Twee oude/antieke tafellampen; 1x opaline glas (antiek), haarlijnen in het glas en 1x electrisch 2e helft 20e eeuw 41-42cm. Cond.: R-G
Prachtige opalineglazen tafellamp ca. 1910 met Egyptisch handbeschilderd decor. Pyramides, palmen en kameel. Binnenkant heeft chips 32xø17cm. Cond.: G
Twee glazen petroleumlampen; 1x blakertje ca. 1900 en 1x roze glazen petroleumlamp ca. 1900 (2 chips kapje) 23-32cm. Cond.: R
Notenhout fineer 19e eeuwse sieradencassette met bandintarsia en ivoor monogram inleg "V.T.". Origineel slot en vakverdeling in goede originele staat 11,5x28x19cm.
Twee antieke kistjes; 1x eikenhout ca. 1890 met koperen beslag 13x22x17cm. en 1x notenhout ca. 1890 met intarsia 7x16x12cm. Beide in goede staat
Twee oude.antieke mahonie kistjes; 1x ca. 1930 (zonder slotplaatje) 13,5x23x27cm. en 1x met intarsia (zonder slotplaatje) 9x26x17cm. Cond.: R-G
Prachtige antieke mahonie theekist met inlegwerk. Op het deksel afbeeldend twee pijprokende mannen, rondom vier tabakspijpen met bloemen. Binnendeksel met afbeelding van man met hoed ca. 1900 9x16x12c...
Parelmoer belijmd lepeldoosje met 11 Gero plated vorkjes in goede originele staat 4x14x9cm.
Twee prachtige 17e-18e eeuwse houten opbergkisten met origineel beslag, slotenwerk en ringbeslag. In zeer goede originele staat 8x30x14cm. en 10x21x12cm.
Prachtige handbeschilderde Russische lakdoos (gesigneerd). Voorstelling van landschap met figuren, mooie kwaliteit 4x12,5x12,5cm. Cond.: G
Prachtige handbeschilderde Russische lakdoos (gesigneerd). Voorstelling van landschap met figuren, mooie kwaliteit 4x16x8cm. Cond.: G
Prachtige handbeschilderde Russische lakdoos (gesigneerd). Voorstelling van landschap met figuren, mooie kwaliteit 4x14x10,5cm. Cond.: G
Oude Russische handbeschilderde lakdoos met bloemendecor (gesigneerd) 20e eeuw. In goede originele staat 5x10,5x10,5cm.
Vijf oude dekseldoosjes 20e eeuw; 1x schildpad doosje, 3x houten doosjes in schoenvorm en 1x rond doosje met "General George Washington" 8-13cm. Cond.: G
Twee oude Afrikaanse houten dekseldozen met figuren en tekens 17x34cm. Cond.: G
Mahonie gefineerd 18e eeuws Louis XV1 theekistje met geelkoperen beslag, afsluitbaar met sleutel en binnendeksel met knop, ca. 1780, 12x19x11cm.
Grote oude bronzen kroonluchter 20e eeuw in barokstijl. Geëlectrificeerd en in goede staat 67x40x40cm.
Oude vergulde messing Neogotische kaarsluchter 1e helft 20e eeuw in goede staat 25xø32cm.
Barok 3-lichts wand-kandelaar van brons 18e-19e eeuw in goede staat 23x30x17cm.
Bronzen kaarskandelaar met cloisonne inleg ca. 1890 in zeer goede staat 16xø10cm.
Twee oude bronzen 3-lichts kaarskandelaars 1e helft 20e eeuw in rococo stijl. In goede staat 29x26x9cm.
Vijf antieke tinnen kaarskandelaars Engeland (2 stellen en 1 losse kandelaar). In goede originele staat 19-22cm.
Twee bronzen kaarskandelaars 18e eeuw (of ouder) in goede staat 29cm.
Grote bronzen bewerkte empire kaarskandelaar ca. 1820 (licht scheef), in goede originele staat.
Grote messing staande lamp in barokstijl 20e eeuw in goede staat 170xø55cm.
Twee grote 19e eeuwse kerkelijke messing kandelaars in barokstijl 70cm. Cond.: G
Antieke koperen tafellamp met gebloemd glazen kap 1e helft 20e eeuw in goede staat 41xø24cm.
Twee bronzen vaasjes ca. 1900 (vermoedelijk China of Japan) met open gewerkt bladmotief. In goede originele staat 11xø6,5cm.
Kavel van 5 oude bronzen bedel-hangers; 1x aap, 1x rennend paard, 1x spaniel, 1x roedel en 1x stier, 2-3,5cm. Cond.: G
Oude bronzen weegschaal 20e eeuw of ouder met eikstempels en gewichten 55x36x11cm. Cond.: G
Grote oude bronzen 20e eeuwse scheepsbel met opschrift "1841" 26xø22cm. Cond.: G
Zeer grote 19e eeuwse koperen appelketel (gezwaluwstaart) in goede originele staat 25x42xø31cm.
Drie delen oud/antiek koper 19e eeuw; 1x antieke stoof van notenhout met messing (Cond.: G), 1x grote roodkoperen pot (Cond.: G), 1x roodkoperen ketel (Cond.: R) 25-30cm.
Grote oude kopergeslagen paraplubak met figurenvoorstelling in goede staat 20e eeuw 77x35x23cm.
Twee bronzen wandlampen (3-lichts) voor kaarsen, met spiegeltje, met putto afgebeeld 20e eeuw, schroefdraad zit los 32x25x16cm. Cond.: R
Drie delen antiek koperwerk; 1x grote melkkan, 1x koetsstoof, 1x zeef. Allen in zeer goede originele staat 25x36cm.
Prachtige antieke Hollandse Biedermeier doofpot 19e eeuw van messing en koper (afgewisseld) en porseleinen knop in goede originele staat 35xø24cm.
Prachtige 19e eeuwse koper met messing doofpot (2-kleurig), gezwaluwstaart. In goede originele staat 47xø24cm.
Prachtige 19e eeuwse koper met messing doofpot (2-kleurig), gezwaluwstaart. In goede originele staat 42xø25cm.
Messing kroonluchter 19e eeuw in barokstijl, in goede originele staat 47xø54cm.
Twee grote koperen hengsel-houtbakken ca. 1800 in goede originele staat 28xø45cm. en 32xø45cm.
Geschilderde 19e eeuwse miniatuur, voorstellend een edele heer. Verso monogram in goede staat 5,7cm. Cond.: G
Oude miniatuur met (ivoren?) lijst, zijkant beschadigd 14x12cm. Cond.: R