Prachtige oude Indonesische kris met bewerkte plated schede 20e eeuw in goede staat 48cm.
Mooie oude Indonesische kris met plated bewerkte schede (oxidatie) 20e eeuw 48cm. Cond.: G
Prachtige oude Indonesische kris met bewerkte plated schede in zeer goede staat 20e eeuw 51cm.
Hollands 18e-19e eeuws eikenhouten gestoken lepelrek met 12 tinnen paplepels van dezelfde soort. In goede originele staat 70x30x8cm.
Vier delen 19e eeuws tin; 1x bierpul met deksel en eikel, 1x maatbeker met handvat en 2x schroefdozen (boter). Alles in goede originele staat 9-17cm.
Twee kleine tinnen dekselkannen met gleuf in het deksel voor de lepel (1 duimrust afgebroken) 17e-18e eeuw 14-15cm. Cond.: R
19e Eeuwse tinnen klepkan met duimrust (bedeukt) 28x17x13cm. Cond.: R
Eikenhouten 18e-19e eeuws lepelrek met diverse tinnen lepels in goede staat 55x28x5cm.
Twee eikenhouten 18e-19e eeuwse lepelrekken met diverse tinnen lepels 50-54cm. Cond.: G
Duitse tinnen koffiekan met zijwaardse duimrust ca. 1800, monogram F.W. In goede staat (handvat gerestaureerd) 10x16xø11cm.
Zeven delen antiek tin 19e eeuw; 1x dekseldoos (beschadigd), 1x maatbeker met snaveltuit, 4x maten en 1x beker 6-17cm. Cond.: R-G
Tinnen klepkan 18e-19e eeuw met duimrust (deksel gerepareerd) 26cm. Cond.: R-G
Grote 19e eeuwse tinnen chocolade comfort ca. 1870, bewerkt en in zeer goede staat 42x16x29cm.
Twee delen tin 19e eeuw; 1x schaar en 1x ovaal bord (Gemerkt) 24,5x35cm. Cond.: G
Grote oude opaline glazen petroleumlamp 1e helft 20e eeuw met landschapsdecor en originele kap. In goede originele staat 54cm.