Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 28. Juni 2019 ab 18:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Louis Seize-stijl eettafel, 1870
Startpreis 100 EUR

19e Eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten eettafel met kruisverbinding. Circa 1870. Afmeting: 74 x 130 x 98 cm. In zeer goede staat.

Italiaanse commode met beslag, 20e eeuw
Startpreis 900 EUR

Grote oude Italiaanse gebombeerde dubbelgebogen notenhouten commode met bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 134 x 60 cm. In goede staat.

Antieke Davenport, 19e eeuw
Startpreis 850 EUR

Antiek koloniaal houtgestoken 19e eeuws Engels Davenport bureau met rijk gestoken snijwerk, floraal, vogels en koppen. Monogram in slot. Afmeting: 120 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Antieke Gründerzeit penantkast, 1880
Startpreis 80 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit notenhouten penantkast. Circa 1880. Afmeting: 80 x 47 x 80 cm. In goede staat.

3x Moderne glazen verzamelvitrines
Startpreis 160 EUR

Drie moderne glazen verzamelvitrines met metalen schappen. In hoogte verstelbaar. Achterkant met mat glas. Sloten zonder sleutel en op slot. Afmeting: 197 x 50 x 5 cm. In goede staat.

Halspiegel in Rococo-stijl
Ergebnis: 70 EUR

Bronskleurige Rococo-stijl halspiegel met facet geslepen glas. 21e Eeuw. Afmeting: 120 x 55 cm. In goede staat.

2x Chippendale stoelen
Ergebnis: 140 EUR

Twee mahoniehouten gestoken Chippendale armleunstoelen met goede creme-kleurige velours stoffering. Afmeting: 103 x 60 x 51 cm. In goede staat.

Bankstel 5 delen
Startpreis 150 EUR

Drie-delig antiek notenhouten bankstel met twee armleunstoelen. Tevens twee losse stoelen met lichte bekleding. Circa 1870. Afmeting(en): 84 x 40 x 50 cm / 93 x 60 x 60 cm / 93 x 60 x 120 cm. In goede...

Antieke pathefoon, 1915
Ergebnis: 160 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil pathefoon met spiegel en parelrand. Circa 1915. Afmeting: 113 x 51 x 56 cm. In goede staat.

Antieke Engelse lederen bureaustoel
Ergebnis: 90 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten met leder bureaustoel. Kopergenageld. Mooie patina. Afmeting: 93 x 62 x 60 cm. In goede staat.

Eiken kist ca. 1800
Startpreis 250 EUR

Eiken kist met plat deksel. Circa 1800. Met taps toelopende poten. Afmeting: 124 x 63 x 63 cm.

Commode met marmeren blad
Ergebnis: 100 EUR

Commode met vier laden en marmeren blad. Afmeting: B 80 x 76 x 48 cm. Notenhout op zachthout gefineerd.

Mahonie breistoel, 19e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 86 x 70 x 56 cm. In goede staat.

Ingelegde Franse naaitafel, 19e eeuw
Ergebnis: 80 EUR

19e Eeuwse Franse naaitafel met intarsia, notenhout en diverse houtsoorten. Floraal + bandintarsia. Met messing beslag. Blad iets krom. Verder in goede staat. Afmeting: 75 x 56 x 39 cm. In goede staat...

Barok commode, 19e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

19e Eeuwse dubbelgebogen Hollandse wortelnoten Barok commode met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 70 x 93 x 54 cm. In redelijke staat.

4x Antieke armleunstoelen
Ergebnis: 225 EUR

Vier antieke armleunstoelen. Drie met petit-point stoffering. Neo Renaissance en één maal Neo Gotisch. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 110 - 120 cm. In goede staat.

Dresdner Barok vitrinekast, 19e eeuw
Startpreis 800 EUR

19e Eeuwse wortelnoten Dresdner Barok vitrine opzetkast met gebogen ondercommode en compleet verguld bronzen beslag. Afmeting: 224 x 110 x 53 cm. In goede staat.

Eiken kast met figuren, 1880
Startpreis 800 EUR

Eikenhouten kast met snijwerk. Twee-delig. Bovendeel gebogen van twee zuilen. Afmeting: 225 x 160 x 52 cm (hxbxd). In goede staat.

Louis Philippe naaitafeltje, 1870
Ergebnis: 90 EUR

Gave 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe naaitafel met deksel en vakverdeling. Circa 1870. Afmeting: 74 x 52 x 36 cm. In goede staat.

Antieke Willem III wijntafel, 1860
Ergebnis: 130 EUR

Antieke Hollandse Willem III wijntafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 78 x 47 x 66 cm. In goede staat.

Louis Philippe wijntafel, 1860
Ergebnis: 75 EUR

Mooie 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe wijntafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 76 x 65 x 47 cm. In goede staat.

Indonesisch tafeltje met snijwerk, 1930
Startpreis 100 EUR

Indonesisch houtgestoken tafeltje met druivenranken rondom en op blad. Opklapbaar. Circa 1930. Afmeting: 49 x 47 x 47 cm. In goede staat.

Antieke bonheur, 1860
Ergebnis: 325 EUR

Grote antieke Hollandse Louis Philippe open bonheur met geeboniseerd lijstwerk + snijwerk, met ranken en vogel. Circa 1860. Afmeting: 52 x 206 x 140 cm. In goede staat.

Jugendstil eiken rolbureau, 1915
Startpreis 200 EUR

Eikenhouten Jugendstil rolbureau met uitschuifbaar schrijfblad, lades en origineel messing beslag. Circa 1915. Afmeting: 145 x 125 x 80 cm. In goede staat.