Antiek, Hollandse mahoniehouten uitneembare kuifkast met schappen en lades. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 225 x 125 x 55 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse mahoniehouten Louis Quinze barok kabinet met prachtig fineer beeld en origineel bronzen beslag. 230x160x65cm. In zeer goede staat.
Mooie notenhouten queen Anne salontafel met gecontourneerd blad en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 x Ø 70 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Willem III penantkast. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 100 x 93 x 41 cm. In redelijke staat.
Moderne spiegel met veren/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 74 cm. In goede staat.
Antieke, Hollandse Willem III speeltafel van notenhout. Afmeting: 80 x 84 x 84 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Hollandse eikenhouten louis seize commode met volle zuilen. Circa 1800. Afmeting: 95 x 88 x 49 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten empire vier-laden commode met volle zuilen en origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 87 x 85 x 46 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist op slede poten. Voorkant omgebouwd. Afmeting: 78 x 135 x 64 cm. In redelijke staat.
Antieke mahoniehouten handwerkstoel. Louis philippe. Circa 1870. Afmeting: 87 x 54 x 60 cm. In goede staat.
Twee oude armleunstoelen. 2e Helft 20e eeuw. 96x60x65cm. en 112x70x62cm. In goede staat.
Vroege 19e eeuwse mahoniehouten speeltafel. Afmeting: 76 x 80 x 80 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe tafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 79 x 90 x 70 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Willem III speeltafel met geschulpt blad. Circa 1860. Afmeting: 77 x 82 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse mahoniehouten empire penantkast met lade. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 90 x 98 x 46 cm. In goede staat.
Antieke halspiegel met facet geslepen spiegel en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 99 x B 52 cm. In goede staat.
Prachtige Hollandse Cuba mahoniehouten empire naaitafel met volle zuilen en vergulde kapitellen. Circa 1820. Afmeting: 74 x 52 x 38 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten barok-stijl secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 107 x 95 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten twee-deurs vitrinekast met klauwpoten en snijwerk. Barok stijl. Circa 1900. Afmeting: 215 x 160 x 50 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Engelse speeltafel van mahoniehout. Driehoek-vorm, met groen velours op bladen. Afmeting: 74 x 75 x 37,5 cm./74 x 75 x 75 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse notenhouten glaskast. Uitneembaar, met schappen en aan de zijkanten glas. In goede originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 240 x 190 x 45 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse eikenhouten stoelen met portret medaillons. Circa 1890. Neo renaissance. Bekleding behoeft aandacht. Afmeting: 114 x 43 x 50 cm./130 x 52 x 65 cm. In goede staat.
Leuke twee-deurs glas-vitrinekast van mahonie/fineer. Louis Philippe. Circa 1860. Met binnenin twee geschulpte planken. Afmeting: 133 x 124 x 51 cm. In goede staat.
Twee-delige eikenhouten vitrinekast voor verzamelaars. Art Deco-stijl. Zijkanten ook voorzien van deurtjes en facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 178 x 50 x 125 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten secretaire met glasopzet. Twee-delig, met origineel beslag. Afmeting: 225 x 116 x 52 cm. In zeer goede staat.
Duitse mahoniehouten penantkast met twee lades. Circa 1830. Biedermeier. Gepolitoerd. Afmeting: 92 x 75 x 45 cm. In zeer goede staat.
Antieke, Duitse notenhouten gründerzeit penantkast met snekken. Circa 1880. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 81 x 46 x 88 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten linnen kabinet met origineel beslag. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 211 x 135 x 60 cm. In zeer goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten sideboard met origineel beslag + sleutels. Circa 1920. Afmeting: 86 x 145 x 55 cm. In goede staat.
Duits eikenhouten gründerzeit schrijfbureau met vijf lades en origineel beslag. Circa 1900. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 75 x 113 x 66 cm. In goede staat.
Mahoniehouten louis philippe wandtafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 69 x 90 x 65 cm. In goede staat.
