Antiek Duits keramieken presenteerblad met nikkelen omranding in goede staat 5xø25,5cm.
Drie marmeren fruitschalen 2e helft 20e eeuw ø25-ø35cm. Cond.: G
Twee grote decoratieve marmeren eieren 2e helft 20e eeuw 39xø18cm. Cond.: R-G
Vier marmeren eieren 2e helft 20e eeuw in goede staat (2 boekensteunen) 18xø9cm. en 20x15x10cm.
Twee decoratieve marmeren eieren 2e helft 20e eeuw 17xø9cm. Cond.: G
Twee grote decoratieve marmeren eieren 2e helft 20e eeuw 22xø13cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse gietijzeren deurklopper in epmire stijl in goede staat 28cm.
Twee oude kopergeslagen doosjes; 1x Oud Indonesisch met schrifjgedeelte (ook messing) en 1x WMF met decor van zeilboot ca. 1930 18-28cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse kandelaars, kaarsdover en 1 vuurvergulde blaker; 1x keramiek (gerestaureerd), 1x wandkandelaar, 1x vuurvergulde blaker en 1 kaarsdover 5-22cm. Cond.: R-G
Koperen wandlamp ca. 1900 met glazen kap in goede originele staat 30x24x16cm.
Vier oude/antieke klepkannen 19e-20e eeuw in goede staat 18-28cm.
Duitse of Oostenrijkse houtgesneden brandende kerk ca. 1800 met originele polychromie. In goede originele staat (paar chips af) 19x12x11cm.
Oude camee-schelp lamp met voorstelling ca. 1900 20xø12cm. Cond.: G
Drie oude miniaturen 19e-20e eeuw 1x met houten ovale 19e eeuwse lijst met gravure, 1x ovaal reproductie putti met ivoren lijst en 1x reproductie Italiaanse stijl met houten lijst 11-17cm. Cond.: G
Zeer grote antieke bronzen koeienbel met lederen halsband in goede originele staat 60xø22cm.
Oud messing bewerkte hengselkon met Oosters dierendecor 20e eeuw in goede staat 23xø22cm. Cond.: G
Twee Duitse metalen plaquettes; 1x rond "Zu neuen Ufren ruft ein Neuer Tag" monogram M.H. ø13,5cm. en 1x langwerpig Ehrenplaquette "1. Preis Einzeldauerfahrt Bundestag dec. BDR 1924" Monogram Erw.FRFT...
Twee theelichten ca. 1900; 1x Jugendstil messing en 1x ca. 1880 met beschilderd glas. Beide in goede staat ca. 11xø13cm.
Beschilderd religieus beeld ca. 1890 (chips af) met houten console 48cm. Cond.: R
Twee delen 19e eeuws tin in goede originele staat; 1x tinnen schotel ø37cm. en 1x tinnen tablet 45x31cm.
Grote kruideniers koffiemolen ca. 1900, gemerkt Peugeot Freres in zeer goede staat 40x47x35cm.
Twee grote keramieken presenteertablets ca. 1900 met vernikkelde omranding en veldbloemdecor. In zeer goede staat 42-55cm. Cond.: G
Twee grote keramieken presenteertablets ca. 1900 met vernikkelde omranding. Bij 1 missen de handgrepen 45-53cm. Cond.: R-G
Grote bronzen vergulde wand-kaarskandelaar ca. 1900 met druivenranken 43x27x28cm.