Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x 19e Eeuwse wandkandelaren
Startpreis 220 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Napoleon III wandkandelaren. Verguld en gepatineerd. Afmeting: 24 x 27 x 18 cm. In goede staat.

Dubbel miniatuur portret, 19e eeuw
Startpreis 225 EUR

Antiek Frans miniatuurschilderij. Twee jonge dames. Gesigneerd Tremout. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.

Portret miniatuur met officier
Startpreis 225 EUR

Antiek miniatuurschilderij. Officier/admiraal portret. Gesigneerd V. Salli of Nalli. Opengewerkte dubbele messing lijst. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

Statenbijbel, 1719
Startpreis 240 EUR

Vroeg 18e Eeuwse Hollandse statenbijbel (staten generaal) met originele lederen band en koperen beslag. Pieter Keur, anno 1719, Dordrecht. Afmeting: 12 x 24 x 36 cm. Vochtvlekken en deels gerestaureer...

2x Empire-stijl kratervazen
Startpreis 250 EUR

Twee grote bronzen Empire-stijl kratervazen. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x Ø 16 cm. In goede staat.

19e Eeuwse vogelkooi
Startpreis 250 EUR

Zeer grote 19e eeuwse houten vogelkooi in burchtvorm met octagonale toren. Vaandel mist. Afmeting: 105 x 45 x 70 cm. In goede staat.

2x Rococo-stijl wandlampen
Startpreis 250 EUR

Twee antieke vergulde bronzen Rococo-stijl wandlampen. Circa 1900. Afmeting: 35 x 21 x 11 cm. In goede staat.

2 Messing kandelaars, 19e eeuw
Startpreis 260 EUR

Twee grote antieke twee-kleurige messing gepatineerde kerkelijke kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

Tabaksdoos 18e eeuw
Startpreis 260 EUR

Prachtige 18e eeuwse messing gegraveerde tabaksdoos met bijbelse spreuken/heilige figuren decors. Ook verso. Mooie kwaliteit. Afmeting: 3x 17 x 6,8 cm. In zeer goede staat.

2 Antieke kaarskandelaren, 1870
Startpreis 260 EUR

Twee antieke bronskleurige compositie metalen kaarskandelaren met zwevende engelen. Circa 1870. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Dubbel miniatuur portrtet met meisjes en bloemen
Startpreis 280 EUR

Antiek miniatuurschilderij. Twee meisjes met bloemen. Met bewerkte messing omlijsting. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

Miniatuur portret met jonge vrouw
Startpreis 280 EUR

19e Eeuws miniatuurschilderij van jonge dame met bewerkte messing lijst. Gesigneerd V. Halli. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

Bronzen inktstel
Startpreis 300 EUR

19e Eeuws bronzen inktstel. Inktpot in strohut en in biervat. Afmeting: 18 x 24 x 11cm. In goede staat.

Zeldzame glazen strijksteen
Startpreis 300 EUR

Zeldzame glazen strijksteen. 15e - 16e Eeuw of ouder. Afmeting: 2,5 x Ø 7 cm. In goede staat.

Palissander toiletkist + inhoud
Startpreis 320 EUR

19e Eeuwse palissanderhouten toiletkist met parelmoer intarsia. Met flacons + vakverdeling, kelder en spiegel. Afmeting: 17 x 30 x 22 cm. In goede staat.

Antiek draaiorgel, 1900
Startpreis 325 EUR

Antiek draaiorgel met koperen speelplaat. Gemerkt Amourette, Douglas & Co. London. Circa 1900. Afmeting: 20 x 43 x 40 cm. In goede staat.

2x Smeedijzeren hek
Startpreis 325 EUR

Twee smeedijzeren hekken met pauw. Rood gelakt. 20e Eeuw. Afmeting: 207 x 181 cm. In goede staat.

Antieke terracotta piedestal, 1880
Startpreis 350 EUR

Antieke terracotta Neo Renaissance piedestal met ranken decor. Circa 1880. Eén chip onder houten rand. Verder goed. Afmeting: 47 x 46 x 38 cm. In goede staat.

Franse dekseldoos met speeldoos
Startpreis 400 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde messing dekseldoos met limoges emaille medaillon en parelmoer + speeldoos. Afmeting: 6 x 12,5 x 9,5 cm. In goede staat.

Antieke Franse globe
Startpreis 400 EUR

Antieke Franse globe met notenhouten houder. Glazen globe met wereldkaart belijmd. Papier beschadigd. Circa 1900. G. Thomas editeur Paris, 44 Rue N.D. des Champs. Afmeting: 103 x ø 41 cm. In redelijke...

2x Charles Dix kandelaren, 1840
Startpreis 450 EUR

Twee vuurvergulde en gepatineerde Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1840. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

18e Eeuwse documentenkist
Startpreis 450 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten documentenkist met gegraveerde spreuk, wapen en annotatie 1749. Origineel slot en beslag. Sleutel mist. Afmeting: 24 x 41 x 27 cm. In goede staat.

Zwitserse speeldoos
Startpreis 500 EUR

19e Eeuwse Zwitserse speeldoos met diverse melodieën. Met gave palissander met notenhouten speeldooskist welke versierd is met intarsia. Afmeting: 14 x43 x 20 cm. In goede staat.

Gnoe buste
Startpreis 600 EUR

Buste opgezet van een Zuid-Afrikaanse gnoe. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 70 x 48 cm. In goede staat.