Paal Piron lexicon de Belgische beeldende kunstenaars 19e-20e eeuw A-Z 2 delig in goede staat.
Zeldzame Hollandse statenbijbel anno 1687 door Jan Appelaar Amsterdam. Mooie originele lederen band met bronzen sloten en hoekstukken, bevat landkaarten o.a. Jerusalem, Canaan In goede staat 43x30x14...
Catalogue Salvador Dali of Graphic art, collection Museu Perrot, more than thousand engravings, woodcuts, lithographs, 1st edition 30x6x21cm Cond:G
Hollands antiquarisch boek, Joh. Calvinum institutie ofte onderwijsinje in de Christelicke Religie, Amsterdam 1610 met gravures, band waarschijnlijk 19e eeuw, 5,5x20x30cm. Cond:R/G
Italiaanse glazen designlamp, dik glas, wit en transparant, ongeveer 1cm dik met chrome, omstreeks 1970-1980, in zeer goede staat , 18xø35cm.
Oude plafoniere met kristallen pegels omstreeks 1970, 40xø30cm. Cond:R/G
Gesigneerde porseleinen tafellamp met porseleinen voet en vernikkelde stoffen omranding(l.Drimmer) 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x60ø Cond:G
Antieke lamp omstreeks 1900 met keramieken tussenstuk, figuren in landschapsdecor, compositiemetalen voet in goede staat 64x3,5cm Cond:G
Twee Venetiaanse stijl glazen wandlampen met spiegel, 20e eeuw, een compleet, een mist glas, 40x36x20cm Cond:R/G
Twee grote keramieken tafellampen, roestkleurig gepatineerd, 20e eeuw in goede staat 70xø56cm.
Zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede staat 47x33x10cm en 16x38x24cm
Drie delen antiek koperwerk 19e eeuws, messing petroleumlamp omstreeks 1900, koperen strijkijzer, biedermeier vijzel en stamper 11-31cm Cond:G
Antiek Frans koperen meetapparaat in originele kist omstreeks 1900 inventaire reducteur de course 11x22x24cm Cond:G
Antieke messing Holland Amerika lijn tablet met twee 3delige theeglazen, 1st class only, SS.Nieuw Amsterdam, 1e helft 20e eeuw, 9,3xø8cm. Cond:G
Grote koperen dubbele weegschaal met stierenkop, 20e eeuw in goede staat met 10 gewichten verwerkt in de basis 68x48x20cm
Negentiende eeuwse Hollandse Biedermeier mahonie weegschaal met gewichtenset in lade en los gewichtenblok. In goede staat, twee vensterglaasjes missen 39x37xx24cm. Cond:G
Vijf delen divers oud koperwerk, schaal, bel zonder klepel, kistje, hermes met knots, bewerkte opiumpijp(incompleet) 8-21cm Cond:R/G
Antieke iepenhouten presenteerblad omstreeks 1900 op hoge poten, bed and breakfast 25x66x38cm Cond:G
Twee grijze zuilen van kunststof, naar oud voorbeeld 20e eeuw, 58x38x38 en 80x38x38cm. Cond:G
Twee grote antieke siervazen Ampfora omstreeks 1880 Empire stijl, compositiemetaal in goede staat, 1 voet iets ingezakt 58cm Cond:G
Twee 19e eeuwse bronzen coupes met druiventrossen in goede staat 17x15ø
Antieke Jardiniere en kraantjeskan, koperen Jugendstil Jardiniere met zinken binnenbak, tinnen kraantjeskan omstreeks 1800 24,5x37cm Cond:G
Antieke Duitse Kaiserzinn Jugendstil vaas met floraal decor rondom, omstreeks 1900 in goede staat 20cm.
Vijf delen antiek tin, 2 borden, maat, koffiekan, 19e eeuws, en schenkkan omstreeks 1800, gerepareerd, 12-24cm. Cond:R/G
Twee antieke tinnen kraantjeskannen 1e helft 19e eeuw, grote kan met comfort, kleine kan zonder comfort en kraansluiting 21-38cm R/G
Twee oude kraankannen , koper met messing en klauwpoten, en tin 19e/20e eeu, 28-39cm. Cond:G
Antieke mahonie theekist, omstreeks 1900, compleet met slot en sleutel. 19x17x12 cm. In goede staat.
Oude Russische beschilderde lakdoos, gesigneerd 1972, met arreslee-race voorstelling, in goede staat 4x16,5x7cm Cond:G
Twee Russische lakwerk dekseldoosjes gesigneerd en met figurendecor, in goede staat 3,5x8,5x8,5cm.
