Grote antieke Jugendstil siervaas omstreeks 1900(chip) gestileerd decor 26xø14cm. Cond:R
Drie oude Venitiaanse draadglazen stopflessen met plated stoppen(leeftijd?) 22-25cm Cond:G
Drie delen vooroorlogs glaswerk, bruinglazen bolvaas, blauwglazen schaal, Jugendstil glazen vaas Lanooy 6-19cm. Cond:G
Zeer grote kunstglazen eenhoorn(Murano) diverse kleuren diverse kleuren in elkaar overgaand, 2e helft 20e eeuw 75cm Cond:G
Stel fraaie antiek geslepen kristallen gembercoupes met amandelslijpsel op stam met knop en ingesloten traanvormige luchtbel. ø14x31cm. minimale chips mogelijk. Cond.: G
Grote massieve glazen waarzeggersbol, op houten draaibare console 21e eeuw, 18ø Cond:G
Twaalf delen divers oud/antiek Boheems kristal met onder andere bekers, vazen en karaf. 19e-20e eeuws met diverse slijpsels ,graveringen en kleuren.8-26cm Cond G.
Negen oude/antieke Boheems kristallen glazen met handbeschilderde florale decors en goud omranding. 19e en 20e eeuws 11-16cm. Cond.G.
Vier 17e en 18e eeuwse slingerglazen(chip bij voet) verder in goede staat 15-17cm.
Twee messing met glas tafellampen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 56x43ø Cond:G
Grote glaskunst venster met opliggende mozaiek, glas gesigneerd Horn, met figuren voorstellingen, herkomst Wegener-Tubantia(minimale beschadiging) 123x111cm. Cond:G
Oude vergulde glazen bonbonniere met handbeschilderde florale voorstellingen. (mondgeblazen gelobt stuk)
22x14.5 doorsnee Cond.G.
Acht diverse glazen parfumflacons, 4 licht roze van kleur, 2 kunstgeblazen flacons met een prachtig kleurpalet, en 2 glazen flesjes met messing montuur met emaille en strasssteentjes. 8-11 cm hoog. Co...
Een set antieke waaierkristallen stop karaffen, in goede staat 42cm
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 10-16cm
Antieke geslepen bruidskaraf met dubbele oren, ribbels en diverse geetste gematteerde gravures o.a. molen, vogel en zeilschip e.d.ø11x18 cm. Cond.: G
Drie oude kristallen glazen met wildvoorstelling, antieke bierpul met tinnen deksel, pronkbeker met jagers honden en edelhert, hoog glas, geslepen en met edelhert, 16-29cm. Cond:G
Lot van 22 diverse kristallen geslepen glazen bestaande uit o.a. Boheems glas met diverse afbeeldingen. 6-20 cm Cond.: G
Grote felgekleurde glazen vis in Murano stijl 20e eeuw 30x26x15cm Cond:G
Grote kunstglazen tropische vis, waarschijnlijk Italiaans, 20e eeuw in goede staat, 31cm
Duitse antieke Jugendstil glazen vaasje Palme König 9,2x8,5ø Cond:G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 12-17cm Cond:G
Twee maal antiek boheems kristal, 19e eeuws, robijnrood, pronkschaal met gravering en kristallen pegels, grote pronkbeker met edelhert in landschapsdecor, 20-32cm. Cond:G
Dertien oude Duitse gekleurde kristallen Roemer Glazen 20e eeuws. 13-20cm. Cond.:G.