Negentiende eeuws houtgestoken zoutvat met floraal snijwerk, in goede staat 32x23x30cm.
Vier delen koperwerk, messing bloempot met druivenranken en leeuwenpootjes omstreeks 1900, 2 koperen lijsten en een spiegel, 25-41cm. Cond:G
Twee vooroorlogse veldkijkers van messing en leder, 9-11cm. Cond:R/G
Lot vier delen Aziatica 20e eeuw, 1x zeepstenen Chinese vaas, 1x wijsheer met meisje en fruit, 1x ivoor imitatie Boedha, 1 x lachende Boedha (composiet) 5-22cm.
Grote 19e eeuwse crucifix met gipsen corpus cristi, in goede staat, (chip in haar) 100x63x20cm.
Antieke tinnen Kraantjeskan, omstreeks 1780 Barok, oudere reparatie poot. 42cm.
Zeven antieke Duitse tinnen borden, 18e-19e eeuw, 3x met gravure en tekst. 24-28ø Cond:R/G
Drie delen koperwerk, 19e eeuw, hengselbak, beddepan en braadpan, 50-90cm. Cond:G
Drie beschilderde Russische lakdoosjes, 2 gesigneerd 4-7cm. Cond:G
Antiek bewerkt bordenrek omstreeks 1880 met leeuwenkoppen en draak. 59x10x82cm. Cond:G
Oude messing beslagen kist met figuren in tuin decor, 20e eeuw in goede staat 30x45x30cm.