Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

23. Januariveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 9. Januar 2015 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Vazen met putti
Startpreis 400 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen vazen met roodmarmeren voet, rondom bewerkt met putti, bok en geit ca. 1860. Gestempeld Parijs in goede staat 40xø16cm.

Groot pistool, 18e eeuw
Startpreis 400 EUR

Groot 18e eeuws pistool van notenhout met gegraveerd ijzer (draad ingelegd in kolf), bevat stempels en letters in loop 42cm. Cond.: G

Groot pistool, 18e eeuw
Ergebnis: 400 EUR

Groot 18e eeuws pistool met gegraveerde loop, haan en messing bewerkte kolf en zijplaat. Koperdraad in kolf (notenhout gesneden) 47cm. Cond.: G

Geweer
Startpreis 450 EUR

Prachtig 19e eeuws dubbelloops hagelschot-geweer met damast loop en goudinleg (dubbele haan). Acier Fin, klein kaliber voorlader (met slaghoed) in zeer goede staat 119cm.

2 Vuurvergulde kandelaren
Startpreis 480 EUR

Twee zware antieke vergulde drie-lichts bronzen wandkandelaren met slangendecor, ca. 1900. In goede staat. 51x35x16cm.

Gothische bronzen kist
Startpreis 500 EUR

Antieke Gothische bronzen cassette met rondom figurendecors en mooie patina. Originele 15e eeuwse cassette of zeer goede 19e eeuwse kopie (geen beschadigingen) 9x23,7x11,5cm.

3 Wandlusters
Ergebnis: 500 EUR

Drie zeldzame 19e eeuwse bronzen vuurvergulde 2-lichts wandkandelaars van mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgewerkt 50x32x13cm. Cond.: G

3-Tands lans
Startpreis 525 EUR

Antieke 3-tands lans van ijzer met medaillon, 19e eeuw (of ouder) in goede staat 189cm.

Statenbijbel, Keur
Startpreis 525 EUR

Hollandse statenbijbel 18e eeuw door Pieter Keur anno 1719 Amsterdam en Pieter Rotterdam compagnie. Bevat zware zilveren sluiting met naam J. Schenk 13x22x32cm. Cond.: R-G

Geldkist, 17e eeuw
Ergebnis: 900 EUR

Zeldzame 17e eeuwse scheepskist (soldijkist) van eikenhout ,rondom beslagen met smeedijzer, met origineel slot en sleutel (beschildering later) 40x59x35cm. Cond.: G

Lexicon
Startpreis 600 EUR

Lexicon Jan Wagenaar (1709 - 1773): Vaderlandsche historie, vervattende de geschiedenissen der nu Vereenigde Nederlanden, inzonderheid die van Holland, van de vroegste tyden af: uit de geloofwaardigs...

Marmeren tuinbeeld
Ergebnis: 600 EUR

Groot oud wit marmeren beeld, gesigneerd R. Moädok 1920 (waarschijnlijk later 20e eeuw), voorstellend een Griekse dame met amfora (1 vinger gelijmd) 91x53x35cm.

2 Gothische frames
Startpreis 700 EUR

Twee grote 19e eeuwse Neogothische lijsten met beschadigde schilderijen 162x109x4cm. Cond.: G

Landwagentje
Startpreis 800 EUR

Siciliaanse beschilderde 19e eeuwse wagen in zeer goede originele staat 90x112x95cm. (gemeten zonder dissel)

Antieke kroonluchter
Ergebnis: 1.100 EUR

Grote antieke bronzen bewerkte zak-kroonluchter. Recentelijk vakkundig gerestaureerd, met messing fittingen etc. in zeer goede staat . H. 95x ø60cm.

Bilbliotheek ca. 500 boeken
Ergebnis: 1.500 EUR

Complete bibliotheek bestaande uit ca. 500 boeken over techniek o.a: stoommachines, machinisten, scheepsbouw, techniek in Nederland, Construction steelships, Kunstructions Lehie, Damf + Gasturbinen, s...

Koppel pistolen
Startpreis 1.900 EUR

Een koppel 18e eeuwse pistolen met bronzen loop, gegraveerd London D. Egg. In goede originele staat 26cm.

2 Empire kandelaren
Ergebnis: 2.200 EUR

Twee zeldzame originele empire 4-lichts kaarskandelaars ca. 1810. Vuurverguld brons en afneembare vleugels bij de figuren (2-kleurig brons). In goede staat met eerste vergulding (kleine beschadiging) ...