Messing kerk-kandelaar 18e eeuw in originele staat, geheel staand op leeuwepoten 88xø17cm. Cond.: G
Grote antieke pronkbokaal ca.1880, in Louis Seize stijl, gegoten compositiemetaal. (vleugels van adelaar zijn beschadigd) 38x19x20 cm.
Shakespeare boekenbundel ca. 1900. 8-Delig in originele cassette. The Illustrated pocket Shakespeare, complete with Glossary. Glasgow David Bryce and Son 10x21x14,5cm. Cond.: G
Prachtige Weltmeister Stella accordeon, ca.1960, in originele koffer. 40x33x22cm.
Oude blikken reisgrammafoon in koffer, ca.1920, in originele staat. (zonder opdraaisleutel) 12x25x17cm., Cond.:G
Twee decoratieve Chinees keramieken tafellampen met los deksel op houten voet 2e helft 20e eeuw. 28xø23cm. Cond.: G
Opgezette buizerd op houten stam met ophangsysteem voor aan de wand, mooi exemplaar 73x49x47cm. Cond.: G
Bronzen tafelbel ca. 1880, historisme met 3 bellen in goede staat 18x16x14cm. Cond.: G
Oude reclameprent Rie Cramer koopt heden Blue Band, reproductie op papier 42x28cm. Cond.: G
Twee oude vuurwapens; 1x vuursteenpistool Oosters en 1x dubbelloops (roet) 21-46cm. Cond.: R
Oude telefoon, gemerkt Jydsk met goede originele beschildering en bakeliet 31x18x14cm. Cond.: G
Metalen kolenkit 19e eeuw met schep ca. 1870 in originele staat 44x27x46cm. Cond.: G
Koperen ketel met comfoor ca. 1900 in goede originele staat 34x17x20cm. Cond.: G
Vijf flessen wijn/sherry; 1x CHateau Saint Seurin Cru Bourgeous Haut medoc, 1x Chateau Monniquet Bordeaux 1966, 1x Cedro medium Sherry, 1x Brandy Magno Asborne, 1x 1962 Grand Vin Du Chateau Phelan Seg...
Antieke Engelse eikenhouten pathefoon, gemerkt Columbia Grafonola. In goede originele staat 34x45x38cm. Cond.: G
Twee oude decoratieve wapens; 1x sabel India gegraveerd en 1x vuursteen pistool 20e eeuw 38x59cm. Cond.: G
Vroege tinnen kraantjeskan ca. 1800 in goede originele staat 40x27x20cm. Cond.: G
Drie petroleumlampen ca. 1880; 2x met opaline glazen reservoir en 1x met blauwglazen reservoir. Allen met metalen bewerkte voet 50-57cm. 1 Kap beschadigd 50-57cm.
Twee Italiaanse messing electrische kandelaars ca. 1960 54x45x6cm. Cond.: G
Groot kavel oude/antieke onderscheidingen o.a; WO I, Duitsland, België etc. 8x25x10cm. Cond.: G
Tiffany stijl hanglamp met blauw glas 21e eeuw 22xø25cm. Cond.: G
Prachtig antiek petroleumstel ca. 1880, nikkel met blauw emaille. In uitstekende staat. 20xø21cm.
Duitse antieke handgestoken wandbarometer, ca.1900, in zeer goede staat. L.43 cm.
Twee grote 19e eeuwse koperen appelketels; 1x gaaf 36x37xø26cm. en 1x gerestaureerd 34x42x27cm. Cond.: R-G
Oude bontjas in goede staat met daarbij een nerts stola. Jas L.107cm., stola L.110 cm.
Chinees bronzen vaas met cloisonne ca. 1900 in goede staat 24xø14cm.
Oude Engelse wortelnoten stoof met messing binnenbak en armaturen, geheel staand op klauwpoten 20e eeuw in goede staat 46x30x30cm.
Vroege barok kandelaar 1e helft 18e eeuw van verguld hout (beschadigd) 37cm. Cond.: R
Acht oude flessen rode wijn, Glos Triomonet 1976 Grand Cru 39xø8cm.
Twee decoratieve tafellampen met bronskleurige metalen voet en glazen tulpvormige kappen 2e helft 20e eeuw 46x15x15cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken kapstok met origineel bronzen halen ca. 1880 met leeuwekoppen, bloemvaas en ranken. In goede originele staat 9x103x27cm. Cond.: G
Oude Indonesische kris 20e eeuw met gedetailleerd bewerkt handvat in goede originele staat 49cm.
