19e Eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten eettafel met kruisverbinding. Circa 1870. Afmeting: 74 x 130 x 98 cm. In zeer goede staat.
Grote oude Italiaanse gebombeerde dubbelgebogen notenhouten commode met bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 134 x 60 cm. In goede staat.
Antiek koloniaal houtgestoken 19e eeuws Engels Davenport bureau met rijk gestoken snijwerk, floraal, vogels en koppen. Monogram in slot. Afmeting: 120 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit notenhouten penantkast. Circa 1880. Afmeting: 80 x 47 x 80 cm. In goede staat.
Drie moderne glazen verzamelvitrines met metalen schappen. In hoogte verstelbaar. Achterkant met mat glas. Sloten zonder sleutel en op slot. Afmeting: 197 x 50 x 5 cm. In goede staat.
Bronskleurige Rococo-stijl halspiegel met facet geslepen glas. 21e Eeuw. Afmeting: 120 x 55 cm. In goede staat.
Twee mahoniehouten gestoken Chippendale armleunstoelen met goede creme-kleurige velours stoffering. Afmeting: 103 x 60 x 51 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek notenhouten bankstel met twee armleunstoelen. Tevens twee losse stoelen met lichte bekleding. Circa 1870. Afmeting(en): 84 x 40 x 50 cm / 93 x 60 x 60 cm / 93 x 60 x 120 cm. In goede...
Antieke eikenhouten Jugendstil pathefoon met spiegel en parelrand. Circa 1915. Afmeting: 113 x 51 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten met leder bureaustoel. Kopergenageld. Mooie patina. Afmeting: 93 x 62 x 60 cm. In goede staat.
Eiken kist met plat deksel. Circa 1800. Met taps toelopende poten. Afmeting: 124 x 63 x 63 cm.
Commode met vier laden en marmeren blad. Afmeting: B 80 x 76 x 48 cm. Notenhout op zachthout gefineerd.
19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 86 x 70 x 56 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse naaitafel met intarsia, notenhout en diverse houtsoorten. Floraal + bandintarsia. Met messing beslag. Blad iets krom. Verder in goede staat. Afmeting: 75 x 56 x 39 cm. In goede staat...
19e Eeuwse dubbelgebogen Hollandse wortelnoten Barok commode met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 70 x 93 x 54 cm. In redelijke staat.
Vier antieke armleunstoelen. Drie met petit-point stoffering. Neo Renaissance en één maal Neo Gotisch. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 110 - 120 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten Dresdner Barok vitrine opzetkast met gebogen ondercommode en compleet verguld bronzen beslag. Afmeting: 224 x 110 x 53 cm. In goede staat.
Eikenhouten kast met snijwerk. Twee-delig. Bovendeel gebogen van twee zuilen. Afmeting: 225 x 160 x 52 cm (hxbxd). In goede staat.
Gave 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe naaitafel met deksel en vakverdeling. Circa 1870. Afmeting: 74 x 52 x 36 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Willem III wijntafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 78 x 47 x 66 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe wijntafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 76 x 65 x 47 cm. In goede staat.
Indonesisch houtgestoken tafeltje met druivenranken rondom en op blad. Opklapbaar. Circa 1930. Afmeting: 49 x 47 x 47 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse Louis Philippe open bonheur met geeboniseerd lijstwerk + snijwerk, met ranken en vogel. Circa 1860. Afmeting: 52 x 206 x 140 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil rolbureau met uitschuifbaar schrijfblad, lades en origineel messing beslag. Circa 1915. Afmeting: 145 x 125 x 80 cm. In goede staat.