Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x sodafled Jacon Haindle Wien, 2x cocktailshaker (plated), 1x houder met plated rand en 1x bonbonschaal met plated rand en voet 7-32cm. Cond.: G
Fraaie geslepen kristallen koekdoos met o.a. diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem, gemerkt in onderhoek aan de onderkant "Galway" 18x11x7cm.
Oude kristallen buste 1e helft 20e eeuw voorstellend een dame 16x16x6cm. Cond.: G
Drie miniatuur likeurkaraffen 20e eeuw (1 chip) 16-17cm. Cond.: G
Kavel met vijftein ruitkristallen glazen (2 chips) 9-14cm. Cond.: R-G
Kavel met 18 facetgeslepen kristallen oude glazen ca. 1930 (3 chips) Cond.: R-G
Twee grote oude Boheemse kristallen vazen met geslepen voorstellingen 1e helft 20e eeuw (2 chips bij 1 vaas) 25-33cm. Cond.: R-G
Grote mondgeblazen glazen schenkkan ca. 1900 met vergulding en tweedimensionale emaille beschildering (floraal decor) 32cm. Cond.: G
Drie grote geslepen kristallen hangers van een kroonluchter 19cm. Cond.: G
Vier oude kristallen geslepen karaffen 20e eeuw: 1 set schenkkannen en 2 karaffen zonder stop 22-30cm. Cond.: G