Berkenhouten tafel met lade. Louis seize stijl. Circa 1900. Afmeting: 72 x 67 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten 1-deurs vitrinekast met messing verguld beslag en schappen. Afmeting: 102 x 76 x 32 cm. In goede staat.
Vier antieke Victoriaanse Engelse stoelen van mahoniehout. Afmeting: 89 x 55 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse Henri Deux eettafel van notenhout. Circa 1880. Afmeting: 73 x 103 x 102 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten schrijftafel. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 77 x 108 x 68 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Louis Philippe tafel met mooie 3-spant poot. Circa 1860. Afmeting: 77 x 125 x 91 cm. In goede staat.
Twee armleunstoelen, barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Vlekken in stoffering. Afmeting: 110 x 68 x 75 cm. In redelijke staat.
Zeldzame Duitse Dresdner barok hoekkast met etagiere, verguld bronzen beslag en porseleinen plaquettes. Wortelnoten. Circa 1890. Afmeting: 161 x 70 x 45 cm. In zeer goede staat.
Hollandse mahoniehouten penantkast. Circa 1850. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 96 x 96 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten louis seize hoekkast met timpaankap. Met tillen op de vier deuren en messing beslag. Bovenste beslag later. Afmeting: 245 x 90 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kastje met klepdeksel. Afmeting: 76 x 45 x 42 cm. In goede staat.
Hollandse barokstijl secretaire met openslaande knieen met lades, bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw. 101x120x50 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten commode met twee lades, kruispoten, snijwerk en bronzen beslag. Barok stijl. Afmeting: 87 x 100 x 48 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten 4-laden commode, met volle zuilen en messing capitellen. Empire. Lichte fineerschade. Afmeting: 106 x 101 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse wortelnoten bonheur met spiegelopstand. Willem III. Met snijwerk en tollen. Circa 1860. Afmeting: 225 x 130 x 50 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten speeltafel met kolompoot. ca 1820. 76x96x96cm. In goede staat.
Zeldzame empire kapspiegel van ambon-wortelhout, met volle zuilen en lade. Circa 1820. Afmeting: 76 x 57 x 36 cm. In goede staat,
Engelse mahoniehouten speeltafel met getorste poten. 19e Eeuw. Circa 1870. Afmeting: 78 x 92 x 90 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten ladenkastje met klapbladen en gebogen poten. Circa 1870. Afmeting: 82 x 55 x 72 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten barok-stijl commode met origineel beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 74 x 60 x 103 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse, mahoniehouten gateleg tafel met lade en wielen. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 90 x 104 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten biedermeier bank met snijwerk. Circa 1850. Afmeting: 96 x 160 x 65 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten orgelgebogen damesbureau met queen Anne poten en origineel beslag. Afmeting: 73 x 71 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten kastje met lade, zijlade, origineel beslag en queen Anne poten. Afmeting: 73 x 60 x 33 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Louis Seize mahoniehouten penantkast met jalouziedeuren. Circa 1800. Afmeting: 75 x 75 x 35 cm. In goede staat.
Mooie Hollandse Biedermeier mahoniehouten gebogen penantkast met snijwerk. Circa 1860. Eén lijst beschadigd. Afmeting: 97 x 47 x 103 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws eikenhouten Hollands kabinet met messing beslag. Afmeting: 218 x 155 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse 2-deurs vitrinekast van mahoniehout, met glazen schappen, ovale medaillons en queen Anne poten. Enkele krimpnaden in fineer. Afmeting: 199 x 133 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Barok kabinet met bronzen beslag (vervangen). Louis Quinze. Ongerestaureerd. Afmeting: 260 x 190 x 60 cm. In redelijke staat.
Antiek empire mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Lichte schades. Afmeting: 147 x 100 x 48 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Hollandse wortelnoten porseleinkast met klauwpoten. Uitneembaar. Barok. Afmeting: 225 x 170 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollandse theetafel van notenhout, met origineel beslag. Afmeting: 74 x 79 x 50 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollandse bijzettafel met acht antieke mangaan/bloemvaastegels ingelegd. Afmeting: 45 x 65 x 39 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten sofa in Biedermeier-stijl. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Gepolitoerd. Afmeting: 195 x 92 x 70 cm. In goede staat.
