Zeer grote Italiaanse glazen Murano kroonluchter. Kleine beschadigingen. Afmeting: circa 110 x 65 cm ø. In redelijk/goede staat.
Prachtige Louis Seize mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak. Minimale beschadiging. Circa 1800. Afmeting: 49 x 29 cm ø. In goede staat.
17e Eeuwse Staten Generaal- bijbel met vijf landkaarten door Jacobs van Wouw 1692. Band beschadigd + diverse vlekken + randschades. Afmeting: 40 x 17 x 28 cm. In redelijke staat.
Tien Egyptische authenthieke bronzen grafgave. Bodem vondsten. Onder andere: bustes, valk, bok, dolk, bijl + dieren. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.
Antiek Frans likeurkeldertje van notenhout met messing beslag, parelachtige sierstenen en porseleinen plaquette. Compleet met kristallen karaffen en zes kristallen glazen met goudrand. Circa 1880. Min...
Twee grote gietijzeren Barok-stijl tuinvazen op piedestals. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 62 x 45 cm. In goede staat.
Zeldzame Nederlandse afffiche. Circuit van Zandvoort. K.N.M.V. Motorraces Internationale solo en zijspanraces. Circa: 1950. Drukkerij Schippers Nijmegen. Ontwerp D. Rudeman, 1902 - 1980. Lithografie o...
Mooie Art Deco metalen tafellamp met boogschietende naakte dame. Circa: 1930 - 1940. Afmeting: 41 x 20 x 15,5 cm. In goede staat.
Twee grote vuurvergulde messing Empire kaarskandelaren met bobeches. Circa 1820. Haarscheur in één stam. Afmeting: 25,5 x 5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke gietijzeren haard-voorzet met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 74 x 60 cm. In goede staat.
Twee grote gietijzeren Barok-stijl tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 68 x 41 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten stick barometer met intarsia. Door Ja. Gatty London. Circa 1800. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Bronzen tafellamp met drie leeuwen en jonge knaap. 20e Eeuw. Eén leeuw mist schroeven voor bevestiging. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Twaalf Faberge eieren met religieuze voorstelling. House of Faberge genummerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 11 -12 cm. In goede staat.
Zwitserse Reuge speeldoos met cilinder en kam. In notenhouten kast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 11 x 20 cm. In goede staat.
17e Eeuwse bronzen rokkandelaar. Afmeting: 11 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Antieke glazen schaal met verguld messing montuur. In Louis Seize-stijl. Afmeting: 9 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Oude Leica gemerkte camera in lederen houder, ook Leica gemerkt. Leica D.R.P. Ernst Leitz Wetzlar No. 00049. Functies niet getest. Afmeting: 10 x 14,5 x 6 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek koperen hanglamp met glazen kappen en facet geslepen bol. Circa 1915. Jugendstil. Afmeting: 50 x 50 cm ø. In goede staat.
Twee grote bronzen boekensteunen met putti in Renaissance-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: circa 24 x 13 x 14 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen WC-pot met florale decors. Frankrijk. Afmeting: 47 x 30 x 46 cm. In goede staat.
Groot antiek 18e eeuws boek vol gravures. Alle werken van Flavius Josephus by Marten Schagen Amsterdam, Boekverkoper 1732. Eerste pagina's schade. Afmeting: 8 x 26 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Oude gietijzeren houtkachel. 20e Eeuw. Afmeting: 63 x 44 x 37 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse keramieken tafellampen met brons. Decoratie met kraanvogels en schildpadden. Circa 1900. Eén beschadigd. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.