Katholieke Illustratie ingebonden o.a; jaargangen 1916/1918 en Protestante Illustratie 1880/1881. Totaal 9 banden
Katholieke Illustratie ingebonden o.a 50-er en 60-er jaren in 9 banden
Weekblad Life jaargang 1945 en verzamelboekje Life in 5 banden + L 'illustre Suisse (1 band). Totaal 8 boeken
Weekblad Panorama ingebonden jaargangen 1920, 1951, etc en 2 banden van weekblad Vizier (Totaal 7 banden)
Sjors van de Rebellenclub jaargang 1957 in 2 banden en 2 banden Goed nieuws., 4 banden Libelle en 1 band Beatrijs
3 Compositieboeken Hoogere Textielschool; manuscript met stalen
Jaargangen Katholieke Illustratie 9 banden, 1953 etc.
Jaargangen Katholieke Illustratie 7 banden, 1951 etc.
Collectie boeken (ca. 15) over ons koningshuis waaronder; Oranje-Nassau-Mecklenburg Schwerin 1903, Officieel Gedenkboek Inhuldiging 1898, Gedenkboek 1813 en 7 andere jubileumsuitgaven
Collectie van 18 Duitse plaatjesalbums waaronder; Deutsche Geschichte, Märchen der Völker, Aus Wald & Flur, Deutsche Kulturbilder, Technik & Verkehr etc.
Plaatjeslblum Zeppelin Weltfahrten I + II 1932
Collectie van 7 plaatjesalbums: Der Weltkrieg 1914-1918, Die Deutsche Wehrmacht, Kampf um Drittes Reich etc.
Ingebonden weekbladen NS Personeel: Nieuw Spoor jaargangen 1949 etc. 7 jaargangen + ingebonden jaargang KIJK
Doos boeken WO II waaronder Bericht van de Tweede Wereldoorlog in 4 banden
Doos met 16 boeken over de vaderlandse geschiedenis waaronder; Geschiedenis der zeventien Nederlanden van Witkamp uit 1882 in drie delen
Doos boeken Twente waaronder; Jubileumboeken Stork 1893 en 2 anderen. Ingebonden jaargang Hengelose Courant 1936
Doos met 9 historische schoolatlassen waaronder diverse Bos atlassen en Platenatlas 1911 voor vaderlandse geschiedenis
Doos met 10 bijbels waaronder; The Holy Bible met litho's en gravures in fraaie band (19e eeuw) + Browns Bible 1847 + Kaapse Kinderbijbel 1871
Doos met collectie kasboeken en met 1 patroonboek fam. Ten Cate.
Fotoboek met familiefoto's ca. 1890 in lederen band met heraut
2 Biografiën; 1x Jeanne d'Arc van H. Wallonm uit 1876 en 1x Elisabeth de Hongrie door LeComte de Montalembert uit 1878. Beide in zeer fraai bewerkte boekbanden.
Napoleon I Revolution & Kaiserreich + 2 Duitse gedichtenbundels 19e eeuw