Antiek, gerestaureerd eiken één-deurs kastje. Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 79 x 61 x 44 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten partnerdesk met bandintarsia, lederen blad (mist gedeelte), diverse lades en deco-lades welke dienen als deurtje. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 153 x 93 x 75 cm. ...
Zuid Duitse kersenhouten biedermeier commode. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd + handgepolitoerd. Afmeting: 99 x 124 x 63 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten naaitafel met floraal intarsia op bovenkant blad. Circa 1840. Afmeting: 75 x 55 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuws geëboniseerde houten bloementafel. Circa 1880. Afmeting: H 112 cm. In goede staat.
Twee Hollandse bijzettafels (kantoortafels) door Cees Braakman. Model Pastoe. Gemaakt van mahonie met metaal. Afmeting: 28 x 44 x 38 cm / 46 x 65 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse cuba mahoniehouten naaitafel met wolhouder. Circa 1840. Afmeting: 74 x 51 x 37 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten schrijfbureau, compleet met sleutels. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: 77 x 140 x 85 cm. In goede staat.
Antiek eiken linnenpers van eiken, met smeedijzeren beslag. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 71 x 70 x 31 cm. In goede staat.
Houten Rietveld-stijl stoel met Victory Boogie Woogie beschildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 93 x 65 x 75 cm. In goede staat.
Bijzettafel in boulle-stijl, met lade. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x 60 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Willem III bonheur kast. Twee-delig. Met snijwerk, tollen en kuif. Afmeting: 214 x 107 x 54 cm. In zeer goede gerestaureerde staat.
19e Eeuws mahoniehouten psyche met bronzen beslag en drie lades. Empire, circa 1820. Afmeting: 63 x 43 x 27 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten wandconsole met snijwerk. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 78 x 45 x 44 cm. In goede staat.
Groot eikenhouten art deco partnerdesk met veel lades (19x). Voorzien van schrijfleer (2x). Afmeting: 78 x 160 x 125 cm. In zeer goede staat.
18e - 19e Eeuws handbeschilderde hoekkast met etagiere en gebogen front. Figuren voorstelling. Afmeting: 210 x 74 x 45 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten boekenkast in biedermeier-stijl, met sinkeldak. Afmeting: 195 x 110 x 42 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Soester spiegel met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 67 x B 40 cm. In goede staat.
Antiek, Duits wortelnoten cilinder bureau. Louis philippe. Circa 1860. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 137 x 109 x 74 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken hocker met floraal decor en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.
Twee hoge Chinese hockers met floraal snijwerk en marmeren blad. Hectagonaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
Gietijzeren tuintafel met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 42 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Louis Philippe armleunstoel met goede antieke stoffering. Afmeting: 99 x 72 x 64 cm. In goede staat.
Gerestaureerde wortelnoten Gründerzeit penantkast. Duitsland. Circa 1880. Afmeting: 80 x 82 x 43 cm. In goede staat.
Gerestaureerde wortelnoten Gründerzeit vertico. Duitsland. Circa 1880. Afmeting: 136 x 95 x 46 cm. In goede staat.
Duitse Gründerzeit notenhouten console. met een deurtje en een vakverdeling Circa 1880. Afmeting: 53 x 85 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Gerestaureerde Duitse barok secretaire van notenhout. 18e Eeuw. Oudere restauratie. Afmeting: 116 x 126 x 65 cm. In redelijke staat.
Antiek vergulde spiegel met gewoon spiegelglas (niet facet geslepen). Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.
Prachtig 18e eeuws mahoniehouten barok secretaire. Gepolitoerd. Louis quinze. Met origineel verguld beslag. Professioneel gerestaureerd. Afmeting:109 x 109 x 60 cm. In zeer goede staat.
Twee mahoniehouten bijzettafels. 20e Eeuw. 1x wortelnoten. 1x Mahonie. Met queen Anne poten. Afmeting: 41 x Ø 44 cm. + 44 x 59 x 62 cm. In goede staat.