Vijf delen mondgeblazen kunstenaarsglas 20e eeuw: 1x gesigneerde blauwgroene bolvaas, gesigneerd Melina, 1x Jugendstil stijl bolvaas, onduidelijk gesigneerd, 1x roodblauwe vaas ca. 1920, 1x hoge groen...
Antieke Jugendstil glazen vaas door Bendor met tweekleurig groen floraal decor in goede staat 26,5xø19cm.
Jugendstil vaas ca. 1900 (lampenvoet), cassiskleurig met rondom landschapdecor, tweekleurig opengewerkt (minimale chips bovenrand) 18,5cm. Cond.: R-G
Jugendstil glazen vaas ca. 1900 in compositie metalen houder (bovenrand chip) 22cm. Cond.: R
Twee oude W.M.F. Ikora glazen fruitschalen ca. 1930 met minimale chips aan voet ø22-ø34cm. Cond.: R-G
Vijf diverse oude kunstenaars vazen: 1x blauw-groene vaas, gesigneerd I.A. Rochere France, 1x oker-roze bolvaas (ongemerkt), 1x oranje-gele vaas (ongemerkt), 1x opaline vaas met gouddecor en 1x grote ...
Drie delen oud glaswerk: 1x gesigneerde kunstenaarsvaas, gesigneerd Hunnes, 1x karaf, 1x schenkkan 19e-20e eeuw 25-28cm.
Antieke glazen 8-delige karafset bestaande uit: 1 glazen tablet, 6 glazen en een karaf ca. 1920 (chip karaf), 21xø22cm. Cond.: G
Grote oude gele kunstenaarsvaas, mondgeblazen 1e helft 20e eeuw in goede staat 40,5cm.
Drie Boheems kristallen gegraveerde vazen ca. 1900, robijnrood: 1x grote geslepen en gegraveerde vaas met decor van dansende figuren, 1x geslepen en gegraveerde vaas met auerhaan, hert en rocailles-de...
Lot oud groen glas omstreeks 1930-1960(minimale chips) 7-24 cm Cond:R\G
Groot cassis-kleurig glas-in-lood venster 19e-20e eeuw (1 ruitglazen venster is gebroken) 80x50cm.
Gebrandschilderd glas-in-lood venster 19e eeuw met als voorstelling een biddende vrouw 34x28cm. Cond.: G
Twee oude/antieke glas-in-lood vensters ca. 1900-1960 (1 venster met scheurtje) 60x45cm. en 60x47cm. Cond.: R-G
Twee delen antiek ruit/waaierkristal 19e eeuw: 1x marmelade dekselpotje 13xø10cm. en 1x rozensteker (2-delig) 13xø14,5cm. Minimale chip mogelijk
Kavel van 21 delen antiek geslepen waaierkristal met diverse schaaltjes ca. 1900 (minimale chips mogelijk) 8-30cm. Cond.: G
Kavel antiek ruit- en waaierkristal: 1x schaal met zilveren veugel (ruit), 1x vaasje (waaier), 1x schenkkan(ruit), 3x schaaltje (waaier). Minimale chip mogelijk. 8-20cm. Cond.: G
Twee grote oude Boheemse kristallen vazen met geslepen voorstellingen 1e helft 20e eeuw (2 chips bij 1 vaas) 25-33cm. Cond.: R-G
Twee delen oud/antiek glas: 1x 3-delige antieke boerenjongenspot met gravering 19e eeuw (minimale chips), en 1x gegraveerde wijnkaraf 19e eeuw, 22-31cm. Cond.: G
Zes oude kristallen karaffen 1e helft 20e eeuw en later 13-33cm. Cond.: G
Zes delen ou kristal: 1x bonbonschaal ca. 1930 waaierkristal, 4x waaierkristallen schalen (chips) en 1x asbak 2e helft 20e eeuw