Negentiende eeuwse Franse beschilderde schrijfkist, uitklapbaar met inktpotten, schrijfblad en vakverdeling, omstreeks 1860, in goede staat 17x50x30cm. Cond:G
Twee antieke houten kistjes, omstreeks 1900, zwart geeboniseerd, en eikenhout 26-31cm. Cond:G
Oude kersenhouten opbergkist, met binnenin vakverdeling, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 9x34x18cm.
Antieke theekist omstreeks 1800 met origineel beslag, slot en sleutel, gefineerd en met bandintarsia, fineerschade 13x18,5x5cm. Cond:R
Oude messing brandblusser omstreeks 1920, gemerkt Pyrene, handelsmerk brandblusscher The Pyrene company ltd. London Eng 36cm. in goede staat
Antieke Duitse Historisme compositiemetalen tafelpetroleumlamp, omstreeks 1880 in goede staat 47x21øcm.
Antieke petroleumlamp met zware messing voet en kristalglazen reservoir omstreeks 1880, in goede staat zonder brandglas 33x13ø
Oude Majolica petroleumlamp met messing voet en klauwpoten, cherubijnkoppen 20e eeuw 62xø15cm. Cond:G
Mooie antieke Hollandse schippertjes petroleumlamp, met handbeschilderde gebloemde kap omstreeks 1900, 50x28øcm.Cond:G
Antieke samengestelde Majolica Jugendstil lamp, omstreeks 1900, oliehouder past niet goed, 60x50ø Cond:R
Prachtige grote Engelse zware kristallen tafelpetroleumlamp, omstreeks 1900 met patent, amandelgeslepen, 78xø21cm. Cond:G
Drie antieke glazen lampenkappen, grote gebloemde geschilderde petroleumlampkap, art deco glazen lampenkap met ophangketting, Jugendstil gekleurd glazen kap met ophangketting ø18-ø43cm. Cond:G
Antiek wortelnoten bestekkist, ca 1900, compleet met slot en sleutel en voorzien van bandintarsia. In goede staat. 6x25x18 cm Cond.:G
Twee opaline glazen antieke petroleumlampen met bloemendecor omstreeks 1900 (geelectrificeerd) Cond:G
Antieke gietijzeren haardplaat met heilige voorstelling, dolfijnen en anno 1667. 91x62 cm. In goede staat.
Oud messing haardstel 4 delig 20e eeuw een liggende hond 55x28x25cm Cond:G
Negentiende eeuwse messing met albast haardvoorzet, in Louis seize stijl met vergulding, in goede staat 102x25x37cm.
Drie delig 19e eeuws messing haardset, schep, pook, en houttang in goede staat 62cm Cond:G
Groot Chinees zwaard, messing met tropisch hout, 21e eeuw gravering op lemmet, Cond:G 103cm.
Twee oude brandweer bijlen met lederen bescherming, 20e eeuw 39-41cm. Cond:G
Twee oude Indonesische krissen 20e eeuw in goede staat 43-46cm.
Antieke Hollandse marine sabel door Frans pauwels S'Gravenhage omstreeks 1900, leeuwenkop, met ivoren heft, originele patina, lichte oxidatie lemmet, origineel, 95cm. Cond:R/G
Antieke gegraveerde dolk met hoornen heft en beeninleg, omstreeks 1800(punt bot) Cond:G
Twee messing kraagkandelaars omstreeks 1900 in goede staat (naar oud voorbeeld) 24xø11cm. Cond:G
Stek messing kandelaars omstreeks 1920, naar oud voorbeeld, in goede staat 24cm.
Twee 19e eeuwse eikenhouten gestoken kaarskandelaren met messing bovenrand, in goede staat 66cm
Twee antieke kandelaren, klein brons 17e eeuw(kandelaar los van voet), en messing Neogotisch 19e eeu, 14-41cm Cond:R/G
Set van twee 19e eeuwse messing kaarskandelaren, gemerkt B.H.S geschutzt Duitsland rococo vormgeving, 18cm. Cond:G
Twee stellen messing kaarskandelaren, set historisme en set 19e eeuws pilastervormig, in goede staat 26cm.
Twee grote 19e eeuwse renaissance stijl messing wandblakers voor 3 kaarsen, in goede staat 58x48x27cm. Cond:G
Oude Japanse Cloissone Geisha 2e helft 20e eeuw 22cm Cond:G
Twee oude Cloissone dekselvazen met consoles, floraal decor 20e eeuw in goede staat 13x5,5cm.
Oude Japanse houtgesneden Inro houder 4 delig met tijger decor 20e eeuw 8x6x3,5cm.
Oud Chinees trekpotje met drakendecor en cloissone, natuursteen messing en plated, gemerkt, 20e eeuw 8,5x13x7,7ø Cond:G
Grote oude messing schildersezel, 20e eeuw, verstelbaar, rococo stijl. In goede staat 130cm.
