Diese Webseite verwendet Cookies

45. Juliveiling 2020

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

10x Zilveren ½ Gulden, Divers
Ergebnis: 60 EUR

16x Zilveren gulden, divers
Ergebnis: 190 EUR

2,5 Gulden 1843
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren munt van 2,5 Gulden 1843, Willem III.

6 Zilveren munten NL
Ergebnis: 80 EUR

2x Miniatuur schilderij
Ergebnis: 60 EUR

Twee gesigneerde miniatuur schilderijen. Een Maria Isabella van Rutland. Twee onbekend deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 x 6,5 cm. In goede staat.

Tibetaans kistje
Ergebnis: 50 EUR

Tibetaans handbeschilderd en met leer beklede documenten/sieraden kist. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 30 x 24 cm. In goede staat.

Gietijzeren tuintafel, 1900
Ergebnis: 60 EUR