Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Mahonie hangoortafel, 1860
Startpreis 120 EUR

Hollandse mahoniehouten Willem III hangoortafel met lade en spinnekoppoot. Circa 1860. Afmeting: 76 x 55 x 115 cm. In goede staat.

Engels hoekkastje (mahonie)
Startpreis 100 EUR

Engels, Victoriaanse hangvitrine-hoekkast van mahoniehout met glazen deur en roede verdeling. Circa 1860. Afmeting: 100 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Mahonie bijzettafel
Startpreis 160 EUR

19e Eeuwse Franse ovale bijzettafel van mahoniehout met lade, bronzen beslag en koperband intarsia. Afmeting: 82 x 60 x 50 cm. In goede staat.

Engelse hangvitrine (mahonie)
Startpreis 90 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten hangvitrine met lijstwerk. Afmeting: 71 x 83 x 19 cm. In goede staat.

Verrijdbare theetafel
Startpreis 60 EUR

Engelse mahoniehouten theetafel op wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 91 x 47 cm. In goede staat.

Victoriaanse kaptafel, 1880
Startpreis 150 EUR

Antieke Engelse Victoriaanse kaptafel van mahoniehout, met lade en wielen. Circa 1880. Afmeting: 175 x 110 x 60 cm. In goede staat.

Ovale salontafel, 1870
Startpreis 180 EUR

19e Eeuws notenhouten Louis Philippe salontafel. Geheel staand op mooi bewerkte driepoot. Circa 1870. Afmeting: 120 x 80 x 61 cm. In zeer goede staat.

Kersen vitrinekast
Startpreis 600 EUR

Kersenhouten vitrinekast in empire-stijl, met zwarte bronzen zuilen en vergulde bronzen versiering. Circa 1900. Afmeting: 189 x 88 x 45 cm. In goede staat.

Eiken hangvitrine
Startpreis 60 EUR

19e Eeuws Hollandse eikenhouten hangvitrine. Barok stijl. Afmeting: 80 x 85 x 25 cm. In goede staat.

Noten commode
Startpreis 70 EUR

Kleine notenhouten commode met intarsia. Barok stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 60 x 35 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse hoekkast, 1880
Startpreis 150 EUR

Twee-delige Engelse mahonie + eikenhouten hoekkast. Circa 1880. Afmeting: 186 x 100 x 55 cm. In goede staat.

Engels secretaire, 1780.
Startpreis 400 EUR

Prachtig 18e eeuw Engels klepsecretaire. Circa 1780. Geheel van eiken, de lades en schuine klep hebben omranding van mahonie. Binnenwerk met diverse lades en een deurtje. Klep is ingelegd met leer. Af...

Chinese tafel, 1900
Startpreis 150 EUR

Chinese tafel met lades, gemaakt van iepenhout. Circa 1900. Afmeting: 89 x 97 x 54 cm. In goede staat.

Secretaire, 1880
Startpreis 400 EUR

Duits wortelnoten Gründerzeit secretaire met mooi ahorn binnenleven. Circa 1880. Afmeting: 168 x 96 x 55 cm. In zeer goede staat.

Spiegel met strik, 1900
Startpreis 80 EUR

Antiek ovale spiegel in Louis Seize stijl. Circa 1900. Afmeting: 74 x 44 cm. In goede staat.

Engelse bijzettafel, 1860
Startpreis 60 EUR

Antieke Engelse bijzettafel met wangen + lade. Victoriaans. Circa 1860. Afmeting: 76 x 53 x 38 cm. In goede staat.

Dames rolbureau, 1870
Startpreis 450 EUR

Hollands dames rolbureau, vermoedelijk Horrix - Den Haag. Circa 1870. Palissander fineer, met binnenin lades. Afmeting: 148 x 109 x 52 cm. In goede staat.

Neogotisch kastje, 1880
Startpreis 150 EUR

Klein eikenhouten 1-deurs kastje met houtgestoken panelen en ijzeren slot. Frankrijk. Neogotisch. Circa 1880. Afmeting: 132 x 70 x 42 cm. In goede staat.

Penantkast, 1880
Startpreis 150 EUR

Antiek, Duitse Gründerzeit penantkast van notenhout met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 85 x 90 x 52 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Antieke tandartskast, 1920
Startpreis 80 EUR

Antiek wit-gelakte houten tandartskast met diverse lades en deuren. Circa 1920. Afmeting: 120 x 60 x 31 cm. In goede staat.

Engelse tiltop tafel (eiken)
Startpreis 250 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten tiltop tafel. Afmeting: 73 x 90 cm. In zeer goede staat.

Penantkast
Startpreis 250 EUR

Mooie wortelnoten + noten penantkast. 19e Eeuw. Panelen en lades met wortelnoten gefineerd. Meubel is recent geheel gerestaureerd. Afmeting: 104 x 55 x 85 cm. In goede staat.

Engels kabinet, 1900
Startpreis 300 EUR

Zeldzaam klein Engels mahoniehouten kabinet/verzamelaars kastje. Circa 1900. Kast heeft twee deuren, met daarachter drie uitschuifbare lades. Onderin bevinden zich nog twee lades. Kast is recent gehee...

Engels Victoriaans schrijfbureau, 1860
Startpreis 300 EUR

Engels Victoriaans mahoniehouten schrijfbureau met zeven lades. Grote middelste lade is een schrijfblad Circa 1860. Afmeting: 107 x 125 x 56 cm. In goede staat.