Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

5 Tinnen kannen
Startpreis 30 EUR

Vijf oude tinnen kannen, drie koffiekannen antiek en twee maal schenkmaat omstreeks 1900 16-22cm Cond:R

Albasten staande lamp
Startpreis 30 EUR

Grote albasten staande lamp in tulpvorm 2e helft 20e eeuw 49x20ø Cond:G

IJzeren beeld, haan
Startpreis 30 EUR

Grote decoratieve ijzeren haan 2e helft 20e eeuw 124cm. Cond.: G

2 Wapenschilden
Startpreis 30 EUR

Twee metalen wapenschilden 1e helft 20e eeuw voor toneel of kinderen. in goede staat. Cond:G

2 Planken met tin
Startpreis 30 EUR

Twee oude kerfsnede wandplanken met tinnen lepels en brandewijnkommen 20e eeuw en 1x tinnen zoutstrooiers 18e eeuw 14-82cm. Cond.: G

Hanger met diverse sleutels
Startpreis 30 EUR

Antieke smeedijzeren wandrek met diverse antieke sleutels 40x54x5cm Cond:G

3 Veldflessen
Startpreis 30 EUR

Drie antieke veldflessen met pitriet vlechtwerk en tin, 1e helft 20e eeuw 15-21cm. ( 1 dop mist) Cond.: G

Klein kanon
Startpreis 30 EUR

Decoratieve metalen kanon 20e eeuw in goede staat 19x44x18cm Cond:G

Beddepan
Startpreis 30 EUR

Koperen 19e eeuwse beddepan 36x20x10cm. (steel zit los, verder in goede staat)

2 Koperen vogels
Startpreis 30 EUR

Twee moderne kopergeslagen vogels 2e helft 20e eeuw 32x35x8cm. Cond.: G

Barometer
Startpreis 30 EUR

Grote antieke Jugendstil barometer omstreeks 1900 met floraal gestoken decor 66cm Cond:G

2 Oude haardplaten
Startpreis 30 EUR

Twee oude gietijzeren haardplaten met figurendecors en of jaartal. 39x49cm en 70x34cm. Cond:G

2 Antieke kolenkitten
Startpreis 30 EUR

Twee antieke messing kolenkitten 19e eeuw: 37x30x30cm. en 44x44x33cm. Cond.: R-G

4 Delen tin
Startpreis 30 EUR

Vier delen Tin, zoutstrooier, sleef, maatbeker, koffiekan, deksel van koffiekan is top gelijmd. Cond:R/G

4 Delen tin
Startpreis 30 EUR

Vier delen oud tin 19e-20e eeuw o.a. 3 kannen(1hengsel los) en een sigarettenhouder. 8-23cm

Sieradenkastje
Startpreis 30 EUR

Houten sieradenkastje met 5 lades en deurtje, 2e helft 20e eeuw 38x22x14cm Cond:G

IJzeren staande lamp
Startpreis 25 EUR

Grote ijzeren staande lamp 20e eeuw, 2-lichts, 170cm Cond:G

IJzeren staande lamp
Startpreis 25 EUR

Grote ijzeren gedraaide staande lamp 20e eeuw, 2-lichts 163cm Cond:G

Negen delen agaat
Startpreis 25 EUR

Negen delen agaat, oa, dobbelsteen, dolfij, schildpad, 3 eierdoppen, en drie eieren, 2e helft 20e eeuw 4-17cm Cond:G

Gietijzeren sierplaat
Startpreis 25 EUR

Oude gietijzeren wandversiering 20e eeuw met paardengespan voorstelling. 62x28x1,5cm Cond:G

5 Cakebakvormen
Startpreis 25 EUR

Vijf antieke cakebakvormen, waaronder 1 van koper en 4 van metaal 19e eeuw. 15x24cm Cond.G

Cloisone vaas met vogels
Startpreis 25 EUR

Grote oude Cloissone vaas met vogels in landschap decor, 2e helft 20e eeuw 32x22øcm Cond:G

Koperen tangenset
Startpreis 25 EUR

Drie delige antieke haardset 19e eeuw, messing. 65x68cm Cond:G

Kerfsnede dekseldoos
Startpreis 25 EUR

Gesigneerde Friese kerfsnede dekseldoos monogram R.W 8,5x15x10cm Cond:G