Zes-deurs Art Deco garderobekast. Circa 1930. Belijmd met berken-fineer. In goede staat.
Duitse eikenhouten Jugendstil halspiegel met console. Circa 1910. Afmeting: H 238 x B 85 cm. In goede staat.
Landhuis-stijl eikenhouten uitneembare twee-deurs linnenkast met lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 205 x 106 x 68 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Biedermeier vitrine opzetkast met schappen en origineel ringbeslag. Afmeting: 215 x 160 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands eikenhouten gebogen Barok secretaire met bronzen beslag. Circa 1780. Afmeting: 110 x 55 x 100 cm. In goede staat.
Mahonie pronkkast met geslepen glas en halfronde wangen in etagerevorm. Afmeting: 146 x 95 x 44 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse Biedermeier notenhouten commode met dikke laag fineer. Circa 1800. Lichte fineerschades. Afmeting: 90 x 59 x 130 cm. Verder in redelijk/goede staat.
Hollandse mahoniehouten Empire naaitafel. Circa 1830. Recentelijk gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 72 x 35 x 50 cm. In goede staat.
Duitse Louis Philippe vier-laden commode met uitschuifbare schrijflade en gebogen front. Mahonie. Circa 1870. Afmeting: 91 x 100 x 57 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Biedermeier bank met goede velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 86 x 220 x 60 cm. In goede staat.
Twee identieke 19e eeuwse mahoniehouten voltaires met rode velours bekleding. Circa 1870. Afmeting: 115 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Antieke eikenhout gestoken historisme Gründerzeit schaarstoel. Circa 1880. Duitsland. Afmeting: 110 x 67 x 55 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten open boekenkast. Geheel staand op zwarte bolpoten. Kast heeft vijf legplanken en twee lades. Circa 1880. Afmeting: 210 x 169 x 68 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten naaitafel met rondom 'wip wap' en floraal intarsia, lade en wolhouder. Circa 1860. Afmeting: 71 x 37 x 53 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde Louis Seize-stijl halspiegel. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 200 x B 68 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands mahoniehouten Empire kabinet. Circa 1820. Strak model, met origineel beslag. Lichte beschadiging. Afmeting: 225 x 160 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit vitrine-opzetkast. Circa 1880. Afmeting: 230 x 115 x 55 cm. In zeer goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken tafelset met floraal/karakterteken decor. Vier stuks, verlopend van groot naar klein. Afmeting: 75 x 52 x 40 cm. In goede staat.
Kleine 18e - 19e eeuwse koloniale teakhouten documentenkist met origineel beslag en slot. Afmeting: 43 x 62 x 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Bretonse eikenhouten piedestal met houtgestoken figuur. Circa 1870. Afmeting: 98 x 27 x 27 cm. In goede staat.
Mahonie vitrinekast. Twee-deurs. Afmeting: 187 x 111 x 41 cm. In goede staat.
Mahonie Biedermeier twee-deurs kast met gebogen kop. Circa 1870. Kast is recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 195 x 110 x 45 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten vertico met volle zuilen en mooie gestoken panelen. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 134 x 103 x 52 cm. In redelijk/goede staat.