Hollandse notenhouten Willem III bijzettafel met 4-spant poot en gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 76 x 59 x74 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans eikenhouten Henri Deux dressoir met Louis Seize-stijl snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 100 x 123 x 53 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten Mechelse halspiegel met leeuwenkoppen. Afmeting: H 201 x B 77 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Engelse mahoniehouten speeltafel. Afmeting: 77 x 72 x 49 cm. In zeer goede staat.
Hollandse mahoniehouten Biedermeier bijzettafel met gecontourneerd blad. Circa 1870. Afmeting: 73 x 100 x 72 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met kerfsnede en sledepoten. Slot mist. Afmeting: 74 x 65 x 137 cm. In goede staat.
Louis Seize mahoniehouten kastje omstreeks 1800 met jalouziedeuren en origineel beslag. 79x70x45 cm in goede staat.
Hollandse mahoniehouten Empire penantkast. Circa 1820. Mooie patina. Afmeting: 95 x 50 x 96 cm. In goede staat.
Vier Hollandse mahoniehouten Biedermeier stoelen met goede stoffering. Circa 1860. Afmeting: 103 x 50 x 48 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten Louis Philippe dressoir. Schellak. Circa 1870. Afmeting: 85 x 137 x 53 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten speeltafel. Gepolitoerd. Afmeting: 79 x 40 x 83 cm. In zeer goede staat.
Antieke iepenhouten Louis Seize armleunstoel. Houtgepind. Circa 1800. Afmeting: 94 x 60 x 62 cm. In zeer goede staat.
Kleine 19e eeuwse Hollandse notenhouten Willem III spinnekoptafel met gecontourneerd blad. Afmeting: 73 x 77 x 55 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe-stijl spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 109 x B 80 cm. In goede staat.
Twee antieke mahoniehouten bijzettafels. Eén maal tonvormig blad met twee klepdeksels. Eén maal wijntafel op drie-spant poot. Afmeting: 56 - 67 cm. Ø 38 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit hoekstoel met snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 86 x 75 x 60 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe wijntafel. Circa 1870. Handgepolitoerd. Afmeting: 85 x Ø 51 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten één-deurs vitrine-hoekkastje met bandintarsia. Circa 1900. Afmeting: 128 x 53 x 33 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Seize commode. Circa 1800. Ongerestaureerd. Afmeting: 84 x 47 x 93 cm. In matig/redelijke staat.
Hoge Chinese piedestal met etages en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 108 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel met snijwerk. Circa 1870. Afmeting: 79 x 82 x 43 cm./ 79 x 82 x 86 cm. In zeer goede staat.
Mooie 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe tafel met mooie houtgestoken poot voorzien van vossenkoppen en gaaf blad. Afmeting: 75 x 114 x 130 cm. In zeer goede staat.
Antieke 19e eeuwse notenhouten gestoken tafel met figuren. Blad later. Afmeting: 70 x 54 cm ø. In goede staat.
Oosterse houtgestoken schaaktafel met houtgestoken gepolychromeerde schaakstukken + afneembaar omkeerbaar blad. Poten zijn met olifantenkoppen gedecoreerd. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 68 x 68 cm. In goed...