Twee oude Indonesische krissen 20e eeuw in goede staat 43-46cm.
Lot divers bont, 2x muts, een stola, een vosvel. 21-104cm Cond:G
Twee oude brandweer bijlen met lederen bescherming, 20e eeuw 39-41cm. Cond:G
Groot Chinees zwaard, messing met tropisch hout, 21e eeuw gravering op lemmet, Cond:G 103cm.
Gesigneerde Chinese benen gesneden zwaard met hoogwaardigheidsbekleders en drakendecor, op zwart gelakte houten voet 20e eeuw 71x10x25cm Cond:G
Drie delig 19e eeuws messing haardset, schep, pook, en houttang in goede staat 62cm Cond:G
Negentiende eeuwse messing met albast haardvoorzet, in Louis seize stijl met vergulding, in goede staat 102x25x37cm.
Drie delig haardstel van messing, met twee messing vuurbokken, 19e eeuws. 28-60cm Cond:R/G
Oud messing haardstel 4 delig 20e eeuw een liggende hond 55x28x25cm Cond:G
Antieke gietijzeren haardplaat met heilige voorstelling, dolfijnen en anno 1667. 91x62 cm. In goede staat.
Twee antieke geëmailleerde petroleumstellen , in zeer goede staat omstreeks 1900, 20-23cm
Twee opaline glazen antieke petroleumlampen met bloemendecor omstreeks 1900 (geelectrificeerd) Cond:G
Negentiende eeuwse gietijzeren haal en grote ketel, dito ijzer, in goede staat, 37x97cm. Cond:G
Negentiende eeuwse gietijzeren haardplaat, met tekst en figurenvoorstelling, Hollandia pro Patria anno 1662, in goede staat 69x55cm.
Antiek wortelnoten bestekkist, ca 1900, compleet met slot en sleutel en voorzien van bandintarsia. In goede staat. 6x25x18 cm Cond.:G
Antieke Engelse mahoniehouten bestekcassette met 12 delig bestek(messen en vorken, twee vorken missen) omstreeks 1880 met parelmoerheften, bewerkt, in goede staat 6,5x29x26cm. Cond:G
Grote Historisme tafelpetroleumlamp omstreeks 1880 met faunkoppen, klauwpoten en geslepen cassiskleurige brandkap in goede staat (goudkleurig) 77x27cm.Cond;G
Drie antieke glazen lampenkappen, grote gebloemde geschilderde petroleumlampkap, art deco glazen lampenkap met ophangketting, Jugendstil gekleurd glazen kap met ophangketting ø18-ø43cm. Cond:G
Twee antieke lampen omstreeks 1900, 1 maal Jugendstil koperen petroleumblaker met vergulde voet en albast, opaline glazen tafellamp(geelectrificeerd) met florale beschilderingen 48-58cm Cond:G
Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900, cassiskleurig, in goede staat 60x30øcm
Prachtige grote Engelse zware kristallen tafelpetroleumlamp, omstreeks 1900 met patent, amandelgeslepen, 78xø21cm. Cond:G
Grote antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1880 met 6 kaarskandelaren geelectrificeerd Cond:R/G 55xø60 cm.
Antieke samengestelde Majolica Jugendstil lamp, omstreeks 1900, oliehouder past niet goed, 60x50ø Cond:R
Mooie antieke Hollandse schippertjes petroleumlamp, met handbeschilderde gebloemde kap omstreeks 1900, 50x28øcm.Cond:G
Grote antieke messing staande petroleumlamp omstreeks 1900, met driespant poot, in goede staat, 165cm.
Oude Majolica petroleumlamp met messing voet en klauwpoten, cherubijnkoppen 20e eeuw 62xø15cm. Cond:G
Antieke petroleumlamp met zware messing voet en kristalglazen reservoir omstreeks 1880, in goede staat zonder brandglas 33x13ø
Antieke Historisme compositie metalen tafelpetroleumlamp omstreeks 1880 met gelobte omranding, rand van glazen kap zit los, 50xø25cm. Cond:G
Antieke Duitse Historisme compositiemetalen tafelpetroleumlamp, omstreeks 1880 in goede staat 47x21øcm.
Oude messing brandblusser omstreeks 1920, gemerkt Pyrene, handelsmerk brandblusscher The Pyrene company ltd. London Eng 36cm. in goede staat
Oude rode Chinese lakwerk houder, met maaltijdstokjes ,vroeg 20 e eeuw, houder bewerkt met lotusbloemendecor, en bezet met parelmoer 28x3,5x2,5cm. Cond:G
Antieke theekist omstreeks 1800 met origineel beslag, slot en sleutel, gefineerd en met bandintarsia, fineerschade 13x18,5x5cm. Cond:R
Oud pallisanderhouten kist omstreeks 1930 met 4 dekseldoosjes en benen spel 6x27x15cm.
Antieke Biedermeier wortelnoten opbergkist omstreeks 1840 recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 14x34x26cm
Oude kersenhouten opbergkist, met binnenin vakverdeling, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 9x34x18cm.
Oude kersenhouten kaart speelkist, met daarin 4 kersenhouten opbergkistjes en kaartspellen omstreeks 1930, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 6x28x15,5cm.
Oude ovale plated sierradendoos met figurendecor rondom en camee op deksel(pootje gerepareerd) 8x11x9cm. Cond;R/G
Twee antieke houten kistjes, omstreeks 1900, zwart geeboniseerd, en eikenhout 26-31cm. Cond:G
Gesigneerde emaille visitekaartjeshouder Lenz Austria, zilver/blauw/goudkleurig met romantische voorstelling 1e helft 20e eeuw 5,5x7,8x1cm Cond:G
Mooi antiek schilpad kistje met been sierwerk afgezet omstreeks 1880, staande op 4 leeuwenpoten, en floraal medaillon op deksel van been, 6,5x11,6cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse beschilderde schrijfkist, uitklapbaar met inktpotten, schrijfblad en vakverdeling, omstreeks 1860, in goede staat 17x50x30cm. Cond:G
Antieke houtgestoken dekseldoos omstreeks 1910, met daarin vooroorlogse fotos en kaarten, 7x27x23cm. Cond:G
Twee Russische lakwerk dekseldoosjes gesigneerd en met figurendecor, in goede staat 3,5x8,5x8,5cm.
Oude Russische beschilderde lakdoos, gesigneerd 1972, met arreslee-race voorstelling, in goede staat 4x16,5x7cm Cond:G
Negentiende eeuwse pallisander theekist met twee deksels binnenin, origineel slot, 10x20x11cm. Cond:G
Antieke mahonie theekist, omstreeks 1900, compleet met slot en sleutel. 19x17x12 cm. In goede staat.
Twee oude kraankannen , koper met messing en klauwpoten, en tin 19e/20e eeu, 28-39cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse groninger kraantjeskan met goudkleurig, rood en pauwdecor, in goede staat 53x18øcm.