Messing theetafel met 3 glasplaten 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x40x68cm.
Antieke mahoniehouten Louis Philippe stoel met petit point stoffering omstreeks 1870. 92x67x63cm Cond:G
Antieke eikenhouten Junedstil buffet omstreeks 1900 met geslepen spiegel, origineel messing beslag en sleutel in goede staat 188x126x57cm Cond:G
Teakhouten halkastje omstreeks 1980, 2 deuren en 2 lades, in goede staat 71x83x44cm
Oude ridderstoel 1e helft 20e eeuw met prachtig snijwerk en mooie gave stoffering in zeer goede staat 115x77x63cm.
Grote Duitse Biedermeier stijl kersenfineer toiletspiegel 1e helft 20e eeuw in goede staat 60x80x15cm.
Antieke mahoniehouten fineer vroeg biedermeijer armleunstoel omstreeks 1820 met latere bekleding(lichte fineerschade) in goede staat 87x61x51cm Cond:R/G
Wortelnoten orgelgebogen 2 laden kastje met bronzen beslag, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat (stukje fineer af) 61x67x38cm
Oude Louis Quinze barokstijl armleunstoel met mooie stoffering in goede staat, 2e helft 20e eeuw 85x63x58cm.
Zeldzame 19e eeuwse zuid Duitse zitbank van grenenhout met rugleuning in het midden. 89x175x65 CondG
Niervormig tafeltje van mahoniehout met kersen blad 19e eeuw . Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 38x33x47cm. Cond.: U
Mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering in goede staat 89x73x58cm.
Oude vergulde Franse Louis Quinze stijl bijzettafel met groen marmeren blad, 20e eeuw in goede staat 73x47cm
Mahoniehout fineer Engels schrijfbureau 20e eeuw in goede staat (gebruikerssporen) 78x131x63
Verguld handgestoken zit bankje, Louis Seize stijl 20e eeuw, 50x50x100 cm Cond:G
Twee Duitse kersenhout-fineer vroeg Biedermeier stoelen met bandintarsia ca. 1820 (lichte beschadigingen) 92x32x52cm. Cond.: R-G
Twee antieke eikenhouten stoelen omstreeks 1920 Art Deco 85x60x51cm Cond:G
Antieke Hollandse eikenhouten tafel met 15 antieke Hollandse wandtegels met figuren dieren etc.(interessant) 60x52x80cm Cond:R/G
Oude uittrektafel (coulissentafel) mahoniehout fineer, 1e helft 20e eeuw, met een tussenblad en in goede staat. 110x73x196
Vroeg 19e eeuws essenhouten fineer Biedermeier vitrinekastje (lichte fineerschade) Cond:G 99x104x37,5
Oude notenhouten Italiaanse salontafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw(vlek op blad) 52x85x140cm Cond:R/G
Grote facetgeslepen spiegel met gouden omlijsting 2e helft 20e eeuw, in goede staat 81x130cm Cond:G
Grote oude geetste spiegel met opvliegend eenden decor 20e eeuw 138x68cm Cond:G
Houten vitrinekast met drie glazen schappen , drie lades en verlichting 2e helft 20e eeuw in goede staat, 182x65x25cm