Antieke Oosterse beschilderde teakhouten kist. Circa: 1900. Slot mist, scharnieren later. Afmeting: 40 x 65 x 35 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Jugendstil buffet met facet geslepen glas en florale snijwerk. Circa: 1915. Afmeting: 204 x 118 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klaptafel met lade. Afmeting: 74 x 50 x 94 cm en 74 x 100 x 94 cm. In zeer goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten vitrinekast. Bovenstuk 18e eeuw, onderstuk later. Afmeting: 205 x 110 x 30 cm. In goede staat.
Eikenhouten Art Deco rolbureau met lades, deurtjes en vakverdeling. Circa: 1920. Afmeting: 120 x 134 x 70 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse eikenhouten armleunstoel met gave bruine lederen zitting en rugleun. Circa: 1920. Afmeting: 121 x 75 x 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse mahoniehouten Louis Philippe halspiegel met afneembare kroon. Circa: 1870. Afmeting: 133 x 60 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse mahoniehouten speeltafel met 4-spant snijwerk poot en groen leder. Afmeting: 75 x 83 x 85 cm. In zeer goede staat.
Antiek Duits wortelnoten penantkast. Gründerzeit. Circa: 1880. Afmeting: 78 x 44 x 78 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten schrijftafel met twee lades. 19e Eeuw. Afmeting: 75 x 103 x 58 cm. In goede staat.
Zes Duitse eikenhouten neo renaissance stoelen met fratsen. Circa 1900. Afmeting: 110 x 60 x 46 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Neo Renaissance kabinetkastje op hoge getorste poten. Historisme. Afmeting: 110 x 60 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels grenenhouten kabinet. Afmeting: 204 x 140 x 55 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten theekastje met geslepen glas en afneembaar tablet. Circa: 1920. Afmeting: 80 x 66 x 43 cm. In goede staat.
Gestoffeerde Franse armleunstoel met mooie stoffering en originele witte lacque polychromie. Begin 20e eeuw. Afmeting: 100 x 64 x 74 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Engelse bijzettafel op 4-spant poot. Afmeting: 53 x 66 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten bijzettafel met etage. Tafel is voorzien van vijftien mangaan-kleurige landschapstegels. Eén tegel heeft scheur. Afmeting: 74 x 72 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten commode. Circa 1840. Krimpnaden, één slot mist, minimale fineerschade. Afmeting: 103 x 108 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten antieke butler-tray. Tablet op klapbare standaard. Circa: 1900. Afmeting: 88 x 76 x 45 cm. In goede staat.
Oude Duitse eikenhouten kist op sledepoten. Slot mist. Afmeting: 60 x 130 x 56 cm. In goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten hoekkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 180 x 90 x 45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse 8-kantige tafel met etage en koperen wielen. Circa: 1880. Afmeting: 72 x 75 x 75 cm. In zeer goede staat.
Hollands eikenhouten Louis Seize kamergemak-kastje met schuiflade + roldeurtje. Circa: 1800. Afmeting: 73 x 47 x 55 cm. In goede staat.
Uitneembare Hollandse mahoniehouten Biedermeier meidenkast met schappen en lades. Lichte fineerschade, deur iets gebogen. Afmeting: 175 x 43 x 115 cm. In redelijke staat.
Oude lederen schaarstoel met bamboe effect. Frame, beukenhout. 20e Eeuw. Afmeting: 102 x 57 x 61 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse eikenhouten korenaars-stoelen. Drie gewoon, één armleun-stoel. Met velours stoffering. Iets sleets. Afmeting: 94 x 53 x 56 cm. en 90 x 60 x 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met snijwerk, druivenranken. Circa: 1860. Afmeting: 116 x 67 x 78 cm. In goede staat.
Uitneembare Hollandse grenenhouten kast, in oude bierverf. Circa: 1820. Afmeting: 156 x 60 x 210 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten armleunstoel. Stoel is opnieuw bekleed met bruin leer en grote koperen nagels. Afmeting: 112 x 60 x 56 cm. In goede staat.
Teakhouten twee-deurs kastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 92 x 45 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten theekast met afneembaar blad. Circa: 1915. Afmeting: 77 x 67 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse zwarte pianokruk. Circa: 1870. Afmeting: 53 x 32 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Renaissance-stijl bolpoot tafel. Afmeting: 75 x 90 x 59 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten halve-maantafel met twee uitklapbare lades. Circa: 1900. Afmeting: 72 x 39 x 75 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten getorste bijzettafel met zestien keramieken tegels, divers. Circa: 1900. Afmeting: 52 x 49 x 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse geeboniseerde naaitafel met vakverdeling en spiegel. Afmeting: 70 x 54 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten hangkastje + wandtafel met lade. Afmeting: 67 x 69 x 44 cm. en 62 x 28 x 22 cm. In goede staat.
Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe naaitafel met twee lege lades en spiegel. Circa 1870. Afmeting: 78 x 45 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits wortelnoten Louis Philippe ovale tafel met houtgestoken vier-spant poot. Afmeting: 71 x 110 x 82 cm. In goede staat.
Oude lederen armleun-oorstoel met houten poten welke onderling verbonden zijn. Met leer bekleed en afgewerkt met kopernagels. 20e Eeuw. Afmeting: 120 x 77 x 87 cm. In redelijk/goede staat.
'Hindelopen' beschilderde bijzettafel. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x 56 cm ø. In goede staat.
Eikenhouten één-deurs broodspinde. Eén kras bovenop. 20e Eeuw. Afmeting: 112 x 61 x 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten klaptafel met lade. Ongerestaureerd. Afmeting: 72 x 68 x 45 cm. en 72 x 68 x 75 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuws kastje voor kamergemak, met jalouzie-deurtjes + twee lades. Afmeting: 63 x 64 x 42 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten armleunstoel met velours stoffering. Afmeting: 96 x 65 x 80 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Jugendstil eikenhouten kapstok met spreuk 'Het is beter te verslijten dan te verroesten'. Circa 1915. Afmeting: 54 x 104 x 14 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse stoel met familiewapen en florale intarsia. Afmeting: 88 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Duits antiek notenhouten Louis Philippe één-deurs kastje met lade. Met glas in deurtje en geschulpt blad. Circa 1870. Afmeting: 80 x 64 x 41 cm. In redelijke staat.