Vooroorlogse scheermesjes-slijper uit Duitsland, gemerkt Rotbart Mond Extra, Made in germany 5x9x7cm. Cond>: G
Twee 19e eeuwse bronzen vaasjes met putti en vergulding ca. 1870, 3-kleurig zwart/goud/brons. In zeer goede originele staat 17xø6,5cm.
Twee antieke Chineze bronzen vazen met decor van flora en vlinders ca. 1900 in goede staat 16cm.
Twee grote decoratieve bronzen vazen met figurendecors 2e helft 20e eeuw 49cm. Cond.: G
Twee oude bustes: 1x damesbuste (paridur) en 1x buste van David, gesigneerd G. Ruggeri (beide van een soort kunststof) 24-29cm. Cond.: G
Twee antieke Chinese voorwerpen ca. 1900: 1x servetring met cloisonne emaille inleg en drakenmotief en 1x bronzen figuurtje, voorstellend een jongen met plunjezak 4xø4,5cm.
Twee oude emaille reclameborden: 1x Ralston colors en 1x Palthe (beschadigingen) 33-100cm. Cond.: R
Bronzen lampenvoet met vrouwenhoofden en losse bronzen vergulde vrouw in Art Nouveau stijl 20e eeuw met witglazen kap 46xø22cm. Cond.: G
Twee antieke historische wandreliëfs met figurenvoorstellingen (rondom compositie metaal met ijzeren figurenvoorstellingen) ca. 1880 (Berliner eissen?) in goede staat 50x35cm.
Twee figuren van compositie metaal ca. 1880: 1x buste van een dame en 1x tafelthermometer met vioolspelende putti(viool is stukje af) 17-149cm. Cond.: R-G
Twee oude Chinese snuffbottles: 1x bewerkt been en 1x bloedkoraal granulaat bewerkt met geisha's 20e eeuw 7-8cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse tafelstukken met plated voet en bewerkt glas ca. 1870 in goede originele staat 37-40cm.
Twee empire stijl vergulde bronzen coupes ca. 1880 met zwart marmer. Minimale chips en 1 voet is gerestaureerd 27x16x20cm. Cond.: R
Twee oude fotolijsten 20e eeuw: 1x brons met spiegel en cherubijnkop en 1x metaal met floraal decor 15-29cm. Cond.: G
Oude Tiffany stijl hanglamp 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 35xø40cm.
Drie antieke bronzen vijzels: 1x Spaans 17e eeuw met sierribben en stamper 7,5xø12cm. en 2x hoge vijzels met stampers 17e-18e eeuw 14,5xø16cm. en 17xø18,5cm. Cond.: G
Drie ronde kruideniers voorraadblikken ca. 1900 in goede staat 16-ø34cm. Cond.: G
Drie antieke tabakspijpen in originele foudraal: 2x mini tabakspijpen, 1x wit/oker 9-15cm. Cond.: R-G
Kavel van vier oude lampen: 1x Dresden porseleinen tafellamp ca. 1980, voorstellend een danseres (vinger beschadigd), 1x porseleinen tafellamp Duitsland, gemerkt N met kroon met floraal decor (bloem b...
Vijf 19e eeuwse religieuze Bronzen ikonen en kruizen. 2 met emaille , 2 in goede originele staat. 6-11 cm. Cond Goed
Zes delen divers oud/antiek: 1x theelicht met plaquettes ca. 1920, 2x dekseldoosjes (1x Loyd met zilver inlay), 2x delen koper Lips kluizen, 1x plaquette religieus 8-25cm. Cond.: R-G
Groot oud Afrikaans houtgesneden masker met beschildering 20e eeuw in goede staat 44x29x13cm.
Groot oud Afrikaans houtgesneden masker met beschildering 20e eeuw in goede staat 46x20x18cm.
Oude Afrikaanse houtgesneden dekseldoos 20e eeuw, voorstellend een fabeldier met vleugels 33x30x11cm. Cond.: G
Eikenhouten 19e eeuws gewerenrek voor 9 geweren met opbergkist in goede staat 136x73x40cm.
Oude bontjas met 1 bontmuts en 1 andere muts. Afgezet met leer en alles in goede staat 90cm.
Zware bronzen blaker ca. 1800 Louis Seize empire in goede originele staat 23cm.
Decoratieve oude bewerkte buffelschedel met Oosters decor, boedhahoofd en flora in goede staat 60x70x20cm.
Decoratief tafelstuk 1e helft 20e eeuw, compositie metaal in verschillende kleuren gepatineerd. Gedecoreerd met een vogel op een bol in het midden en tevens 3 vogels op uitlopende takken.. Geheel op r...
Twee delen antiek Chinees: 1x gesigneerd lakwerk presenteertablet met decor van kraanvogels 30x18,5x2cm. en 1x Chinese interieurvoorstelling op rol (zijde) geschilderd en geborduurd 90x40cm. Cond.: G
Twee oude blikken voorraaddozen: 1x Droste chocolade ca. 1900 met Jugendstil cacaoplant-decor 10xø33cm. en 1x Hille's beschuit ca. 1930 (deuken) 26x41x30cm. Cond.: R
Oude tafellamp met Chinese bronzen bewerkte voet 2e helft 20e eeuw 51cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten gestoken bordenrek. Snijwerk met fruitschaal, leeuwekoppen en vogels 77x93x12cm. Cond.: G
Origineel oud emaille reclamebord van Van nelle's koffie en thee (bijgeschilderd) 45x60cm. Cond.: R
Oude Duitse houtgestoken nachtwachter lamp 20e eeuw met hellebaard in goede staat 75cm.
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehout fineer schrijfkist, uitklapbaar met vakverdeling en schrijfblad. geheel in goede originele staat 51x25x17cm.
Grote Galle-stijl 3-kleurige glazen tafellamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 53xø35cm.
Vier boeken over de kunstenaar Frans Masereel met daarbij 1 houtsnede o.a: Dance Macabre, Biografie Masereel etc. Cond.: G
Collectie met 5 boeken over de kunstenaar M.C. Esscher o.a: Leven en werk van Escher, De werelden van M.C. Escher, Visions of Symetrie etc.
Collectie boeken over kunstenaars in de gouden eeuw (13x) o.a: Meesterlijke middeleeuw, The hours of Catherine of Clevens, Delftse meesters, Johannes Vermeer, Land in Zicht etc. Cond.: G
Collectie boeken over kunstenaars (9x) o.a: Breitner, Da Vinci, van Gogh, van Dyck, Anton Pieck, "painters of Dutch Landscapes" etc. Cond.: G
Collectie met 8 woordenboeken o.a: dreidelig van Dale en Oxford Dictionary (5x) Cond.: G