Vier antieke opalineglazen vazen ca. 1900, handbeschilderd en gelithografeerd in goede staat 23-33cm.
Drie delen oud kristal; 1x grote facetgeslepen zoutstrooier, 1x kleine likeurkaraf (amandel- en facetgeslepen) en 1x grote karaf van waaierkristal 16-27cm. Cond.: G
Twee prachtige oude Murano glazen schalen ca. 1970 in zeer goede staat, 15x39x38cm. en 37x32x39cm.
Zware 3-delige kristallen roomset, facetgeslepen en gegraveerd met druivendecor, 1 minimale chip tablet 13x27x13cm. Cond.: R-G
Vier oude 2-kleurige roemers (wijnglazen) met groene stam in goede staat 19xø7cm.
Kavel van 6 delen ou bewerkt kristal; 5x facetgeslepen en gegraveerde wijnglazen en 1x 19e eeuws schenkkannetje met plated montuur 14-16cm. Cond.: G
Moderne mondgeblazen glazen schaal (glas-fusing) 2e helft 20e eeuw 7xø19cm. Cond.: G
Vier oude bierpullen met tinnen deksel (Fayence, steengoed, glas) 20e eeuw 12-22cm. Cond.: R-G
Antieke 19e eeuwse karaf met kristal, facetgeslepen en compositie-metalen montuur ca. 1870 20x10xø9,5cm.
Vijf delen oud glas 20e eeuw; 2x bolle vaasjes, 1x gesigneerd Vic Galther? 85, Jugendstil stijl, 1x hoge vaas Wallstab '83, 1x hoog wijnglas, monogram Fx, 1x bolvaas monogram R.W. 82, 8,5-ø16,5cm. Con...
Antiek glazen (kristal) 8-delig dessert-servies (met onderschotels), gesigneerd Lalique France in goede staat 7xø16cm.
Drie kristallen glazen ca. 1900; 1x facetgeslepen koningsblauw, 1x facetgeslepen koningsblauw en gouddecor, 1x facetgeslepen met opgewerkt bloemendecor en gouddecor 12-13cm. Cond.: G
Duitse kristallen bokaal met gravering rondom "Gluck, Freude, Glaube, Hoffe, Liebe", minimale beschadiging voet 14,8xø8cm.
Oud gebrandschilderd glas-in-lood venster 20e eeuw, voorstellend een man te paard 31x24cm. Cond.: G
Drie kristallen glazen ca. 1900; 1x blauw, neutraal met gouddecor, 1x rood met floraal- en gouddecor, 1x rood met gouddecor 11-12cm. Cond.: G
Zeven delen antiek Boheems kristal; robijnrood, gegraveerd; 2x vazen, 1x karaf, 1x schaal, 1x bokaal en 2x likeurglazen 6-21cm. Cond.: G
Bolle glazen Murano vaas (donkerblauw) met geel/groen en transparant glas in goede staat 10x10cm. Cond.: G
Zes 19e eeuwse kristallen vaasjes met gouddecor (beschadigingen) 10-16cm. Cond.: M-R
Twintig 19e eeuwse mondgeblazen glazen o.a. met gravures, portret etc. 11-22cm. Cond.: G
Elf delen oud/antiek glaswerk; 5x glazen schaaltjes met goudrand (chips), 1x langwerpige schaal met goudrand, 1x geschulpte glazen schaal met goudrand 19e eeuw, 1x flacon, 1x gegraveerde schaal met pl...
Zes kristallen karaffen, amandel- en facetgeslepen, 1x karaf met chip van voet en bovenrand en 1x karaf mist stolp 14-27cm. Cond.: R-G
Zes delen oud/antiek glas; 2x blauwe roemers (1 chip), 1x melkglazen beker met goudkleurig sterrenbeelden decor, 1x Jugendstil bakje, 1x gegraveerd glas met portret en 1x opaline beker 11-20cm. Cond.:...