Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

28. Aprilveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. April 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Theekistje
Startpreis 100 EUR

Antieke theekist omstreeks 1800 met origineel beslag, slot en sleutel, gefineerd en met bandintarsia, fineerschade 13x18,5x5cm. Cond:R

Oude brandblusser
Startpreis 30 EUR

Oude messing brandblusser omstreeks 1920, gemerkt Pyrene, handelsmerk brandblusscher The Pyrene company ltd. London Eng 36cm. in goede staat

Petroleumlamp, historisme
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Duitse Historisme compositiemetalen tafelpetroleumlamp, omstreeks 1880 in goede staat 47x21øcm.

Petroleumlamp
Ergebnis: 30 EUR

Antieke petroleumlamp met zware messing voet en kristalglazen reservoir omstreeks 1880, in goede staat zonder brandglas 33x13ø

Schippertje, gebloemde kap
Startpreis 60 EUR

Mooie antieke Hollandse schippertjes petroleumlamp, met handbeschilderde gebloemde kap omstreeks 1900, 50x28øcm.Cond:G

Petroleumlamp van glas
Ergebnis: 70 EUR

Prachtige grote Engelse zware kristallen tafelpetroleumlamp, omstreeks 1900 met patent, amandelgeslepen, 78xø21cm. Cond:G

3 Antieke lampenkappen
Startpreis 100 EUR

Drie antieke glazen lampenkappen, grote gebloemde geschilderde petroleumlampkap, art deco glazen lampenkap met ophangketting, Jugendstil gekleurd glazen kap met ophangketting ø18-ø43cm. Cond:G

Wortelnoten kistje
Startpreis 90 EUR

Antiek wortelnoten bestekkist, ca 1900, compleet met slot en sleutel en voorzien van bandintarsia. In goede staat. 6x25x18 cm Cond.:G

2 Petroleumlampen
Startpreis 80 EUR

Twee opaline glazen antieke petroleumlampen met bloemendecor omstreeks 1900 (geelectrificeerd) Cond:G

Gietijzeren haardplaat
Ergebnis: 240 EUR

Antieke gietijzeren haardplaat met heilige voorstelling, dolfijnen en anno 1667. 91x62 cm. In goede staat.

Haardstel met liggende hond
Ergebnis: 50 EUR

Oud messing haardstel 4 delig 20e eeuw een liggende hond 55x28x25cm Cond:G

Haard voorzet
Ergebnis: 200 EUR

Negentiende eeuwse messing met albast haardvoorzet, in Louis seize stijl met vergulding, in goede staat 102x25x37cm.

Zwaard in schede
Startpreis 60 EUR

Groot Chinees zwaard, messing met tropisch hout, 21e eeuw gravering op lemmet, Cond:G 103cm.

2 Indonesische krissen
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude Indonesische krissen 20e eeuw in goede staat 43-46cm.

Marine, officiers sabel
Ergebnis: 220 EUR

Antieke Hollandse marine sabel door Frans pauwels S'Gravenhage omstreeks 1900, leeuwenkop, met ivoren heft, originele patina, lichte oxidatie lemmet, origineel, 95cm. Cond:R/G

Antieke dolk
Startpreis 400 EUR

Antieke gegraveerde dolk met hoornen heft en beeninleg, omstreeks 1800(punt bot) Cond:G

2 Kraagkandelaars
Startpreis 110 EUR

Twee messing kraagkandelaars omstreeks 1900 in goede staat (naar oud voorbeeld) 24xø11cm. Cond:G

Stel koperen kandelaars
Startpreis 40 EUR

Stek messing kandelaars omstreeks 1920, naar oud voorbeeld, in goede staat 24cm.

2 Houten kandelaars met vergulde rand
Startpreis 75 EUR

Twee 19e eeuwse eikenhouten gestoken kaarskandelaren met messing bovenrand, in goede staat 66cm

2 Kaarskandelaren
Startpreis 90 EUR

Set van twee 19e eeuwse messing kaarskandelaren, gemerkt B.H.S geschutzt Duitsland rococo vormgeving, 18cm. Cond:G

2 Messing wandbekers
Startpreis 140 EUR

Twee grote 19e eeuwse renaissance stijl messing wandblakers voor 3 kaarsen, in goede staat 58x48x27cm. Cond:G

2 Cloisone vaasje met onderzet
Ergebnis: 20 EUR

Twee oude Cloissone dekselvazen met consoles, floraal decor 20e eeuw in goede staat 13x5,5cm.

Houten inro leeuw
Startpreis 220 EUR

Oude Japanse houtgesneden Inro houder 4 delig met tijger decor 20e eeuw 8x6x3,5cm.

Chinees trekpotje
Ergebnis: 60 EUR

Oud Chinees trekpotje met drakendecor en cloissone, natuursteen messing en plated, gemerkt, 20e eeuw 8,5x13x7,7ø Cond:G

Messing schildersezel
Ergebnis: 190 EUR

Grote oude messing schildersezel, 20e eeuw, verstelbaar, rococo stijl. In goede staat 130cm.

