Vijf oude tinnen kannen, drie koffiekannen antiek en twee maal schenkmaat omstreeks 1900 16-22cm Cond:R
Grote albasten staande lamp in tulpvorm 2e helft 20e eeuw 49x20ø Cond:G
Grote decoratieve ijzeren haan 2e helft 20e eeuw 124cm. Cond.: G
Twee metalen wapenschilden 1e helft 20e eeuw voor toneel of kinderen. in goede staat. Cond:G
Twee oude kerfsnede wandplanken met tinnen lepels en brandewijnkommen 20e eeuw en 1x tinnen zoutstrooiers 18e eeuw 14-82cm. Cond.: G
Antieke smeedijzeren wandrek met diverse antieke sleutels 40x54x5cm Cond:G
Drie antieke veldflessen met pitriet vlechtwerk en tin, 1e helft 20e eeuw 15-21cm. ( 1 dop mist) Cond.: G
Koperen 19e eeuwse beddepan 36x20x10cm. (steel zit los, verder in goede staat)
Twee moderne kopergeslagen vogels 2e helft 20e eeuw 32x35x8cm. Cond.: G
Grote antieke Jugendstil barometer omstreeks 1900 met floraal gestoken decor 66cm Cond:G
Twee antieke messing kolenkitten 19e eeuw: 37x30x30cm. en 44x44x33cm. Cond.: R-G
Vier delen oud tin 19e-20e eeuw o.a. 3 kannen(1hengsel los) en een sigarettenhouder. 8-23cm
Houten sieradenkastje met 5 lades en deurtje, 2e helft 20e eeuw 38x22x14cm Cond:G
Grote ijzeren gedraaide staande lamp 20e eeuw, 2-lichts 163cm Cond:G
Negen delen agaat, oa, dobbelsteen, dolfij, schildpad, 3 eierdoppen, en drie eieren, 2e helft 20e eeuw 4-17cm Cond:G
Oude gietijzeren wandversiering 20e eeuw met paardengespan voorstelling. 62x28x1,5cm Cond:G
Vijf antieke cakebakvormen, waaronder 1 van koper en 4 van metaal 19e eeuw. 15x24cm Cond.G
Grote oude Cloissone vaas met vogels in landschap decor, 2e helft 20e eeuw 32x22øcm Cond:G
Gesigneerde Friese kerfsnede dekseldoos monogram R.W 8,5x15x10cm Cond:G