Perzisch tinnen gegraveerde schotel, geschulpte omranding, 1e helft 20e eeuw in goede staat, ø27cm.
Gesigneerde Jugendstil koperen kan op comfort met brander, door Conrad Kurz en co, kleine deuken 30cm Cond:R/G
Twee antieke plated bonbonschalen met hengsel, omstreeks 1900 20-26cm. Cond.G
Jugendstil schaal, compositie metaal, voorstellende een lelieblad met mandoline spelende vrouw en kikkers, 20e eeuw, 23x17x4cm. Cond:G
Empire stijl tafelstuk met porseleinen etagere omstreeks 1870 met kariatijden(compositiemetaal) in goede staat 34x20ø
Twee antieke Jugendstil lijsten omstreeks 1900, notenhout met vergulde ornamenten en 5 Jugendstil postkaarten, en notenhout met tinnen beslag en 5 delige aquarellen, 28x57-55x35cm. Cond:G
Twee antieke Jugendstil lijsten omstreeks 1900 met latoenkoperen beslag, eenmaal eikenhout met guirlandes en drie aquarellen, en eenmaal notenhout met twee aquarellen, 73x53cm. en 70x60cm. Cond:G
Oude tuintafel van brons in Historisme stijl met duivelskoppen 20e eeuw 62x38ø Cond:G
Zeer grote weegschaal van messing en mahoniehout N.V Julian H. Becker Delft, 94x100x45cm. Cond:G
Oude vooroorlogse zakkroonluchter omstreeks 1930, met prismenglas en messing, sommige delen zitten los 60x37øcm. Cond:R/G
Vier oude ivoren miniaturen, 3 herenportretten o.a. Napoleon, en damesbuste 10-12cm. Cond:G
Grote historisme stijl staande lamp met bloembak, 20e eeuw van messing, vier lichts, een glazen bol mist, staande op driespant poot met bokkenpoten kariatijden rocailles en draken (zinken bloembak) 19...
Drie antieke compositiemetalen figuren omstreeks 1900, twee beschadigd een gerepareerd, 50-57cm. Cond:M/R
Oude asbak ca. 1930 met bronzen fazant in goede staat 9xø21cm.
Twee marmeren Art Deco boekenstenen met compositie metalen olifanten, ca. 1930, minimale chips. 12x15x9cm Cond.: G
Negentiende eeuwse Neogothische bijbelstandaard, 40x42x30cm. Cond:G
Zeer grote 19e eeuwse messing kandelaar in Barokstijl, met cherubijnkoppen, 135cm. Cond;G
Duitse eikenhouten Gründerzeit modelcommode, omstreeks 1880 geheel in originele staat met origineel beslag etc, achterkant blad beschadigd, 29x36x16cm.
Klein 18e eeuws miniatuur kabinet met 5 lades en 2 pennenbakjes achter de deuren, messing ringbeslag, scharnieren en slotplaat origineel (koplijst en slotje later) 29x28x16cm Cond:G
Antieke geldkist, Kriegskass 18e eeuws of ouder, eikenhout met smeedijzeren beslag, vergrendeling met twee sleutels(1 sleutel mist) zijkant klep voor documenten. 63x48x37cm. Cond:R/G
Neogothische bronzen dekseldoos met Gotische voorstellingen, 19e eeuws of ouder, in goede staat 8,5x24x12cm
Bronzen replica ven een Egyptische grafvondst, 20e eeuw, twee delig met Egyptische schriften, 24x22x9cm.
Twee zeer grote 19e eeuwse engelen met bronskleurige beschilderingen afkomstig van een koets. in goede staat 122-124cm
Groot antiek 2 delig Historisme tafelstuk omstreeks 1880, tablet met handgrepen en spiegel, opengewerkte schaal, plated compositiemetaal, 23x64x28cm.
Oosterse messing beslagen schoenpoetskist met zeven glazen flessen en geldlade met slot en sleutel, 20e eeuw in goede staat 24x39x33cm Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten likeurkist met 6 kristallen karaffen, waarvan 3 beschadigd , kist in goede staat 22x19x28cm Cond:R
Duitse houten barok stijl gepolychromeerde engel met vergulding, viool spelend 20e eeuw 34cm Cond:G
Negentiende eeuws Engels of Italiaanse houtgestoken lantaarn met verzilvering en leeuwenkariatyden, omstreeks 1900, kleine beschadigingen 200cm. Cond:G
Prachtig 19e eeuws Frans mahoniehouten theekistje met porseleinen kopjes, lepels, houders en flacons, incompleet, 14x33x24cm. Cond:G
Zeldzame oude aluminium Raak designlamp nr 185, model Cantharelle 1970, Amsterdam, minimale gebruikerssporen, in goede originele staat 77x44ø Cond:G