18e Eeuws Hollands mahoniehouten Barok kabinet met bronzen beslag (vervangen). Louis Quinze. Ongerestaureerd. Afmeting: 260 x 190 x 60 cm. In redelijke staat.
Antiek empire mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Lichte schades. Afmeting: 147 x 100 x 48 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Hollandse wortelnoten porseleinkast met klauwpoten. Uitneembaar. Barok. Afmeting: 225 x 170 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollandse theetafel van notenhout, met origineel beslag. Afmeting: 74 x 79 x 50 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollandse bijzettafel met acht antieke mangaan/bloemvaastegels ingelegd. Afmeting: 45 x 65 x 39 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten sofa in Biedermeier-stijl. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Gepolitoerd. Afmeting: 195 x 92 x 70 cm. In goede staat.
Antiek, gerestaureerd eiken één-deurs kastje. Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 79 x 61 x 44 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten partnerdesk met bandintarsia, lederen blad (mist gedeelte), diverse lades en deco-lades welke dienen als deurtje. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 153 x 93 x 75 cm. ...
Zuid Duitse kersenhouten biedermeier commode. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd + handgepolitoerd. Afmeting: 99 x 124 x 63 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten naaitafel met floraal intarsia op bovenkant blad. Circa 1840. Afmeting: 75 x 55 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuws geëboniseerde houten bloementafel. Circa 1880. Afmeting: H 112 cm. In goede staat.
Twee Hollandse bijzettafels (kantoortafels) door Cees Braakman. Model Pastoe. Gemaakt van mahonie met metaal. Afmeting: 28 x 44 x 38 cm / 46 x 65 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse cuba mahoniehouten naaitafel met wolhouder. Circa 1840. Afmeting: 74 x 51 x 37 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten schrijfbureau, compleet met sleutels. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: 77 x 140 x 85 cm. In goede staat.
Antiek eiken linnenpers van eiken, met smeedijzeren beslag. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 71 x 70 x 31 cm. In goede staat.
Houten Rietveld-stijl stoel met Victory Boogie Woogie beschildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 93 x 65 x 75 cm. In goede staat.
Bijzettafel in boulle-stijl, met lade. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x 60 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Willem III bonheur kast. Twee-delig. Met snijwerk, tollen en kuif. Afmeting: 214 x 107 x 54 cm. In zeer goede gerestaureerde staat.
19e Eeuws mahoniehouten psyche met bronzen beslag en drie lades. Empire, circa 1820. Afmeting: 63 x 43 x 27 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten wandconsole met snijwerk. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 78 x 45 x 44 cm. In goede staat.
Groot eikenhouten art deco partnerdesk met veel lades (19x). Voorzien van schrijfleer (2x). Afmeting: 78 x 160 x 125 cm. In zeer goede staat.
18e - 19e Eeuws handbeschilderde hoekkast met etagiere en gebogen front. Figuren voorstelling. Afmeting: 210 x 74 x 45 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten boekenkast in biedermeier-stijl, met sinkeldak. Afmeting: 195 x 110 x 42 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Soester spiegel met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 67 x B 40 cm. In goede staat.
Antiek, Duits wortelnoten cilinder bureau. Louis philippe. Circa 1860. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 137 x 109 x 74 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken hocker met floraal decor en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.
Twee hoge Chinese hockers met floraal snijwerk en marmeren blad. Hectagonaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
Gietijzeren tuintafel met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 42 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Louis Philippe armleunstoel met goede antieke stoffering. Afmeting: 99 x 72 x 64 cm. In goede staat.
Gerestaureerde wortelnoten Gründerzeit penantkast. Duitsland. Circa 1880. Afmeting: 80 x 82 x 43 cm. In goede staat.
Gerestaureerde wortelnoten Gründerzeit vertico. Duitsland. Circa 1880. Afmeting: 136 x 95 x 46 cm. In goede staat.
Duitse Gründerzeit notenhouten console. met een deurtje en een vakverdeling Circa 1880. Afmeting: 53 x 85 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Gerestaureerde Duitse barok secretaire van notenhout. 18e Eeuw. Oudere restauratie. Afmeting: 116 x 126 x 65 cm. In redelijke staat.
Antiek vergulde spiegel met gewoon spiegelglas (niet facet geslepen). Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.
Prachtig 18e eeuws mahoniehouten barok secretaire. Gepolitoerd. Louis quinze. Met origineel verguld beslag. Professioneel gerestaureerd. Afmeting:109 x 109 x 60 cm. In zeer goede staat.