Oude messing hanglamp met prismen glazen pegels 20e eeuw 32xø25cm. Cond.: G
Bronzen Koro ca. 1900, dekselschaal op hoge poten met Chinese tekens onder 10x15x10cm. Cond.: G
Jugendstil-stijl 2-lichts tafellamp met gekleurd glazen kappen en koperen voet in lelieblad vorm, 20e eeuw, 4x25xø4cm., Cond.:G
Antieke witte opaline glazen petroleum lamp, ca.1900, met originele kap. Lamp is in goede staat. 60xØ26cm.
Oude barometer met Hollands opschrift 2e helft 20e eeuw met hygro- en thermometer 75x13x10cm. Cond.: G
Twee romantische gegoten stenen tuinbeelden, 20e eeuw, 64 en 75cm., Cond.:G
Zes delen 19e eeuws beschilderd blik en hout; 2x Empire schalen ca. 1820, 1x Japans lakwerk met geisha's ca. 1900 en 4x tabletten beschilderd blik 19e eeuw 16-28cm. Cond.: G
Oud reclamelicht bord van plexiglas van Smit en Dorlas Espresso 40x35x8cm. Cond.: R-G
Oud Indonesisch slagmes met bronzen heft, 1e helft 20e eeuw. (heeft oxydatie)L.54cm., Cond.:G
Twee oude Indonesische krissen 20e eeuw in goede originele staat. 1 Met metaaldraad ingelegd 39-48cm. Cond.: G
Vier delen oud/antiek tin, Swatow gegraveerde vaas, Gero vaas, peervormige dekselschaal en een theepot.Cond.:R
Twee grote bronzen kandelaars neo barok 2e helft 20e eeuw in goede staat 53cm. Cond.: G
Twee oude messing kandelaars met albast 20e eeuw in zeer goede staat 29xø13cm. Cond.: G
Vroeg antieke gietijzeren mal met in reliëf een koning met kroon (Middeleeuws?) 2,6xø8,5cm. Cond.: G
Prachtige kopergeslagen paraplubak met interieurvoorstelling en figuren uitgewerkt ca. 1890 67x27x32cm. Cond.: G
Diverse oude delen messing en koper o.a; 3 waterbakken, 1 snotneus, 1 maat, strijkijzer, schep etc. Cond.: G
Prachtige messing gedreven Historisme bloempot staande op leeuwenpoten ca. 1880. Voorstelling met putto en familiewapen 21xø21cm. Cond.: G
Grote oude bronzen 5-lichts kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 44x18x18cm. Cond.: G
Vijftien delen Chinees lakwerk restservies ca. 1930; 5x bordjes, 5x rijstkommen, 5x sake-kopjes. Allen met gouddecor en bloemen 6,5-16cm. Cond.: G
Grote houten letterbak met diverse zilvertin figuren 20e eeuw 83x38cm. Cond.: G
Drie oude/antieke bronzen vijzels met stamper. 1x replica met tekst, 1x biedermeier en 1x met rillen (18e eeuw?) 10-11.3xø 12.3-13cm.
Grote 19e eeuwse Russische bronzen crucifix, aan beide zijden bewerkt. In zeergoede staat. 36.5x19cm.
Kavel diverse antieke penningen o.a; rijwielbelasting Stad Enschede Brandspuit NO 1, etc 2-8cm. Cond.: R-G
Antieke Chinees bronzen wierrookbrander met cloisonne en foo-hond op deksel, ca. 1900 in goede originele staat. 17x16xø145cm.
Antieke mahoniefineer Biedermeier opbergdoosje met lade onderin (slotje vervangen) ca. 1840, 9x24x15cm. Cond.: R
Negen antiquarische boeken,ca.1920, o.a.: Hans de torenkraai door H.Kuylamn, Kamerplanten, Apen en hoefdieren in Artis en dierenleven in Artis door A.F.J.Portielje, Paddenstoelen, en waar wij wonen, ...
