Album met 60 oude ansichtkaarten Enschede 20e eeuw 33x27x3cm. Cond.: R-G
Acht delen philatelie Duitse atelier edition 2001 t/m 2008 met diverse Duitse postzegels met thema's en bijzondere gelimiteerde stempels 32x29x8cm. (per boek) Cond.: G
Album met 110 ansichtkaarten van Hengelo Overijssel 20e eeuw 33x27x3cm. Cond.: R-G
Interessant kavel diverse postzegelsd (postfris en gestempeld) wereld, tevens diverse enveloppen met inhoud 4x35x28cm. Cond.: G
Koffer met 17 boekjes over oude ansichten 20e eeuw, hoofdzakelijk Holland 10x34x27cm. Cond.: R-G
Doos met losse vellen met diverse postzegels o.a: Rusland, Duitsland (veel Duitsland), en 2 ringboeken. Gestempeld en ongestempeld 28-34cm. Cond.: G
Kavel van ca. 105 Hollandse ansichtkaarten (divers Nederland) 1e helft 20e eeuw Cond.: R-G
Schoenendoos met ansichtkaarten, meerendeels Nederland. 1e en 2e helft 20e eeuw 30x16x10cm. Cond.: R-G
Groot kavel oude ansichtkaarten en foto's 20e eeuw, Nederland en Europa 13x22x12cm. Cond.: R-G
Rode map met diverse automaatzegels o.a: Australië, Brasil Ceska republika, Finland, Noorwegen, Hong Kong etc. 29x23x4cm. Cond.: G
Album met ca. 225 diverse ansichtkaarten van Nederland 20e eeuw 34x22cm. Cond.: R-G
Jugendstil postkaartenalbum met diverse postkaarten (Nederland etc.) 1e helft 20e eeuw 40x22x5cm. Cond.: R
Groot kavel diverse oude/antieke ansichtkaarten 35x26x12cm. Cond.: G