Hollands wortelnoten Barok-stijl secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 52 x 90 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil theekastje met deurtje, tablet en geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: 75 x 40 x 65 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Biedermeier nachtkastje. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 30 x 39 x 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten bijzettafel met lade en lyra. Met koperen snaren. Afmeting: 71 x Ø 53 cm .In goede staat.
Hollandse eikenhouten Barok-stijl commode met klauwpoten en bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 92 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten gebogen Barok-stijl commode met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 85 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Antiek Engels eikenhouten drie-delig schrijfbureau met lederen schrijfblad en origineel bronzen beslag. Eind 19e eeuw. Twee krimpnaden in blad. Afmeting: 76 x 80 x 137 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gestoken armleunstoel. Met rode velours stoffering. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 130 x 62 x 66 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten piedestal in Louis Seize-stijl. Met verguld messing beslag en onyx blad. Circa 1870. Afmeting: 101 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Antiek Frans notenhouten niervormig ladenkastje met marmeren blad, bandintarsia, messing omranding en beslag. Afmeting: 78 x 62 x 40 cm. In goede staat.
Prachtige gestoken mahoniehouten voltaire stoel met bloemenranken en rode velours stoffering. Circa 1860. Louis Philippe. Afmeting: 127 x 85 x 65 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten linnenpers met twee lades. Afmeting: 155 x 58 x 42 cm. In goede staat.
Notenhouten barok bovenstuk van een tabernakel secretaire met 2 deuren en achter de deuren 15 lades met origineel slot. omstreeks 1780 cond. goed, 117x119x48cm.
Antieke Engelse eikenhouten Neo Gotische boekenkast. Circa 1920. Afmeting: 135 x 100 x 30 cm. In goede staat.
Groen geschilderde vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1800. Afmeting: 77 x 48 x 84 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Louis Seize-stijl penantkast met jalouzie-deur. Afmeting: 82 x 89 x 32 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten Neo Renaissance schrijfbureau met Renaissance snijwerk en leeuwenkoppen. Uitneembaar. Circa 1880. Afmeting: 77 x 79 x 150 cm. In goede staat.
Kleine antieke eikenhouten boekenpers met lade. 18e Eeuw. Afmeting: 90 x 62 x 30 cm. In goede staat.
Antieke orgelgebogen wortelnoten commode met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 78 x 92 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hindelopen tafel met stoelen. Originele beschildering. Circa 1880. Afmeting: 72 x Ø 79 cm. / 98 x 58 x 50 cm. In goede staat.
Hoge teakhouten één-deurs vitrinekast met schappen en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 224 x 77 x 75 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Biedermeier twee-deurs kast. Circa 1860. Kast heeft vier geaccoleerde panelen, zijkant bewerkt met snekken en staand op bol-pootjes. Achter de deuren twee kleine laden + één grote lade. ...
Oosterse houtgestoken schaaktafel met houtgestoken gepolychromeerde schaakstukken + afneembaar omkeerbaar blad. Poten zijn met olifantenkoppen gedecoreerd. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 68 x 68 cm. In goed...
Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.