Zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten salontafel met prachtige houtgesneden poten omstreeks 1870 (lichte fineerschade) 72x123x75cm Cond:R/G
Duitse notenfineer uitneembare Grunderzeit kast ca. 1900 met wortelnoten panelen, lades, legplanken en origineel beslag. In goede staat 203x140x64cm.
Zeer zeldzame houtgestoken eiken bijzettafel omstreeks 1900 met adelaarskoppen en lange klauwpoten, 70x42ø in zeer goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten vertico omstreeks 1880, Gründerzeit met spiegel opstand, 179x95x46cm (minimale gebruikerssporen, Cond:G
Achtiende/negentiende eeuwse eikenhouten gestoken Tudor stijl wandmeubel(renaissance) met twee lades en leeuwenkoppen ranken etc 105x77x145cm Cond:G
Antieke mahoniehouten Louis Philippe meidenkast omstreeks 1870, 2 deurs met lade boven(krimpnaad zijkant)162x110x48cm Cond:R/G
Grote 2-delige mahoniehouten vitrinekast met gebogen glas en snijwerk, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 225x150x47cm.
Antieke Hollandse wortelnoten Barokstijl secretaire omstreeks 1880 met bronzen beslag, met mooi wortelnoten binnenleven en intarsia, uitschuifbare vlakken met bronzen capitellen, lichte fineerschades....
Grote oude Engelse sheraton tafel, mahoniehout met lades en lederen blad, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel, 52x125cm Cond:G
Oude Chinese houtgestoken bijzettafel met natuurstenen blad, met koppen en rankendecor, 20e eeuw 66x50ø Cond:G
Goudkleurige vitrine ca. 1910 met glazen schappen in Louis Seize stijl met handgeschilderd paneel en bloemenmotief in originele staat 166x67x40cm. Cond.: G
Negentiende eeuwse eikenhouten renaissance stijl 4 deurs kast met laden, halve Corinthische zuilen, putti, leeuwen en grote figuren, poten weg, kast moet worden gerestaureerd, verbindingen/lijstwerk l...
Hollandse eikenhouten barok-commode ca. 1800 met bronzen beslag geheel staand op klauwpoten (1 achterpoot licht beschadigd) 77x88x53cm. Cond.: G
Antieke Hollandse mahoniehouten eettafel met geschulpt blad en houtsnedes, 4 spant poot, omstreeks 1870 66x125x93cm Cond:G
Hollandse Barokstijl wortelnoten orgelgebogen commode met bronzen beslag, stijlmeubel, 1e helft 20e eeuw, staande op klauwpoten Cond:G
Oude Boulle stijl tafel 20e eeuw met uitklapbaar blad en groen leer, bronzen beslag, zwart gelakt, 81x73x46cm Cond:G
Prachtige massief notenhouten armleunstoel met bewerkte poten en gesneden leeuwenkoppen omstreeks 1890 110x85x71cm Cond:G
Hollands notenhouten Willem III rolbureau ca. 1870 met 2 lades en rolklep met daarachter diverse lades 117x63x90cm. (lichte beschadigingen) Cond.: R-G
Oude Chinese houtgestoken tafel, met drakendecor en floraal decor, marmeren blad, en driespant poot 53x35x35cm Cond:G
Oude metalen medicijnkast met glazen schappen, inclusief slot en sleutel. 75x50x31cm. Cond.: G
Oude Franse Boulle stijl kastje met drie laden, 2e helft 20e eeuw, staande op hoge poten, 74x40x28cm Cond:G
Vier zeldzame 19e eeuwse Louis Philippe stoelen mahoniehout, in goede staat. 100x52x46cm
Groot mahoniehouten receptiebureau met lades en vakverdeling, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, achterkant bewerkt met panelen en mooi gebogen lijsten 110x173x88cm Cond:G
Moderne vitrinekast (afsluitbaar, deel van de sluiting afgebroken) met 5 glasplaten, 2 spots boven en 5 spots aan de zijkant 187x60x30cm. Cond.: G