Groot Russisch verguld jagersmes, met verguld en damast lemet en gegraveerde schede met tijgerdecor (lik workshops) met officiele Russische export papieren, gekregen als relatiegeschenk, getaxeerde wa...
Groot Russisch verguld jagersmes met gravering en wolken en herten decor, deels gegraveerd en verguld lemet (lik workshops) met officiele Russische export papieren(gekregen als relatiegeschenk) getaxe...
Oude Deense Jydsk telefoon omstreeks 1930, in goede originele staat. 33x25x12cm
Uitgebreid 19e eeuws 13-delige cloisonne set met diverse voorstellingen o.a.: inktset, blakers, spiegels, stempel etc. 8-23cm. Cond.: R-G
Twee bronzen kaarskandelaren met Mooren, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 27-28cm.
Vroege 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met 4 glazen stopflessen met gouddecor(oudere fineerrestauraties) 26x27x18cm Cond:R/G
Drie delen antiek brons/koperwerk, een schaal met madaillion, een bronzen wandschotel, en een schaal met voorstelling, engel bij Adam en Eva, omstreeks 1840-1880, 18-31cm Cond:G
Antieke Duitse black forest (Schwarzwald) snijwerk, voorstellend een gems onder een boom.(met asbak en luciferhouder) omstreeks 1900. in goede staat. 17x15,5x10 Cond:G
Grote oude/antieke Neogotische messing tafellamp. 7-lichts(waarschijnlijk later geelectrificeerd) in goede staat. 92x42ø Cond:G
Figurenlamp ca. 1900, voorstellend een man met brandende lantaarn en krat drank, gemerkt Rousseau (compositie metaal, bronskleurig gepatineerd) 41cm. Cond.: G
Bronzen Jugendstil geurverdrijver ca. 1900 in lelievorm met slak en kikker (1 pootje opnieuw aangezet) 21cm. Cond.: R-G
Antiek bronzen vaasje, geheel bewerkt en gegraveerd met diverse tekens en dierafbeeldingen(mogelijk Chiao Tou vaasje uit de Han periode) onderkant gemerkt met een teken Cond:G 18x10ø
Antieke messing Tyfon patent luchtcilinder toeter. 1e helft 20e eeuw. Malmo Sweden, Kackums mek Verkstad(A.E 1120) licht bedeukt. 60x30x13cm Cond:G
Geribt bronzen bakje met een oor in de vorm van een dierenkop China Han periode. 7x13,5x11cm
Antiek bronzen vaasje bewerkt met diverse tekens en afbeeldingen van dieren (mogelijk Chiao Tou vaasje uit de Han periode, 200 voor tot 220 na Christus) 16x9,5ø cm onderkant met sticker, collection V...
Vroeg 19e eeuwse bronzen reisikoon (drie luik) drie heiligen in goede originele staat 12x36 Cond:G
Grote antieke Scheepsbel omstreeks 1900 in goede staat 36x26ø Cond:G
Twee natuurstenen boekensteunen met wilde zwijnen van compositiemetaal (minimale chips) 17,5x11x9cm Cond:G
Oude bronzen Baardmankruik omstreeks 1900 Keyser Henrick IV in goede staat
Originene Schwarzwald (Blackforest) Humidor omstreeks 1880 met 7 schuiflades en lade onder, met bovenop hoender voorstelling en florale decors 43x34x18cm Cond:G
Marmeren asbak met bronzen Schotse terrier ca. 1930 (chips asbakrand) 18,5x16x7cm. Cond.: R-G
Twee antieke compositie metalen tafelstukken (rookartikelen): 1x dame met luciferhouder en 1x pauw als sigarenhouder 16-21cm.
Antieke vergulde messing bewerkte tafelschaal ca. 1900 met floraal decor in goede originele staat 9xø27cm.