Twee mahoniehouten bijzettafels. 20e Eeuw. 1x wortelnoten. 1x Mahonie. Met queen Anne poten. Afmeting: 41 x Ø 44 cm. + 44 x 59 x 62 cm. In goede staat.
Gerestaureerde Hollandse mahoniehouten biedermeier twee-deurskast. Circa 1850. Met bovenlade, schappen en lades achter de deuren. Afmeting: 152 x 125 x 53 cm. In goede staat.
Antiek Engelse spiegel van eikenhout. Ovaal. Met facet geslepen spiegelglas. Circa 1900. Afmeting: H 83 x B 59 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten kabinet. 18e Eeuw. Met bronzen beslag en klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 230 x 175 x 65 cm. In goede staat.
Twee Chinese houtgestoken hockers met marmeren bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 47 - 48 cm. In goede staat.
Twee mahoniehouten piedestals met marmeren blad en bronzen versiering. In antiek-stijl. Afmeting: 118 x 42 x 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 73 x 117 x 61 cm. In goede staat.
Eikenhouten gestoken zadelkist met snijwerk. 17e - 18e Eeuw. Met tulpen, vogels, familiewapens en renaissance ranken decor. Afmeting: 47 x 90 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands wortelnoten barok secretaire met mooi binnenleven, klauwpoten en bronzen beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 101 x 53 x 90 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe tafel. Circa 1860. Afmeting: 61 x 125 x 93 cm. In goede staat.
Kersenhouten TV-meubel, met tussenblad welke voorzien is van facet geslepen glas. Afmeting: 72 x 84 x 55 cm. In goede staat.
Eikenhouten noten/muziekstandaard in Engelse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 56 x 34 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten commode. Laat biedermeier. Circa 1840. Lichte schades. Afmeting: 87 x 100 x 52 cm. In redelijke staat.
Antiek, Engels, mahoniehouten bijzettafel met gecontourneerd blad en vier-spant klauwpoot. Circa 1900. Afmeting: H 56 x Ø 72 cm. In goede staat.
Antieke Engelse kaptafel met lades. Mahoniehout. Circa 1880. Afmeting: 180 x 110 x 46 cm. In goede staat.
Engels, mahoniehouten schrijfsecretaire naar 18 eeuws voorbeeld. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 x 98 x 56 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten zitgarnituur, bestaande uit bank + vier stoelen. Voorzien van goede bekleding. Circa 1880. Eén knop mist. Eén vlek. Afmeting: 88 x 73 x 130 cm. + 93 x 46 x 45 cm. In goede staat.
Mahoniehouten eettafel met queen Anne poten. Circa 1930. Afmeting: 72 x Ø 106 cm. In goede staat.
Engels Victoriaans mahoniehouten schrijfbureau met zeven lades. Grote middelste lade is een schrijfblad Circa 1860. Afmeting: 107 x 125 x 56 cm. In goede staat.
Antiek historisme neo renaissance buffetkast van eikenhout, met glas-in-lood vensters. Circa 1880. Met cherubijnkoppen/leeuwenkoppen et cetera. Afmeting: 235 x 123 x 55 cm. In goede staa.t
Duits wortelnoten Gründerzeit secretaire met mooi ahorn binnenleven. Circa 1880. Afmeting: 168 x 96 x 55 cm. In zeer goede staat.
Buffetkast. Circa 1910. Deels massief eiken, boven gedeelte niet. Met bolle glaasjes en snijwerk. Afmeting: H 235 x B 200 x D 68 cm. In goede staat.
Set van zes antieke Franse stoelen. Henri Deux. Met druivenranken. Circa 1880. Afmeting: 110 x 45 x 43 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse wortelnoten twee-deurs vitrinekast met mooi snijwerk en lade. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 195 x 110 x 44 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws eikenhouten potten/nachtkastje met lade en roldeur. Afmeting: 71 x 55 x 42 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws eikenhouten potten/nachtkastje met lade en roldeur. Afmeting: 70 x 50 x 31 cm. In goede staat.
Wijntafel in Franse stijl, met bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 75 x 45 cm. In goede staat.
Set van zes antiek eikenhouten jugendstil stoelen met goede velours stoffering. Circa 1900. Afmeting: 108 x 55 x 47 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten uitneembare 2 deurskast omstreeks 1880. met snekken en geheel staand op bolpoten. cond G.