Tinnen schaal, Aziatica
Startpreis 100 EUR

Perzisch tinnen gegraveerde schotel, geschulpte omranding, 1e helft 20e eeuw in goede staat, ø27cm.

2 Plated schalen
Startpreis 30 EUR

Twee antieke plated bonbonschalen met hengsel, omstreeks 1900 20-26cm. Cond.G

Empire stijl tafelstuk
Ergebnis: 60 EUR

Empire stijl tafelstuk met porseleinen etagere omstreeks 1870 met kariatijden(compositiemetaal) in goede staat 34x20ø

2 Jugendstil lijsten
Ergebnis: 80 EUR

Twee antieke Jugendstil lijsten omstreeks 1900 met latoenkoperen beslag, eenmaal eikenhout met guirlandes en drie aquarellen, en eenmaal notenhout met twee aquarellen, 73x53cm. en 70x60cm. Cond:G

Bronzen tuintafel
Ergebnis: 220 EUR

Oude tuintafel van brons in Historisme stijl met duivelskoppen 20e eeuw 62x38ø Cond:G

Grote weegschaal
Startpreis 140 EUR

Zeer grote weegschaal van messing en mahoniehout N.V Julian H. Becker Delft, 94x100x45cm. Cond:G

Hanglamp met pegels
Startpreis 180 EUR

Oude vooroorlogse zakkroonluchter omstreeks 1930, met prismenglas en messing, sommige delen zitten los 60x37øcm. Cond:R/G

4 Miniaturen
Ergebnis: 170 EUR

Vier oude ivoren miniaturen, 3 herenportretten o.a. Napoleon, en damesbuste 10-12cm. Cond:G

Staande lamp met bloembak
Startpreis 350 EUR

Grote historisme stijl staande lamp met bloembak, 20e eeuw van messing, vier lichts, een glazen bol mist, staande op driespant poot met bokkenpoten kariatijden rocailles en draken (zinken bloembak) 19...

3 Lampenvoeten met damesfiguur
Ergebnis: 90 EUR

Drie antieke compositiemetalen figuren omstreeks 1900, twee beschadigd een gerepareerd, 50-57cm. Cond:M/R

2 Boekensteunen olifanten
Ergebnis: 125 EUR

Twee marmeren Art Deco boekenstenen met compositie metalen olifanten, ca. 1930, minimale chips. 12x15x9cm Cond.: G

Grote kerkkandelaar
Startpreis 200 EUR

Zeer grote 19e eeuwse messing kandelaar in Barokstijl, met cherubijnkoppen, 135cm. Cond;G

Eiken modelcommode
Startpreis 100 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit modelcommode, omstreeks 1880 geheel in originele staat met origineel beslag etc, achterkant blad beschadigd, 29x36x16cm.

Miniatuur kabinet, 18e eeuw
Ergebnis: 100 EUR

Klein 18e eeuws miniatuur kabinet met 5 lades en 2 pennenbakjes achter de deuren, messing ringbeslag, scharnieren en slotplaat origineel (koplijst en slotje later) 29x28x16cm Cond:G

Antieke geldkist
Startpreis 200 EUR

Antieke geldkist, Kriegskass 18e eeuws of ouder, eikenhout met smeedijzeren beslag, vergrendeling met twee sleutels(1 sleutel mist) zijkant klep voor documenten. 63x48x37cm. Cond:R/G

Bronzen Neogotisch kistje
Startpreis 140 EUR

Neogothische bronzen dekseldoos met Gotische voorstellingen, 19e eeuws of ouder, in goede staat 8,5x24x12cm

Replica Egyptisch museumstuk
Ergebnis: 135 EUR

Bronzen replica ven een Egyptische grafvondst, 20e eeuw, twee delig met Egyptische schriften, 24x22x9cm.

2 Houten goudkleurige engelen afkomstig van een koets
Startpreis 750 EUR

Twee zeer grote 19e eeuwse engelen met bronskleurige beschilderingen afkomstig van een koets. in goede staat 122-124cm

Schoenpoets kistje
Ergebnis: 185 EUR

Oosterse messing beslagen schoenpoetskist met zeven glazen flessen en geldlade met slot en sleutel, 20e eeuw in goede staat 24x39x33cm Cond:G

Zuid-Duitse engel met viool
Startpreis 220 EUR

Duitse houten barok stijl gepolychromeerde engel met vergulding, viool spelend 20e eeuw 34cm Cond:G

Engelse houten lantaarn
Startpreis 850 EUR

Negentiende eeuws Engels of Italiaanse houtgestoken lantaarn met verzilvering en leeuwenkariatyden, omstreeks 1900, kleine beschadigingen 200cm. Cond:G

Frans reiskistje
Startpreis 750 EUR

Prachtig 19e eeuws Frans mahoniehouten theekistje met porseleinen kopjes, lepels, houders en flacons, incompleet, 14x33x24cm. Cond:G

Raak 185 designlamp
Ergebnis: 900 EUR

Zeldzame oude aluminium Raak designlamp nr 185, model Cantharelle 1970, Amsterdam, minimale gebruikerssporen, in goede originele staat 77x44ø Cond:G