Oude kristallen vaas van Copier Leerdam Holland. 20e eeuw in goede staat 14x10 ø cm
Antieke kristallen geslepen fruitschaal met amandelslijpsel 19e eeuw in goede staat, minimale chip mogelijk. 19x24cm
Grote oude zware Daum nancy vierkante kristallen vaas met tweedimensionaal boom-motief, gesigneerd Daum France 2e helft 20e eeuw in goede staat 25x13x13cm.
Twee delen Daum nancy France glaswerk 2e helft 20e eeuw: 1x presse-papier met bloem en 1x plaquette met tweedimensionale citroen (in doos) 8-13cm. Cond.: G
Zeven delen blauw Boheems kristal: 6x Roemerglazen en 1x bonbonière 20e eeuw in goede staat 17-21cm.
Grote moderne kristallen Orrefors vaas in goede staat 22x13x10,5 Cond:G
Grote oude gele kunstenaarsvaas, mondgeblazen 1e helft 20e eeuw in goede staat 40,5cm.
Gesigneerde glazen vaas ca. 1900 met decor van kasteelruïne, gesigneerd Castell 12x6,5x6,5cm. Cond.: G
Antieke bowlpot met sleef en onderschotel omstreeks 1900 gegraveerd met ranken en druif (Chip punt deksel) 35x22øcm Cond:G
Oude kristallen hoorn des overvloeds, met geslepen floraal decor 20e eeuw in goede staat.
Antiek 3-delig opaline glazen kaststel met florale beschildering ca. 1900 in goede staat 30-42cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek glaswerk: 1x kristallen kaasstolp, amandelgeslepen met onderschaal 19e eeuw (chips onderschaal), 1x bonbonschaal ca. 1900 met floraal decor (1 pootje beschadigd) en 1x Art Deco v...
Glazen Jugendstil bolvaas ca. 1910 (mogelijk Loetz), 3-kleurig en in goede staat 16,5xø14cm.
Twee oude glazen Chinese snuffbottles 20e eeuw, goudbeschildering en Chinese tekens achter glas, in goede staat 8 cm
Een stel zeldzame Chinese snuffbottles met achterglas beschildering en figuren decors 20e eeuw 6,5-8cm Cond:G
Twee delen kunstenaarsglas 20e eeuw: 1x grote vaas Murano, rood transparant en 1x schelpvormige glazen schaal 19-35cm. Cond.: G
Grote glazen waarzeggers bol op houten console, 20e eeuw in goede staat. 27x18ø Cond:G
Twee kristallen karaffen en 1 antieke stopfles (glas) met gouddecor 23-32cm. (1 stop kristallen karaf kapot) Cond.: R-G
Zeven delen oud kristal 20e eeuw o.a 5 vazen, een asbak en een schaal, 11-27cm Cond:G
Antieke waaierkristallen karaf met 18 bijpassende waaierkristallen glazen, omstreeks 1900 in goede staat, minimale chip mogelijk 12-32cm
Veertien antieke glas in lood vensters omstreeks 1900 (sommige kleine vensters kapot) Cond:R/G
Lot antiek kristal, twee scheepjesvormige schalen, dekseldoos en onderzetters, waaier en ruitkristal. (minimale chips mogelijk) 11-25cm Cond?R/G