Oud postzegel-verzamelalbum van Midden en Zuid Amerika met ca. 1200 zegels, gestempeld en ongestempeld 30x23x2,5cm. Cond.: R-G
Oud postzegel-verzamelalbum van Afrika met ca. 1780 zegels, gestempeld 31x23x2,5cm. Cond.: R-G
Postzegelalbum Tsjechoslowakije met ca. 750 verschillende zegels.
Oud postzegel-verzamelalbum van Luxemburg met ca. 550 zegels, gestempeld en ongestempeld 31x23x2cm. Cond.: R-G
Oud postzegel-verzamelalbum van Canada met ca. 650 zegels, gestempeld 31x23x2cm. Cond.: R-G
Oude postzegel verzamelboek met inhoud o.a: postfris, Israël, Seychelles 2e helft 20e eeuw 22x31x3cm. Cond.: G
Postzegelalbum Griekenland / Kreta met ca. 850 verschillende zegels.
Insteekmap met ca. 160 diverse postkaarten 1e helft 20e eeuw Cond.: G