Stockboek Ned. koloniën, voornamelijk gestempeld (veel zegels).
Insteekmap met ca. 160 diverse postkaarten 1e helft 20e eeuw Cond.: G
Diverse postkaarten (o.a. Overijssel, Scheveningen, Duitsland, etc.) 20e eeuw Cond.: G
Twee Davo albums Ned. kolonie, voornamelijk ongeb./ pf.
Album met diverse landen buiten Europa waaronder Eng. koloniën (Egypte, Perzië)
Twee dikke stockboeken , ruimtevaart motief, ongeb. / pf.
Motief 1960, wereld vluchtelingen collectie, postfris + spec. couverts.
Extra dik stockboek met diverse landen buiten Europa (veel zegels)
Stockboek Noorwegen met ca. 1200 verschillende zegels. Hoge cataloguswaarde