Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Neo Gotische kandelaren
Ergebnis: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Neo Gotische messing kaarskandelaren. Eén randversiering afgebroken. Afmeting: 47 x Ø 19 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen hanglamp
Ergebnis: 350 EUR

Grote vergulde bronzen Empire-stijl hanglamp. Elektrisch, zes-lichts. Met kristalglas. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 70 x Ø 90 cm. In goede staat.

Oosterse kist
Ergebnis: 150 EUR

Grote Oosterse belijmde kist met mozaïek en been inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 29 x 11 cm. In goede staat.

18e Eeuwse stoof
Startpreis 200 EUR

18e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing beslag en lades met koperen binnenbak. Afmeting: 48 x 32 x 32 cm. In goede staat.

2x Metalen uithangborden
Ergebnis: 375 EUR

Twee grote metalen gepolychromeerde uithangborden (boegbeeldenvorm). Oud/antiek? Afmeting: 61 x 66 cm. In goede staat.

Venetiaanse Moor-lamp
Ergebnis: 425 EUR

Grote zeven-lichts houten gepolychromeerde Venetiaanse Moor-lamp met vergulde metalen lamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 197 cm. In goede staat.

Antieke Lutherse bijbel
Startpreis 1.000 EUR

Antieke Lutherse bijbel. Deutsch. 17e Eeuw. Lüneburg 1665/54. Door Johan Heinrich Sternen Gebrüdern. Originele band. Afmeting: 11 x 21 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke marmeren vijzel
Ergebnis: 100 EUR

Antieke marmeren apotheker vijzel met notenhouten stamper. 19e Eeuw. Afmeting: H 15 x Ø 31 cm. In goede staat.

2x Kapitale Franse kandelaren, 1820
Ergebnis: 1.300 EUR

Twee kapitale Franse bronzen Empire kaarskandelaren met engelen. Twee-kleurig gepatineerd. Circa 1820. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

Antieke Zwitserse speeldoos
Ergebnis: 300 EUR

19e Eeuwse Zwitserse palissander houten speeldoos met zeven melodieën. Intarsia jachthoorn. Opdraaiveer goed. Afmeting: 43 x 20 x 15 cm. In redelijke staat.

Blikken tabaks voorraadblik
Ergebnis: 100 EUR

Antieke blikken kruideniers tabaks voorraadblik. Sigarenfabriek Albatros. Circa 1910. Afmeting 44 x 31 x 47 cm. In goede staat.

Art Deco tafellamp
Ergebnis: 120 EUR

Metalen Art Deco tafellamp. Circa 1920. Licht brandt in huisje. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Zeldzame glazen strijksteen
Startpreis 300 EUR

Zeldzame glazen strijksteen. 15e - 16e Eeuw of ouder. Afmeting: 2,5 x Ø 7 cm. In goede staat.

Houtsnijwerk, 18e eeuw
Ergebnis: 400 EUR

Groot 18e eeuws gepolychromeerd houtgestoken reliëf met leeuwenkop en guirlande snijwerk. Afmeting: 80 x 32 x 19 cm. In goede staat.

2x Staande lampen
Ergebnis: 275 EUR

Twee decoratieve blikken beschilderde tafellampen met Florale/gouddecors, met blikken lampenkappen. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x Ø 40 cm. In goede staat.

Bronzen lepel
Startpreis 100 EUR

Bodemvondst. Mogelijk Romeins. Vroege bronzen lepel met rondjes versierd. Groene patina. Afmeting: 39,5 cm.

Gnoe buste
Startpreis 600 EUR

Buste opgezet van een Zuid-Afrikaanse gnoe. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 70 x 48 cm. In goede staat.

2x Charles Dix kandelaren, 1840
Startpreis 450 EUR

Twee vuurvergulde en gepatineerde Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1840. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Tinnen Jugendstil bowlpot, 1910
Ergebnis: 325 EUR

Prachtige antieke tinnen Jugenstil bowlpot met floraal decor en facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: 43 x Ø 25 cm. In goede staat.

2x Empire-stijl kratervazen
Startpreis 250 EUR

Twee grote bronzen Empire-stijl kratervazen. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x Ø 16 cm. In goede staat.

Antieke globe
Ergebnis: 120 EUR

Antieke globe ca.1920, Reliefglobe naar Kuhnerts Ard-globe Räth Leipzig, met Hollands opschrift. Afmeting: H. 60x ø28cm. In goede staat

Empire stoof
Ergebnis: 150 EUR

Antieke mahoniehouten Empire-stijl theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 57 x 35 cm. In goede staat.

Portretdoos
Startpreis 650 EUR

Antieke hoornen op bakelieten dekseldoos met miniatuurportret. Adelijke dame. Gesigneerd. V. Sané. Mooie kwaliteit. Afmeting: 2,5 x Ø 8,2 cm. Extra damesportret in dubbele uitschroefbare bodem! In goe...

Franse likeurkist met glaswerk
Ergebnis: 1.100 EUR

19e Eeuwse Franse boulle likeurkist met origineel glaswerk met goud decor. Met vijftien glaasjes, vier likeurkaraffen. Lichte beschadiging aan boulle inleg. Afmeting: 26 x33 x 28 cm. In goede staat.