Grote antieke Jugendstil keramieken lampenvoet met bronzen versiering. Circa 1910. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Grote 50er jaren houten bloempot met kopergeslagen tussenstukken. Afmeting: H 45 x Ø 43 cm. In goede staat.
Groot ijzeren bureau schaalmodel van de 'Concorde'. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 60 x 26 cm. In goede staat.
Antieke majolica jugendstil hangpetroleumlamp met florale en zweepslag decors in goede staat ca 100x40Ø cm
Twee maal Jugendstil glaswerk. Circa 1910. Eén maal koektrommel met draadglas. Eén maal messing tafelschaal met facet geslepen glas. Afmeting: 14 x Ø 20 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met windmolen decor en majolica pot met bloemen. in goede staat ca 130x30Ø
Groot 19e eeuws Hollands beschilderd blikken dienblad met floraal/goud decor. Afmeting: 55 x 74 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen siervazen met zwart marmeren basement. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen kwispedoren. 19e Eeuw. Oosters. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen kaarskandelaren met geëtste glazen kappen en voorzien van een veer die de kaars omhoog drukt. Ca. 1900. Kandelaren hebben enkele deukjes H. 48 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse bronzen penkandelaar met brede druiprand. Afmeting: 32 x Ø 14 cm. In goede staat.
Antieke wit opaline-glazen tafel petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Voor-oorlogs uitklapbaar babybad in origineel Bijenkorf karton. Green Bay Box Compagny. Circa 1930. Afmeting: 30 x 77 x 43 cm. In goede staat.
Vijf diverse antieke olielampen, onder andere: ijzer, messing, brons. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Twee maal Italiaans albast. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tazza en een bal. Afmeting: Ø 8 - Ø 22 cm. In goede staat.
Twee kunststof beschilderde bustes. 21e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Lot diversen met Duitse klokomranding plated, twee jugendstil vazen uilendecor, koperen ketel en kan. Afmeting: 18 - 38 cm. In goede staat.
6x Afrika. 20e Eeuw. Bestaande uit: Groot masker met huid en schelpen. Klein masker met polychromie. Beeld met twee gezichten. Drie maal kralen sieraden. Afmeting: 20 - 57 cm. In redelijk/goede staat....
Kodac Six F Box Camera in lederen foedraal. 1955- 1957. Afmeting: 10 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse bakelieten telefoon in bakelieten kist. Gemerkt Ormond England. Afmeting: 11 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen Engelse microscoop met verlichting. Gemerkt Trade Mark Microscope. Circa 1920. Afmeting: 33 x 24 x 35 cm. In goede staat.
Antieke zes-kantige accordeon in originele doos. Circa 1900. Afmeting: 20 x 23 x 23 cm. In zeer goede staat.
Blikken dienblad met handgeschilderd bloemen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 40 cm. In goede staat.