Antiek, Frans, mahoniehouten secretaire met wat schade en oudere restauratie. Circa 1870. Afmeting: 161 x 110 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans mahoniehouten ovaal kastje met marmeren blad, bronzen versiering en facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: 103 x 48 x 36 cm. In goede staat.
Bijzonder 18e eeuws Hollands mahoniehouten secretaire. Louis Quinze. Met rolcilinder en mooi gebogen binnenleven, vergulde kapitellen, origineel beslag en bronzen versieringen. Afmeting: 117 x 117 x 6...
Kapitale 18e eeuwse Hollandse kussenkast van palissanderhout. Met geëboniseerd lijstwerk. Uitneembaar + lades en sleutel. Afmeting: 220 x 220 x 80 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Willem III boekenkast met eiken schappen. Circa 1860. Had oorspronkelijk een deur. Afmeting: 191 x 46 x 99 cm. In redelijke staat.
Grote goudgelakte houten schildersezel in barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 190 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws eikenhouten kredens met middendeur. Engeland. Slot vervangen. Afmeting: 132 x 122 x 47 cm. In goede staat.
Franse, 1-deurs vitrinekast met gebogen glas, blad van marmer en bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 163 x 43 x 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Italiaanse etagère tafel met gecontourneerde bladen en mannenkoppen. Afmeting: 73 x 60 x 52 cm. In goede staat.
Mahoniehouten halve maantafel met bandintarsia. Louis Seize stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 70 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek, Hollandse mahoniehouten uitneembare kuifkast met schappen en lades. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 225 x 125 x 55 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten secretaire met benen sleutelgaten. Circa 1860. Afmeting: 166 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Oude Chinees gestoken hocker van hardhout met ranken en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 50 cm. In goede staat.
Twee-delig Hollands wortelnoten topbureau met bronzen beslag en mooi binnenleven. Gebogen met kelder. 18e Eeuw. Afmeting: 230 x 102 x 63 cm. In zeer goede staat.
Goud gelakte wandconsole tafel in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 125 x 36 cm. In goede staat.
Italiaanse empire-stijl salontafel met onyx en metalen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 73 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit vitrinekast met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 219 x 120 x 75 cm. In goede staat.
Grote houtgestoken vlinderbank in barok-stijl, met goede velours stoffering. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 114 x 178 x 75 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten jugendstil penantkast met floraal snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 104 x 100 x 59 cm. In goede staat.
Prachtige, Hollandse Willem III vitrinekast van wortelnoten. Met snijwerk binnenwerk, schappen en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 208 x 105 x 43 cm. In zeer goede staat.
Grote 19e eeuwse notenhouten wandconsole tafel met leeuwenkoppen en klauwpoten. Afmeting: 88 x 160 x 60 cm. In goede staat.
Kersenhouten vitrinekast in empire-stijl, met zwarte bronzen zuilen en vergulde bronzen versiering. Circa 1900. Afmeting: 189 x 88 x 45 cm. In goede staat.
Prachtig, 2-delig Italiaans gebombardeerd wortelnoten schrijfbureau met opstand en bandintarsia. Circa 1880. In zeer goede gerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 60 x 120 cm.
Notenhouten Gründer pronk vertico met opzetstuk, schelpkroon. Vertico heeft volle zuilen en origineel beslag. Afmeting: 116 x 104 x 79 cm. In goede gerestaureerde staat.
Antieke Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast met kruispoot. Circa 1900. Afmeting: 230 x 170 x 45 cm. In goede staat.
Uitneembare Duitse eikenhouten bibliotheekkast met schappen. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 240 x 177 x 67 cm. In goede staat.
Hollands orgelgebogen wortelnoten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. 18e Eeuw. Oudere restauraties. Circa 1750. Afmeting: 235 x 210 x 70 cm. In goede staat.
Maqueterie cilinder schrijfbureau met intarsia. 18e Eeuw. Louis Seize. Met diverse houtsoorten belijmd, ook zijkanten. Onder meer met rozenhout. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd....
Originele 30-er jaren Duitse vitrinekast van kersenhout. Met snijwerk. Art Deco-stijl. Afmeting: 174 x 100 x 50 cm. In zeer goede staat.
Antiek Hollandse notenhouten bakwaaier porseleinkast. Orgelgebogen, met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 225 x 150 x 50 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met band-intarsia. Afmeting: 90 x 59 x 58 cm. In goede staat.