad met intarsia, lichte fineerschade en spanningsscheur 57xø31cm. Cond.: R

Glazen salontafel
Ergebnis: 30 EUR

Grote messing salontafel ca. 1980 met facetgeslepen glas (1 onderste plaat mist). Wortelnoten effect op de poten 40x78x130cm. Cond.: R

Glazen sidetable
Ergebnis: 30 EUR

Oude messing sidetable ca. 1980 met facetgeslepen platen en wortelnoten effect op de poten 75x115x38cm. Cond.: G

Mahonie tafeltje
Ergebnis: 25 EUR

Oud mahoniehouten Art Deco bijzettafeltje met etage ca. 1935 in goede staat 53xø50cm.

Tafeltje
Ergebnis: 25 EUR

Hollands roodbeschilderd tafeltje anno 1915 met 2 lades en geschulpt blad. In goede originele staat 77x45x70cm.

Salontafel
Ergebnis: 25 EUR

Eikenhouten salontafel met lade (houtgepind) in goede staat 53x109x66cm.

Kersen bijzettafel
Ergebnis: 20 EUR

Oude kersenhouten bijzettafel 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in Biedermeier stijl. Mooie kwaliteit 62x56x36cm. Cond.: G

Henri Deux salontafel
Ergebnis: 20 EUR

Eikenhouten Henry Deux salontafel ca. 1880 50x103x80cm. Cond.: G

Bijzettafel, webbing
Ergebnis: 20 EUR

Eikenhouten bijzettafel ca. 1920 met vlechtwerk in etagere (webbing) 58xø70cm. Cond.: G

Theetafel
Ergebnis: 20 EUR

Art Deco metalen theecaddy op wieltjes ca. 1900 met bovenplaat als warmhoudplaat (met stekkeraansluiting) 71x43x68cm. Cond.: G

Tafeltje, 2 laden
Ergebnis: 20 EUR

Hoog mahoniehouten bijzettafeltje met 2 lades 2e helft 20e eeuw (krimpnaad) 82x40x28cm. Cond.: R

Kamergemak
Ergebnis: 10 EUR

Kamergemak 19e eeuw, gefineerd met bandintarsia. Vermoedelijk kersenhout met satijnhout. Geheel staand op messing poten en wieltjes (lichte schades) 45x45x45cm. Cond.: R-G