Antieke theekist en inktstel, mahoniehouten theekist met intarsia(lichte fineerschade), inktstel omstreeks 1890 van compositiemetaal met paardenhoofd, hoefijzer en jockey's op de glazen potjes.(inktpo...
Tabaks-sigarenkist 19e eeuw met rooster voor sigaren en gedeelte voor losse tabak met deksel. Mahoniehout fineer met bandintarsia en parelmoer en benen pootjes 16x21x13cm. Cond.: G
Twee antieke houten kisten Engeland: 1x grote sieradenkist met spiegel en lade en 1x lepelkistje (slotplaatje mist) 17x5x7cm. en 9x24x16cm. Cond.: G
Rood gebeitste houten sieraden cassette 2e helft 20e eeuw met lades en opbergvakken 27x33x23cm. Cond.: G
Decoratief Oosters geweer 20e eeuw met been ingelegd 137cm. Cond.: R-G
Groot 18e eeuws pistool van notenhout met gegraveerd ijzer (draad ingelegd in kolf), bevat stempels en letters in loop 42cm. Cond.: G
Twee antieke ijzeren bijlen uit de 19e eeuw (stelen van latere datum) 16-40cm. Cond.: G
Spaans miniatuurkanon 2e helft 20e eeuw, gemerkt Jucar Orion Caliber, 20e eeuw (functioneel). Gemaakt van metaal en hout naar 18e-19e eeuws voorbeeld met borstel en stamper 72x33x30cm. Cond.: G
Antiek beduïnen geweer met been ingelegd en 8-kantige loop 19e eeuw 153cm. Cond.: G
Twee Duitse blikken klapperpistolen in lederen holster, gemerkt D.R.G.M. LODI in goede originele staat 16x11x4cm.
Twee oude Oosterse dolken met schede (2 kleine mesjes missen): 1x lederen schede en 1x met messing-plated gegraveerde schede 30-35cm. Cond.: G
Hertenvanger met bronzen en houten heft 19e eeuw (hondekoppen en wild zwijn kop), lemmet heeft oxidatie 71cm. Cond.: G
Zeer grote Oosterse dolk met gegraveerd lemmet en bronzen met houten heft 20e eeuw (Khukuri) Cond.: G
Oud kromzwaard made in India, met florale gravures op het lemmet 20e eeuw. 89cm. Cond:G
Drie antieke tinnen kannen, waaronder 1 kaiserzinn schenkkan met eikenblad decor ca 1900 en 1 achthoekige tinnen koffiekan Engeland (bedeukt), en 1 Sheffield koffiekan (bedeukt) 25-28 cm.Cond: R\G
Vier delen tin 20e eeuw: 2x bewerkte kruiken, 1x dekseldoos, 1x bierpul 11-25cm. Cond.: G
Zeven delen antiek tin: 1x grote Jugendstil schenkkan (zweepslagdecor), 1x maatbeker ca. 1800, 1x beker 17e-18e eeuw, 1x zoutstrooier 19e eeuw (of later) en 3x tinnen borden 19e eeuw 10-31cm. Cond.: G
Vijftien delen antiek tin 18e-19e eeuw: 2x klepkan, 4x maatbekers, 1x knispedoor en 6x lepel 8-27cm. Cond.: G
2 Antieke Duitse kannen omstreeks 1800,1 tinnen klepkan gestempeld I.M.W met Leeuw, 1 terracotta blauwe klepkan(snavelkan) tinnen deksel.21-25 cm.Cond G