Diese Webseite verwendet Cookies

28. Aprilveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. April 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3 Delen gereedschap
Ergebnis: 60 EUR

4 Sets messen
Startpreis 120 EUR

Vier oude Oosterse dolken met lederen schede 20e eeuw 23-48cm.

Grote bijl, bodemvondst
Startpreis 100 EUR

Antieke bijl
Startpreis 80 EUR

Antieke smeedijzeren bijl met siertekens in Gotische stijl, 19e eeuws of ouder. 75x14x4 cm. In goede staat.

Straalkachel
Ergebnis: 30 EUR

Geweer met been
Ergebnis: 95 EUR

Antiek beduïnen geweer met been ingelegd en 8-kantige loop 19e eeuw 153cm. Cond.: G

Vergulde neogotische kroonluchter
Ergebnis: 80 EUR

Vergulde 19e eeuwse bronzen kroonluchter, neogotisch omstreeks 1880, 6 lichts, in goede staat 40x50cm

Russisch lakwerk
Ergebnis: 30 EUR

Zeven maal Russisch lakwerk 20e eeuw, Matruschka(5 delig) en zes beschilderde eieren 7-19cm Cond:G