Prachtige antieke waaierkristallen beschuithouder met onderschotel. 19e Eeuw. Paar minimale chips. Afmeting: 35 x 22 cm ø. In goede staat.
Moderne kunstglazen vaas met twee dimensionale meerkleurige belijning. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws kristal. Eén waaierkristallen beschuithouder, paar chips rand. Twee identieke amandelgeslepen kristallen gemberdeksel coupes. Paar chips. Afmeting: 22 - 40 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek kristal. Bestaande uit: 19e Eeuwse amandelgeslepen kristallen gembercoup, twee kaarskandelaren, en één karaf, 20e eeuw. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.
Negen stuks diverse glazen/kristallen stopflacons. Onder andere: Boheems kristal. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 - 17 cm. In goede staat.
Zes glazen stopflacons, allen handbeschilderd met bloem decor. Eerste helft 20e eeuw. Minimale chips mogelijk. Afmeting: H 11 - 19 cm. In goede staat.
Gesigneerde glazen Art Deco vaas met rood/zwart decor. Circa 1920. Monogram H.K. Afmeting: 18 x 18 ø. In goede staat.
Groot 19e eeuws kristallen vrijmetselaars glas met monogram + antieke vrijmetselaars loge, voorschort. Afmeting: 15,7 x 11 cm ø. + 34 x 40 x 2 cm. In goede staat.