Oude koperen bureaulamp 20e eeuw in goede originele staat 64x43x25cm. Cond.: G
Oude vooroorlogse tuba "H. Schenkelaars Eindhoven, Leverancier van het leger", bedeukt 58cm. Cond.: R
Twee beddepannen 18e en 19e eeuw in goede originele staat 79-85cm. Cond.: G
Antieke gietijzeren paraplustandaard met druipbak. 70x43x23cm., Cond.:G
Twee delen brons; 1x briefopener met ridder en 1x servettenhouder (antiek) 17-25cm. Cond.: G
Oude gobelin 1e helft 20e eeuw, romantisch paar in kledendracht 37x37cm. Cond.: G
Jugendstil messing gasbrander met koperen ketel ca. 1900 97xø23cm. Cond.: G
Oude Indonesische kris met bewerkt houten handvat en bewerkte messing schede 50x19x4cm. Cond.: G
Weegschaal 3KG ca. 1880 met origineel messing weegbakken en gewichtenset 23x43x10cm. Cond.: G
Indonesisch steekwapen 19e eeuw in goede orginele staat 68cm.
Antiek mahoniehout fineer lepeldoosje met bandintarsia (inlegwerk), slotje mist verder in goede staat 4x11,5x6cm. Cond.: G
Oude tinnen kraantjes kan Tiel Utrecht, 20e eeuw, 40x23x17cm., Cond.:G
Opaline glazen petroleumlamp met messing armaturen (geëlectrificeerd) 52xø28cm. Cond.: R
Messing houtbak met hengsel ca. 1900 in goede originele staat 32xø42cm. Cond.: G
Twee oude cassettes; 1x leder ca. 1930 sieradencassette met monogram G.H.C. 31x14x14cm. en 1x notenhout met vakverdeling Art Deco 12x30x21cm. Cond.: R-G
Kerkboek met lederen band (beschadigd) 1693 Amsterdam door Daniel van Den Dalen Kerk-Zeeden en de gewoonten Die huiden in gebruik zijn onder de Jooden 17x10x4cm. Cond.: R
Antieke gietijzeren weegschaal, gemerkt Gloria. In zeer goede staat 29xø20cm.
Tafelbarometer ca. 1890 in Louis Quinze stijl van compositie metaal (goudgekleurd) Aneroid barometer 21x14x6cm. Cond.: G
Antiek messing wandgaslicht ca. 1880, systeem Dr.Auer v.Welsbach. In zeer goede originele staat. 19x17x12cm
Antieke 19e eeuwse gietijzeren weegschaal met vier gewichten. In goede originele staat. 24x48x25cm.
Bronzen strijkijzer met bijzondere strijkijzer-afstel. Scheepsmotief en leeuwenpoten 19e eeuw 30x22x14cm. Cond.: G
Decoratieve koperen kloosterbel naar middeleeuws voorbeeld. 20e eew. 32x15x14cm., Cond.:G
Antieke notenhouten koffiemolen RZ. D.R.G.M. ca. 1880, Louis Philippe, en een koperen dofpot met messing ca, 1900 en delfts blauwe knop (licht bedeukt) en twee deel koper. 30-35cm., Cond.:R/G
Oude Japanse cloisonne lampenvoet met bloemdecor 20e eeuw 29xø13cm. Cond.: G
Grote kopergeslagen kolenkit met landschapsdecor ca. 1890 in goede originele staat 44x40x56cm. en 1 kopergeslagen wandspiegel in redelijke staat 67x38x6cm.
Oude messing hanglamp 20e eeuw in Louis Quinze stijl 3-lichts. 1 Kristallen kap mist 45xø36cm. Cond.: R
Set antieke bronzen gewichten in blok, 50gr.-1kg. In goede staat. 9x21x6cm.
Japanse cloisonne vaas met bloemen- en vlinderdecor 19xø19,5cm. + een schaaltje ø9,5cm. Cond.: R-G
Grote Chinese theekist met bruin lakwerk en goud-beschildering ca. 1900. Loden binnebak(hengselsmissen) en origineel slot 22x26x35cm. Cond.: R-G
Kruisbeeld in lijst ca. 1890 van bisquit porselein. Corpus met Jugendstil lijst en bol glas 49x35x8cm. Cond.: G
Goudbrokaat Madonna, handwerk 20e eeuw in lijst 44x18cm. Cond.: G
Oude Indonesische handgestoken tafelgong met bronzen bewerkte gong. Het houtwerk is met koperdraad ingelegd 20e eeuw 48x30x12cm. Cond.: G