Groot antiek 2 delig Historisme tafelstuk omstreeks 1880, tablet met handgrepen en spiegel, opengewerkte schaal, plated compositiemetaal, 23x64x28cm.
Grote koperen dubbele weegschaal met stierenkop, 20e eeuw in goede staat met 10 gewichten verwerkt in de basis 68x48x20cm
Bijzondere en antieke naaldenmeter gemerkt nr 1t/m 26 en met opschrift "Gebrevete Naaldenmeter Verkoophuis Amsterdam" 7x6 cm. Cond.: G
Aparte grote Loep, verchroomd met zwart/wit geblokt handvat 2e helft 20e eeuw 28cm Cond:G
Antieke Indonesische Kris met houten schede en hoornen heft, schede beschadigd, 54cm. Cond:R
Grote oude bronzen hallamp met mat glas in barokstijl, 20e eeuw, 90x35cm. Cond:G
Vier antieke dienbladen, ca 1900, 2 mahoniehouten Engeland, 1 eikenhouten en een zwart gelakte met gouddecor. 53-60 cm. In goede staat.
Antieke roodkoperen ketel op origineel comfort, omstreeks 1860 in goede staat 40x28x20cm. Cond:G
Zeer grote houtgestoken Zuid Amerikaanse papegaai op houten stam, 20e eeuw, 101cm. Cond:G
Mooi antiek schilpad kistje met been sierwerk afgezet omstreeks 1880, staande op 4 leeuwenpoten, en floraal medaillon op deksel van been, 6,5x11,6cm. Cond:G
Antieke samengestelde Majolica Jugendstil lamp, omstreeks 1900, oliehouder past niet goed, 60x50ø Cond:R
Twee antieke Jugendstil lijsten omstreeks 1900, notenhout met vergulde ornamenten en 5 Jugendstil postkaarten, en notenhout met tinnen beslag en 5 delige aquarellen, 28x57-55x35cm. Cond:G
Klein 18e eeuws miniatuur kabinet met 5 lades en 2 pennenbakjes achter de deuren, messing ringbeslag, scharnieren en slotplaat origineel (koplijst en slotje later) 29x28x16cm Cond:G
Twee antieke verrekijkers omstreeks 1900(scheepvaart) van messing met leder, beide ongemerkt, in goede originele staat, met afsluitkap 53-60cm.
Antieke mahonie theekist, omstreeks 1900, compleet met slot en sleutel. 19x17x12 cm. In goede staat.
Grote antieke messing staande petroleumlamp omstreeks 1900, met driespant poot, in goede staat, 165cm.
Oude rode Chinese lakwerk houder, met maaltijdstokjes ,vroeg 20 e eeuw, houder bewerkt met lotusbloemendecor, en bezet met parelmoer 28x3,5x2,5cm. Cond:G
Negentiende eeuws Chinees miniatuur snijwerk, voorstellende een aap op paard 5,5cm. Cond:G
Twee antieke kopergeslagen wandborden, 1 18e eeuws of ouder, en een 19e eeuws, tekstí versleten, 43-64cm. Cond:G
Twee antieke Duitse spaanhouten hoedendozen en haarspelden, eenmaal beschilderd met bloemen(donker) en eenmaal naturel met antieke knipmutsen en kinderkleding.(erg leuk) 22-40cm Cond;G
Antieke gietijzeren kinderfornuis, omstreeks 1930, functioneel, ongemerkt, in goede staat 28x43x27cm.
Antiek beduïnen geweer met been ingelegd en 8-kantige loop 19e eeuw 153cm. Cond.: G
Antieke petroleumlamp omstreeks 1880 (blaker) met spiegel(kapot) apart model 43x29x22cm. Cond;R/G
Grote oude wandlamp met putti, die lichts met bloemvormige glazen kappen, 20e eeuw van compositiemetaal 88cm. Cond:G