Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Lot glaswerk/kristal
Startpreis 30 EUR

Lot divers glaswerk/kristal. 20e Eeuw. Onder andere; stolp, vaas, bowlpot et cetera. Afmeting: 10 - 33 cm. In goede staat.

2x Presse papier
Startpreis 40 EUR

2x Glazen presse papier. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

Moderne vaas, H 30 cm.
Startpreis 40 EUR

Moderne koud beschilderde glazen vaas in cylinder-vorm. Picassa-achtig uitziende vaas. Monogram M. A. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Glazen schenkkan met glazen
Startpreis 50 EUR

Antieke limonade kan met negen glazen. Circa 1930. Mondgeblazen, handbeschilderd, floraal decor. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.

Knijpfles/glazen met tin (Copier?)
Startpreis 50 EUR

Zes delen Hollands groen glas + tin Gero. Circa 1930. Bestaande uit: Knijpfles met vijf dunwandige glazen (Copier Leerdam?) Georg Nilsson. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.

Lot kristal/glas
Startpreis 50 EUR

Lot met divers glas + kristal. Onder meer; menage, schalen, vaas, dekselpot et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.

Lot kristal/glas
Startpreis 50 EUR

Lot antiek kristal/glas. Onder meer; stolp, karaffen, dekselpotten, onderzetter et cetera. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

Lot glaswerk (2x)
Startpreis 50 EUR

Twee delen glaswerk. 20e Eeuw. 1x Jugendstil stijl vaas Tip Gallé. 1x Antieke schenkkan van kristal met messing en plated montuur. Circa 1900. Afmeting: 24 - 32 cm. In goede staat.

Persglazen vaas
Startpreis 50 EUR

Antiek gematteerde persglazen art deco vaas met floraal decor. Ongemerkt. Circa 1910. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

2x Boheems kristal
Startpreis 60 EUR

Twee facet geslepen kristallen bokaal vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 35 cm. In goede staat.

2x Glazen vaas, H 21 - 33 cm.
Startpreis 60 EUR

Twee glazen vazen uit de serie Antiqua uit 1962. Ontwerp Max Verboeket. Afmeting: H 21 - 33 cm. In goede staat.

Lot divers glaswerk
Startpreis 60 EUR

Lot met antiek glaswerk. Copier Leerdam. Kleur: groen. 30-er Jaren. Bestaande uit: vaas, 4 glaasjes, karaf, art deco schaal. Afmeting: 6,5 - 25 cm. In goede staat.

Murano clown, H 31,5 cm.
Startpreis 60 EUR

Italiaanse Murano glazen clown. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.

Glaswerk (3x)
Startpreis 60 EUR

Drie delen divers glaswerk. 1x Modern figuur Daum France. 1x Modern figuur Schreuder France. 1x Moderne vaas Bengt Edenfalk Zweden. Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.

Lot glas (4x)
Startpreis 60 EUR

Vier delen design glaswerk. Onder andere Murano. En één keer gesigneerd Rimo. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.

Lalique presse de papier
Startpreis 70 EUR

Persglazen gesatineerde presse de papier. Two anemones. Ontwerp van Rene Lalique. Draagt signatuur. 20e Eeuw. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

2x Kristal/glazen vaas, H 12,5 -25,5 cm.
Startpreis 70 EUR

Twee kristalglazen vazen uit de 50-er jaren. Deels gesatineerd. Ongesigneerd. Afmeting: H 12,5 - 25,5 cm. In goede staat.

Moderne kristalglazen schaal
Startpreis 70 EUR

Moderne, zware kristalglazen schaal door Val Saint Lambert. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 36 x 37 cm. In goede staat.

3x Glaskunst
Startpreis 80 EUR

3x Glaskunst. 1x Wandreliëf van Annemiek Punt (Ootmarsum). 2x Kip, glasfusing, maker? Afmeting: 31 - 40 cm. In goede staat.

Lot paperweights (5x)
Startpreis 80 EUR

Vijf oude glazen paperweights, onder meer Millie Fiori. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 5 - 8 cm. In goede staat.

Moderne glazen vaas, H 62,5 cm.
Startpreis 80 EUR

Moderne glazen vaas. Transparant met rood en zwart. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62,5 cm. In goede staat.

Glazen sculptuur
Startpreis 100 EUR

Glazen sculptuur met thermometer. Ontwerp Jaroslav Brychta 1956. IJsschots met ijsbeer. Afmeting: 17 x 14 x 6 cm. In goede staat.

Glas (vrijmetselarij)
Startpreis 100 EUR

Antiek groen kristalglazen vrijmetselaars glas. Octogonaal, met monogram en symbolen. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 16,2 cm. In goede staat.

Gallé vaas, H 13 cm.
Startpreis 100 EUR

Antieke Gallé vaas met varen decor. Circa 1910. Afmeting: H 13,1 cm. In goede staat.