Vijf maal oud/antiek glas met goud decors. 20e eeuw. Afmeting: 18,5 x 29 cm. In goede staat.
Mooie Michael Harris Medina Vis vaas. Ca. 1970. Afmeting: 30 x 26 x 5 cm. In goede staat.
Twee grote rode glazen vazen (binnen in zijn ze wit). Tweede helft 20e eeuw.. Afmeting: 40 x 24 cm. ø In goede staat
Zes antieke karaffen, 19e-20e eeuw. Eén zonder stop. Twee sets, en twee los. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Boheems ge-etste glazen schaal met wild voorstellingen, 19e eeuw. Transparant-blauw. Afmeting: 9 - 23 cm. ø. In goede staat.
Gesigneerde glazen asbak (onduidelijk). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 17,5 x 17,5 cm. In goede staat.
Krisrallen karaf met 6 glazen versierd met amandelslijpsel. De karaf is voorzien van een zilveren kraag met parelranden en een stop met zilveren knop. Karaf is samengesteld. Afmeting . ø14x39cm en ø7x...
Lot antiek opaline-glas serviesgoed. Ca. 1800. Drie kopjes, vier schotels (één kopje gelijmd). Handbeschilderd. Afmeting: 5 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Lot oud antiek kristal/glas. Bestaande uit negen stuks waaier-kristallen schalen, één facet geslepen stolp en drie schalen. (minimale chips mogelijk) Afmeting: 12 - 27 cm. In redelijk goede staat.
Vijf delen oud kristal-glas. 20e Eeuw. Twee maal grote Baccarat pierots. Eén maal Daum-France zwaan. Eén maal Baccarat jodenster briefverzwaarder. Eén maal Baccarat figuur met jodenster verwerkt. Afme...
Twee kleine Duitse glas in lood vensters met renaissance figuren decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 15,5 x 10,5 cm. In goede staat.
Zeven delen kristal/glas. 20e Eeuw. Twee kristallen roemers, één Boheemse kristallen vaas, en vier karaffen, glas/kristal. Afmeting: 22 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal oud/antiek glaswerk. Eén maal groen waaier kristallen dekselpot + onderschaal (chips). Eén maal blauw kristallen asbak, één maal robijn-rode glazen vaas en één maal smalle vaas. In redelijk/...
'La Lique'-stijl glazen tafellamp in Art Nouveau stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 22 cm ø. In goede staat.
Vier maal Art Deco glaswerk, circa 1930. Twee maal cocktail-shakers, één karaf, één blauw-glazen bonbonschaal gemerkt Rd. Afmeting: 21-26 cm. In goede staat.
Antiek kristallen tafelstuk met verdeelschalen. Circa: 1900. Afmeting: 16 x 29 cm ø. In goede staat.
Twaalf maal divers glas/kristal. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: acht karaffen, één vaasje en drie houders met deksel. Afmeting: 10-18 cm. Minimale chip mogelijk.
Twee maal glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal bowlpot met sleef. Eén maal kaasstolp. Afmeting: 19 - 33 cm. In goede staat.
Drie antieke kristal/glas karaffen. Eén maal waaier-kristal, één maal amandel-slijpsel en één maal glad. Afmeting: 24 - 32 cm. In goede staat.
Elf maal oud/antiek kristal. Onder andere; Kandelaren, vazen, dekselpotten, bokalen, mosterdpotjes (minimale chips mogelijk). Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Drie maal oude/antieke kristallen karaffen. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Negen maal gegraveerde glazen, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.
Drie antieke ballon hanglampen met messing. 20e Eeuw. Groen geëtst en blauw glas. Afmeting: ca. 40 x 20 cm ø. In goede staat..
Zeven maal oud/antiek kristal glas, Bohemen en Duitsland. Afmeting: ca. 12 - 21 cm. In goede staat